Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 209
  • 745
  •   2
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Малко късно се включвам с информация, доволна съм от RegulatPro Hyaluron. В кутия са 20бр. стъклени шишенца за еднократен прием, по едно на ден. Цената никак не е ниска, но по мое мнение това е една от най-добрите добавки на които съм попадала. Доволна съм също така от Неосел, продуктът беше нещо...Glow. Приемам този тип добавки защото боря белези на гърдите след повдигане. Определено това са двата продукта, от които имам видим ефект и на кожата на лицето.
Цената на RegulatPro Hyaluron сега се разрових из онлайн аптеки доста варира от 100 до 150лв. за кутия.

# 601
  • Мнения: 1 327
Здравейте, честит празник! Може ли някой по- запознат да ми обясни разликата между устни с руска техника и гарунова такава? Хич ме няма с руския 🤔

# 602
  • Мнения: 3 269
Здравейте, момичета. Днес си сложих ботокс за втори път в живота, но при д-р Росица Денчева. За гневна бръчка и хоризонтални по-леко видими, ми инжектира 50 единици. Дано този път да имам успех, защото първия път ударих на камък и след 2-3 седмици все едно нищо не бях слагала.

# 603
  • Мнения: 2 015
Как беше отношението и консултацията при нея, доволна ли си?

# 604
  • Мнения: 3 269
Как беше отношението и консултацията при нея, доволна ли си?
Имаше асистентка, която ме подготви. Ледокаин на цялото чело и отгоре с фолио, за да хванело по-бързо. Лекарката ме разпита преди това, после дойде и ме набоде за секунди, обясни ми какво я сложила, даде ми паспорт и така.

# 605
  • София
  • Мнения: 64
Моят док не препоръчва използването на лидокаин при поставяне на ботокс, дори почистване със спирт (казва, че измиване със сапун е достатъчно), защото неутрализирали ботокса. 
А това с фолиото съвсем ме втрещи.

# 606
  • София
  • Мнения: 554
И аз съм ходила при Денчева - многократно за дерматологични консултации и веднъж за Redensity I (от който имах прекрасен резултат). Обезболиха ме по същия начин като неви86 и признавам че ми беше за първи път, но беше доста успешно.

Д-р Денчева е най-адекватния, знаещ и можещ дерматолог, на когото лично аз съм попадала и силно се съмнявам да има противопоказания за ползването на фолио, а тя да го прилага като похват. Лично аз не бих я сменила, при положение че обикалях доста преди да я открия.

Що се отнася до чисто естетичния й усет относно поставяние на филъри и ботокси, не мога да взема отношение тъй като не съм се възползвала. Има други доктори, които се занимават ексклузивно с това (много от коментираните в темата), които можеби се справят по-добре като естетичен резултат. А можеби не.

# 607
  • Мнения: 3 269
Аз бях при нея за първи път, защото ми я препоръчаха за премахване на бенка. Имам на брадичката от дете. Тя каза, че лесно ще я махне, но да си помисля повече, защото бенките предават индивидуалност. Тогава исках и по-дълбок пилинг. Но тя каза, че щом от лекия пилинг на козметик имам ефект, не е нужно да товарим кожата с по-силен. Тогава реших, че ще си сложа ботокс при нея следващия път. Ще споделя дали ще е успешен резултата след 2 седмици.

# 608
  • Мнения: 3 641
Дами, имате ли впечатления от Dermapro Clinic?

# 609
  • Мнения: 186
Здравейте дами!
Прецених че темата е подходяща за въпроса ми и моля някоя от вас ако си е правила някаква процедура или терапия за подмладяване на ръце, да сподели опит. Чета в нета за иглена мезотерапия на ръце и разни терапии с апаратури, пилинг...абе има варианти, но имам нужда от ваше мнение и опит, за да взема решение.  Не са ми толкова зле ръцете, но забелязвам вече някакво състаряване, особено около китките и около кокалчетата на пръстите,  и искам да взема навреме мерки. Особено последните години с тези дезинфектанти се влоши състоянието. Мажа се постоянно с кремове за ръце, но не виждам да е достатъчно. Даже вечер си правя маска с рициново масло, стържа ги от време на време със смляно кафе и зехтин.....ама НИЩО Sad  .

# 610
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз съм правила, но те са повече за горната част на дланта.

Хубавите кремове, които съм ползвала, и които не замазват временно положението до следващото измиване на ръцете, а имат траен и регенериращ ефект са от порядъка на 40-60 лв. но си заслужават. С голям скептицизъм гледах на тях, докато не пробвах. Имам опит с Collistar и Nuxe, но вероятно и други марки имат.

Можеш да ги комбинираш с добавки - ХК, колаген...

Иначе се прави терапия с PRP, Radiesse, вероятно и мезо може.

# 611
  • Мнения: 22 843
Аз ръцете си не мажа с крем, специален за ръце, а с всички продукти, които слагам на лице, шия и деколте
Те са хидратиращи кремове, богати нощни, най-различни серуми.
Ръцете ми са много добре така.

# 612
  • Мнения: 186
Благодаря ви момичета!!!

# 613
  • Мнения: 648
Здравейте дами,

предстои ми поставяне на филър Belotero в Дерма акт от пакет Персей. Смятам да дооформя устните си.
Бях фувруари при др Хаджийска  и ми ги оформя по т.нар. руска техника. Резултата е страхотен, много съм доволна, но тогава в пакета беше филър Saypha. Надявам се не е проблем, че сега ще е друг.

# 614
  • Мнения: 438
Тифани, по-добре говори с Хаджийска. Не мисля, че ако има проблем, би си замълчала. Удобно ли е да споделиш снимка на устните си?

Общи условия

Активация на акаунт