Идеи за празнуване на рожден ден

  • 1 630
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте,
Бихте ли ми дали идеи, наближава рожденият ми ден (след месец е). Този път искам да го отбележа по специален начин и да си доставя много положителни емоции, защото последните 2 години ми бяха много труден период. Смятам да го прекарам с моята половинка, но искам да е нещо щуро и запомнящо се. Вече съм скачала с бънджи няколко пъти, така че отхвърлям тази идея. Пада се през седмицата, но вероятно ще го отбележа почивните дни. Всякакви идеи са добре дошли. Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Пикник в парка? Може също и да сте в някоя лодка, насред водата, това за мен е наистина щуро. Или пък на някоя хижа. Това мога да предложа Simple Smile.

# 2
  • Мнения: X
Рафтинг, разходка с балон, нещо от куестовете тип ескейп стая, които обаче са на територията на града (обикновено са за отбори от около 5 човека, но и за двама ще стане сигурно, за жалост не са нон стоп, а на определени дати), гмуркане... Варианти има много Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 073
Има едни много готини юрти, еко комплекс. Може да си направите един уикенд там. Има си пакети, стрелба с лък, яздене на коне. Абе връщаш се в прабългарско време. Това бих предложила аз Simple Smile

# 4
  • Мнения: 363
Има едни много готини юрти, еко комплекс. Може да си направите един уикенд там. Има си пакети, стрелба с лък, яздене на коне. Абе връщаш се в прабългарско време. Това бих предложила аз Simple Smile
Много ми хареса тази идея! Сега разгледах. Гмуркането ми е сложно, защото живея на 300км. от морето, а и ще бъде студено и няма смисъл само за това да се разхождам дотам. Пикник си правим почти всеки уикенд.

# 5
  • Мнения: 8 952
*Deny*, в кой регион на България живееш?
За да можем  да дадем по-удачни идеи.

# 6
  • Мнения: 363
*Deny*, в кой регион на България живееш?
За да можем  да дадем по-удачни идеи.
Старозагорска област, но не е проблем, където и да е. Просто на морето само за гмуркането не си заслужава при условие, че април е невъзможно за плаж.

# 7
  • Мнения: 621
И аз съм за ескейп стая, дори и да сте двама пак се получава супер. Хареса ми идеята за юртите.

# 8
  • Мнения: 367
Юртите, ако имате предвид школата „Пътя на Коня и Лъка” е жестоко място!!Хората са супер свежи и готини, конете също ❤ препоръчвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт