Крем против стрий за бременни ?

  • 3 257
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз се мазах с Чико серията Мама Донна,но имам позната която беше много доволна от Бюбхен.

# 16
  • Мнения: 2 673
  От началото на бременността ползвам серията Мустела - крем за крака, гърди, и стрии. Засега имам само стари стрии от предишното раждане. Струва ми се, че няма да има новопоявили се. Относно кремовете за целулит обаче, говорих лично с представител на ВИШИ, той каза, че не вредят, но е добре да се ползват след бременността, в противен случай, се натрупва двойно повече целулит...За маслата на Икаров,  чувала съм за доста алергични реакции..Пък и зависи от маслото..Тези със силните екстракти съвсем не са полезни.

# 17
  • Мнения: 4 621
Мазах се с Лиерак и Чико. Не получих стрии Grinning

# 18
  • Мнения: 1 986
  Хайде да споделя мнение в поредната тема за стриите Wink-според мен, всичко зависи от еластичността на кожата и гена/майка ми има две раждания и нито една стрия или целулит Peace/,но добре е все пак да се поддържа-аз ползвам маслото на Икаров и досега нямам стрии Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз използвах на Mustela скъп е, но при мен няма нито една стрия на корема.
Дори няколкото които имах на ханша поизбледняха  Mr. Green
Много съм доволна  Peace

# 20
  • Мнения: 2 616
Аз ползвам зехтин и олиото за бебета на Джонсън, кремът за стрии на Мустела нещо много ми лепне и ми е безкрайно неприятен

# 21
  • Мнения: 2 197
Аз ползвах Мустела и то цялата серия - за стрии,  за бюст и за крака. Страшно съм доволна от тях. Много приятна миризма и наистина действаха - нямам и петънце. По случайност си купих един крем на Чико за бюст, но беше ужасен, изобщо не се размазваше и нямаше почистване и просто го изхвърлих. Но Мустелата беше просто супер. Иначе ще ти трябват поне 3-4 опаковки до края на бременността. Предполагам, че е въпрос до кожа, но в болницата всички майки, които се бяха мазали с някакви странни български мазила имаха стрии, а половината бяха на по 20 години (аз съм на 33). А и в сравнение с всички разходи, които те очакват след раждането тия кремчета са ти просто бълха те ухапала.

# 22
  • Мнения: 375
Мустела  комбинирам с маслото на Бюбхен.

# 23
  • София
  • Мнения: 718
Използвам олиото на Нивеа и засега съм доволна.

# 24
  • Мнения: 2 897
Мисля,че зависи дали си генетично предразположена към тях-при някои се появяват,при други-не.Аз май съм от вторите-това,че нямам нито една стрия вследствие на бременността дължа повече на гена,отколкото на кремовете.Все пак мазах се с Johnson's baby oil - gel,а последните месеци от бременността-с крема против стрии на Чико.
Желая ти лека бременност и никакви козметични промени Peace

# 25
  • Мнения: 98
 Момичета благодаря ви за полезната информация  Hug Напълно съм съгласна с това ,че зависи от това каква ти е кожата yes Сега като имам време ще обиколя магазините и аптеките да видя какво ще намеря там и имайки предвид вашето мнение ще реша какво да взема.

# 26
  • Мнения: 1 877
През миналата бременност се мазах с Дермакол(стара марка чешка козметика и сравнително достъпна 11-12лв. за 200мл.).Мисля че ефект има ..
Но този път ме мързеше да ходя до там(това е пряка на бул."Витоша") и се мазах с най-обикновен лосион за тяло,както и с бебешкото олио на Event
Според мен е най -добре с олио з а бебета

# 27
  • Мнения: 417
Използвам олиото на Нивеа и засега съм доволна.
Peace

# 28
  • Мнения: 125
Аз използвах Дева, много съм доволна, защото не е толкова мазен, попиваше бързо, и най-важното нямам стрии  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 22
аз съм от тези, които са предразположени да им се образуват стрии на кожата, което пък е добър тест за кремове против стрии. Определено скъпите кремове на Mustela и Chico са мнооого добри и дори и на мен ми помагат, така че ги препоръчвам горещо

Общи условия

Активация на акаунт