7гс, но не се вижда ембрион

  • 16 831
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
На първия ми преглед /оказа се ,че съм в 5 г.с./се видяха ясно и двата плодни сака с по една запетайка вътре.щите
Преди 2 дена,в 7 г.с. се видяха и тупкащите им сърчица.Всичко това става чрез вагинален ехограф.

Звучи тъпо,но не се притеснявай , а и ние ти стискаме палци  Hug

# 16
  • Мнения: 11 004
Първият ми преглед беше в 7г.с. С вагиналния ехограф ембриончето се видя, а с коремния само усетиха сърдечната дейност, но не се виждаше нищо.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Сега като си смятам г.с. излиза, че по време на прегледа съм била в 6г.с.  и 3 дни - нямало е пълни 7 г.с., така че за сега чакам да минава времето и ще видим другата седмица какво е положението. Просто няма смисъл да се тревожа, каквото има да става ще става със и без моето шашкане, а определено за мен е по-добре да съм спокойна и да не мисля за глупости. Имам си първокласник, който се нуждае от моето внимание и смятам да му го осигуря цялото, а другата седмица вече ще е ясно всичко.

# 18
Ехографите не дават 100% картина , моят съвет е да ходиш само на един и същ ехограф , защото всеки от тези апарати показва различна картина . Казвам ти го отличен опит , на един ехограф - няма ембрион в матката , на друг ( коремен ) има ембрион , на трети (вагинален) пак няма ембрион , на четвърти (вагинален) има ембрион където му е мястото. И за това не обикаляй като мен по генеколози , а ходи на един и същ ехограф. Стискам палци всичко с твоето бебче да е наред Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Благодаря radi, определено не смятам за сега да ходя при друг лекар,  ще си изчакам прегледа и ако тогава има някакви съмнения евентуално може да потърся и второ мнение.

# 20
  • Мнения: 1 701
И аз в началото бях луднала по изчисления на седмици и да се чудя дали не ми е твърде малко бебето. според доктора едно, според ехографа друго, а според това кога сме го правили трето ... в последствие всичко си беше наред ...
Моя съвет е да си изчакаш следващия преглед, а то тогава се опитай да не се тревожош за тези неща! Simple Smile

# 21
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Прегледай се на вагинален ехограф. На мен така ми видяха бремеността в 8 г.с. , на обикновен не я видяха и ме бяха стреснали.

# 22
  • Мнения: 998
gmsvetla, какво става ходи ли на преглед?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Здравейте, не съм писала скоро, защото едва вчера бях на преглед. Слава богу всичко е наред, дори бебо е наваксал здраво и се движи вече с 1 седмица напред според размерите, които се виждат на ехографа. Видях го как се движи, има си тонове, дори и ръчичка видяхме(или по скоро това, което ще бъде ръчичка след още малко време). Лекарката ми направи доста обстоен преглед, снимахме го няколко пъти, гледахме го как се движи нагоре, надолу. Тоновете са му наред. Сега следва записване на ЖК, изследвания, но ще е другата седмица.

# 24
  • Мнения: 1 183
Чудесно, много се радвам за вас!!!
Сега вече спокойно бременеене и здраво бебче !

# 25
  • Мнения: 2 120
Честито. Grinning

# 26
  • Мнения: 883
Ох, браво! Честито! Вече 3 дена чакам резултат. Дано всичко е наред!   bouquet

# 27
  • Мнения: 686
Честито и от мен! Лека и безпроблемна!

# 28
  • Мнения: 4 546
честито!   bouquet  bouquet  bouquet
радвам се, че всичко е наред  Grinning леко бременеене и едно хубаво здраво бебче накрая   bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Важното е че вече всичко е наред.Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт