Помощта за пъволаци?

  • 1 555
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Охххх- като чета публикациите ви се успокоявам, че аз си спестих това ходене по мъките. До миналита година са давали пари за първолаците и аз отидох да си ги искам. Щом ми се полагат, що да не си ги взема newsm78. Обясниха ми , че  са сменили политиката и вече дават дрехи. Показаха ми част от мострите, обаче за да ги получа трябва да изпиша още един тон бумащина. Реших, че ще си спеста тази разправия и сега, четейки ви не съжалявам за решениета си.
  УСПЕХ  newsm10

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 00:05 от mylenka

# 16
  • Мнения: 4 181
Момичета, утре сутрин в "искрено и лично"
разговор по темата с моя милост и salai  Peace

# 17
  • Мнения: 1 858
Онзи ден в темата за първокласниците и аз попитах същото - дали сте получили помощите. Е пратиха ме да им чета темите напред за да открия къде е обсъждано. Грозна работа стана с тия дрешки, принуждават хората да се унижават за да си ги търсят. Българска работа...

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Днес в "Искрено и лично" ще се обсъждат тези неща с участието на наши съфорумки.
Това го разбрах от ТУК

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Три седмици ме разиграват за  маратонките от тази помощ.Няма ги !

# 20
  • Мнения: 1 492
Аз взех дрехите още миналия месец, а маратонките ги няма все още.
Не са съобразили въобще размерите.
Якето е огромно, поне за нас - на мен ми стои чудесно. Иначе е добро.
Анцуга е къс, но като единствен размер, който предлагаха, нямахме избор- носи ме го за вкъщи.
Прала съм го веднъж, за сега няма поражения.
Блузката която взехме беше най-големият размер, който предлагаха/имаше поне още 4 размера/ ни става много плътно, а детето е доста слабичко. Дано на другите дечица да стават, но останалите 4 размера бяха за 4-5 год. деца.

Клео, Салай - успех момичета Peace

# 21
  • Мнения: 4 181
Аз взех дрехите още миналия месец, а маратонките ги няма все още.
Не са съобразили въобще размерите.
Якето е огромно, поне за нас - на мен ми стои чудесно. Иначе е добро.
Анцуга е къс, но като единствен размер, който предлагаха, нямахме избор- носи ме го за вкъщи.
Прала съм го веднъж, за сега няма поражения.
Блузката която взехме беше най-големият размер, който предлагаха/имаше поне още 4 размера/ ни става много плътно, а детето е доста слабичко. Дано на другите дечица да стават, но останалите 4 размера бяха за 4-5 год. деца.

Клео, Салай - успех момичета Peace
ох, чак сега ти видях постинга. ooooh!
много ти благодаря за пожеланията  Hug
замислили сме се дали да не съдим МТСП Thinking

# 22
  • Мнения: 118
замислили сме се дали да не съдим МТСП Thinking

Браво на вас идеята никак не е лоша. Това заслужават "служителите" на МТСП. Предаването беше супер, но се съмнявам, че някой от МТСП (стана нарицателно) му е обърнал голямо внимание.

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
още ли ги няма тия обувки newsm78?На мен днес ми казаха да се обадя ама аз забравих

Общи условия

Активация на акаунт