кога трябва да усетя бебчето си

  • 4 357
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
Аз със сигурност го усетих средата на 16 седмица, преди това имах само предположения че е бебо. А днес сутринта и тати най- сетне го усети, че той много ревнуваше защо аз го усещам, а той не може. Усетих го точно като потупване или подбутване някакво, на моменти е съвсем леко като все едно балонче ти се пука отвътре. След вечеря полегни с изпънати крака и си сложи ръцете малко под пъпа, може да го усетиш  Peace

# 16
  • Мнения: 1 186
В 4 ти месец  го усетих.......
И аз така бях-само че то не е ритане ами при беше все едно някое hahaha червейче ми шаваше в корема като леко гаделичкане или по точно-тупкане Peace

да, точно така...все едно имаш малка рибка в корема, която прави вълнички........ох, много е вълнуващо........искам още бебета.......и да ви кажа, има такова поверие, че на която дата го усетиш за пръв път на тази ще родиш.........докато си рових в дневника установих, че съм го усетила на 22 април, а го родих точно на 22, но септември....въпреки че термина ми беше на 30 ти......
Точно като мен Peace и аз знам за това поверие -осетих го на 25 число( ако не се лъжа) а родих златото си на 22 декември въпреки че термина ми беше на 5 януари

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
В 21-  22 седмица май го усетих - аз го усетих все едно ....ти каркорят червата, сякаш мърдат нещо - абе много е особено  Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 726
Додо го усетих в 19-та, второто не съм го усетила още.

# 19
  • Мнения: 3 089
при мен беше в 17-та.
а една мама с 3-та бременност каза, че още в 12-та  е усетила. нямам търпение и аз.

# 20
  • Мнения: 5 026
 Усетих го точно преди 1 година Simple Smile   Беше толкова сладко  Grinning И аз се бях притеснила, но се случи в последния ден от определения срок за "прочуване".

# 21
  • Мнения: 1 233
В 18-та седмица я усетих. Не се притеснявай, в началото е трудно да се различи.

# 22
  • Мнения: 2 040
Аз в 16г.с. я усетих за първи път ..  Peace

# 23
  • Мнения: 2 616
Миналата седмица го усетих за първи път обаче не е много активен и примерно онзи ден изобщо цял ден не го усетих-предполагам е нормално обаче. Специално при мен, усещам го най-вече, когато съм изнервена или притеснена нещо

# 24
  • Мнения: 2 897
В началото на петия месец го усетих Simple Smile

# 25
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
аз усетих беб4ето към 16 седмица Hugина4е ритниците запо4наха през 20 седмица  bouquet

# 26
аз го усетих за пръв път в 23-24г.с ,моето не рита по много мързеливичко е и много спинка има в дни в който го усещам по много но има и такива дни в който не го усещам сега съм в началото на 30г.с ,споко мила ще го усетиш Heart Eyes Peace Simple Smile

# 27
  • Мнения: 19
 Аз го усетих в 4-тия месец, но съм чела че много зависи от коремните тлъстини. Ако бебчето е мънинко, а си натрупала повечко масчица на корема, ще трябва да изчакаш докато порасне малко за да го усетиш. Не се притеснявай то си е вътре и си шава.
Пък може да е от мързеливите.....  Joy

# 28
  • Мнения: 1 272
Аз я усетих в 21 г.с.

# 29
  • Мнения: 6 164
Аз в 17-та, но има значение и колко "изолация" си натрупала по коремчето. Wink

Общи условия

Активация на акаунт