Един леко тъп въпрос за пране на бельо

  • 8 978
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 898
Пера си ги в пералнята и нищо им няма. Не ги простирам по спец.начин, меткам ги на въжето и толкУз.
и аз  Crazy

# 16
  • Мнения: 11 607
Ако сте собственик на магазин на бельо и по специално на сутиени - ориентирайте се към Бу! Особено пералнята и като не работи! Така че всички сутиени към Бу! хОДОм мАрШ!

# 17
  • София
  • Мнения: 718
Всичко пера в пералнята, а след това за по-сигурно минава през сушилнята.  Laughing Досега не съм имала проблем.  newsm10 , а моите всичките сутиени са с твърда чашка.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако сте собственик на магазин на бельо и по специално на сутиени - ориентирайте се към Бу! Особено пералнята и като не работи! Така че всички сутиени към Бу! хОДОм мАрШ!

Ама без пари т'ва, нали? Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
сичко в пералнАта PeaceНа ръка - само срани гащи bowuu

# 20
  • Мнения: 1 866
Аз пък никога не съм носила меки сутиени. Само с твърди чашки, че то няма кой знае какво в чашката ама поне го докарвам малко на обем.  Blush Та имам опит с всякакъв вид чашки. Памучни, дантелени - на 30 градуса по-деликатните, на 40 останалите. После пооправям малко чашката като простирам и толкова. 

# 21
  • София
  • Мнения: 1 638
В пералнята. Аз имам основно с твърди чашки. После като ги измъкна намачкани, оформям пак чашките и вскичко е ок. Имам и скъпи и китайски евтинджоси -  няма проблеми.

# 22
  • Мнения: 1 205
Пера в пералнята и нямам проблеми. Всичките са ми с твърда чашка.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 99
В пералнята в торбичка на 40 градуса.

# 24
  • Мнения: 2 386
А как се пере в торбичка?.. newsm78 Представям си нещо много...недоизпрано  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 313
А как се пере в торбичка?.. newsm78 Представям си нещо много...недоизпрано  Simple Smile

Моята "торбичка" е една ситна мрежичка, която се затваря с цип. Перфектно се изпират нещата в нея Simple Smile

# 26
  • Мнения: 98
Ползвам само дантелени  Hug, че другите въобще не са ми удобни и след пране ми се е случвало някои да се деформират и направо .... #Silly

# 27
  • Мнения: 1 866
А как се пере в торбичка?.. newsm78 Представям си нещо много...недоизпрано  Simple Smile

Моята "торбичка" е една ситна мрежичка, която се затваря с цип. Перфектно се изпират нещата в нея Simple Smile
Има едни специални ги продават в ТСМ. Изпира се всичко много добре.

# 28
  • Мнения: 2 197
Само на ръка! В пералнята първо след време им излизат банелите, второ задължително се оцветяват и придобиват мръсно белезникав цвят. Поне аз досега не съм успяла да напълня бяла пералня изцяло с бели дрехи и даже и при 40о има нещо дето ще ги оцвети малко. А като дадеш 30 лв. за бял сутиен ще ти е гадно после да е мръсно сив. За черните по-скоро може в пералня, но пак седи въпроса с банелите, иначе формата на чашката няма проблем.

# 29
  • Мнения: 2 197
А и плюс това през лятото силиконови те презрамки не могат да се перят в пералнята, защото при 40о  силикона се загрява , по него се лепят всички боклучета и си променя цвета.

Общи условия

Активация на акаунт