Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 420
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 806
А какво мислите за LPG за лице? Има ли ефект на стягане на контура? И въобще има ли ефект за нещо?
Това е невероятен апарат, аз съм му бесен фен и не знам защо в България не се “тачи”.
В Европа го има в най-скъпите детокс клиники и естетични центрове.
Но като цяло французойките са за естествената красота и натурален вид.
Този апарат всъщност стимулира собственото образуване на колаген,еластин, ХК, то е като много хубав масаж, който всички знаем е нужен за красивия овал и кръвообръщението на лицето.

# 736
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
А какво мислите за LPG за лице? Има ли ефект на стягане на контура? И въобще има ли ефект за нещо?

Доста лека процедура, бих казала и безобидна. Усеща се, като пърхане на крила на пеперуда по лицето. Стимулира кръвообращението и насищането с кислород. По-скоро е грижа, като масажа, не е терапия или променяща визията.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 3 060
При подпухване на лице и задържане на вода, какви процедури може да помогнат?

Освен намаляване прием  на сол и повече вода, има ли ефективни методи?
Лимфодренаж... Ако подпухването е сутрин не пий много вода след 18 часа предния ден. Неоренал за изхвърляне на излишна вода са ми предписвали. Може да се влияе и от хормоналния цикъл също. Бъбреците да се видят, ако е фрапиращо.

Последна редакция: чт, 20 май 2021, 22:19 от ivka_smile

# 738
  • Мнения: 22 978
Аз съм пила Liquid Off и ми действаше добре за изхвърляне на излишни течности и детоксикация.

# 739
  • Мнения: 2 017
Да и моите бузки изчезнаха след една процедура радиочестота. Аз съм слаба, но лицето му не беше слабо. Харесвам се и така, но добре че се усетих и спрях след първата процедура.

Добре де, като радиочестотата топи мазнини, може ли да се използва за мазнинките под брадичката - би ли имало ефект, че аз там с удоволствие бих стопила - знаете ли дали се използва радиочестота за такова нещо?

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ами това е парадоксът - тези, които имат мазнинки за стапяне - твърдят, че не ги топи, а тези, които нямат - твърдят обратното. Не визирам последните коментари - а по принцип.

И според мен хората имат конкретни спцифични очаквания към дадена процедура и ако не се реализират 1:1 - са недоволни. Както и процедурите са описани някак преувеличено, крайно и не особено реалистично.

За повечето процедури може да се прочете, че лифтират, заличават фините линии и т.н. То същото го пишат и за кремовете. А реалността е друга.

# 741
  • Мнения: 376


Дами става ли за нещо? Имате ли си идея? Някой да е пробвал

# 742
  • Мнения: 3 273
Оф, моята гневна бръчка се стопира, ама не съвсем, а ми е 13 дни от ботокса. Хоризонтална е бетон, но беше много по-невидима. Вече съм сигурна, че няма да се оправи напълно. Много статична беше станала. Трябва да отида на ретуш.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 3 060

И според мен хората имат конкретни спцифични очаквания към дадена процедура и ако не се реализират 1:1 - са недоволни. Както и процедурите са описани някак преувеличено, крайно и не особено реалистично.
Не знам, alena, аз например съм от тези с реалистичните очаквания, но когато няма никакъв резултат, ето тогава съм супер разочарована и наистина мисля, че салоните трябва да предлагат някакъв вид "рекламация" и това особено много касае апаратните процедури. Ами не може човек да "изтръшка" 500 лв за Venus, lpg и подобни и някак ефекта да е 10% или нулев. Недопустимо е. Като чуя вече "съчетано със спорт и диета" общо взето ми е ясно, ефекта от апарат ще е... Аз например съм много разочарована и от липолитика, който ми сложиха в гушката. Продукта обещава еди си какво, но ти нямаш и следа от желаният ефект. Какво тогава, не следва ли парите да бъдат върнати, както когато си купиш дефектен уред примерно.

# 744
  • Мнения: 3 589
И аз съм на това мнение. И другото най-често подвеждане е в броя процедури. Да ти кажат 25 ще ти трябват и едва ли ще се хванеш на хорото. А те: купи пакет 4-6-8 и после какво: виждаш ефект, ама недостатъчен. Или продължаваш, с надеждата за по-добри резултати, или казваш "майната му, и толкова е ок, това да ми е кусурът" и ги спираш.

# 745

Общи условия

Активация на акаунт