Абонаментни кутии в България - Тема 15

  • 51 309
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 814
bebsun, за продуктите на Ekoоking не трябва премиум. Аз сега чакам 2 пълноразмерни продукта и пилинга от 15мл., безобразно намалени са. С абонамент от 35лв. съм Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 346
Аз мисля ( а може би по- скоро се надявам😄), че ще има нещо на Saff в Кибрит, защото бяха пуснала една анкета, в която питаха кой техен продукт искаме в кутията.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз се надявам да има слънце защитен на Wooden spoon.

# 708
  • Мнения: 1 346
Може да е страхотна кутия с БГ продукти, но дали🤷♀

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 13 552
Поръчах я, надявам се на слънцезащита някаква, душ-гел, околоочен, не ми е проблем, че ще са български марки.

# 710
  • Мнения: 185
Доволна ли си от Веледа, че се чудя между нея и нa SVR продукт за измиване?

# 711
  • София
  • Мнения: 2 657
Ще следя подсказките на Кибрит с нетърпение. Имаха анкета за Saff наистина. Уникални са им кремовете. Взех си тяхната кутия за 8-ми март и един тестер на нощния крем, който не беше включен към комплекта. Ами вижда се разлика след 2 намазвания. За мен са по-добри от Wooden spoon.

# 712
  • Мнения: 5 317
Доволна ли си от Веледа, че се чудя между нея и нa SVR продукт за измиване?
Скрит текст:
9 по-избор myfullbox
Не съм го отваряла още.SVR имам от предишна кутия също не отварян.Не ,че помогнах,но и дрете марки са качествени и който и да изберете предполагам ще е добре.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 10:18 от bubanka

# 713
  • Мнения: 1 398
Аз съм много голям фен на Веледа. Имам и двата продукта. SVR на мен малко ми изсушава кожата, а Weleda ми действа чудесно - почиства и хидратира много добре. Аз съм със суха и чувствителна кожа.

# 714
  • Мнения: 34
Направи си сам  MFB. И аз се надявам в кибрита да има нещо на   Saff. Някой ползва ли протеиновия спрей за коса от направи си сам на MFB, да каже мнение, че не успях да го поръчам.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз пък изпуснах тази пудра за лице. Дали да ме е яд? Simple Smile

Протеиновият спрей е хубав. Въпреки че съм го ползвала 2 пъти до момента. Прави косата супер мека. Това на някои може да не се харесва. Simple Smile

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Направи си сам  MFB. И аз се надявам в кибрита да има нещо на   Saff. Някой ползва ли протеиновия спрей за коса от направи си сам на MFB, да каже мнение, че не успях да го поръчам.

Протеиновия спрей ми допада много, ползвам го след баня на влажна коса, а понякога леко пръскам и на суха. Поръчах кутия заради него само, а имам още един неотворен 😇
Има страхотни попадения понякога и колкото и да опитвам не се въздържам 😇

Сподели мнение за околоочните пачове, моля те!

# 717
  • Варна
  • Мнения: 814
🤩В кутията за месец #май  ще откриеш гел за лице и тяло  #SNP Bird’s Nest Intensive Soothing Gel.
💧 Богат на аминокиселини, протеини и антиоксиданти
💦 Гела засилва задържането на влага на груба и суха кожа, причинено от недостатъчна влага.
🌟 Този освежаващ гел може също да замести като тонер за кожата или серум.
😘 Съдържа 9 различни билкови съставки
👌 Поръчай своята #майска кутия
https://fancybox.bg/
👉 Поръчки приемаме и на лично съобщение 🌟
👉Открий своята кутия
@fancybox www.fancybox.bg
Аз ще пропусна, да бяха избрали гела с охлюви, че и без друго ще го поръчвам от кокос

# 718
  • Мнения: 34
Аз пък изпуснах тази пудра за лице. Дали да ме е яд? Simple Smile

Протеиновият спрей е хубав. Въпреки че съм го ползвала 2 пъти до момента. Прави косата супер мека. Това на някои може да не се харесва. Simple Smile
На мен са ми пратили по погрешка пудрата, бях си поръчала друго. По принцип не ползвам пудра, но тъй или иначе бях решила за лятото да си взема да тествам, така че добре дошла 😊. Не съм я пробвала още, ще пиша като тествам.

# 719
  • Мнения: 185
Балсама на Клиник с цвят ли е 🧐
Скрит текст:
Направи си сам  MFB.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 10:19 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт