Готварски печки ДИПЛОМАТ - Елдоминвест Варна

  • 14 873
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря за сърдечното посрещане! Ще стигна сигурно и до регистрация /сигурно/, дано не е след още две години!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Здравей Varna, няма какво толкова да се притесняваш от керамични плот. Даже мисля че поддръжката му е много по-лесна Peace

# 17
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Аз имах същия проблем с точно определено място в кухнята.Дълго мислих и обикалях,и най-накрая се спрях на "Кьортинг".Два бързонагряващи котлона и фурна.Всичко е на ток.За момента съм много довплна.

# 18
  • Мнения: 24
Varna,
Аз имам печка Дипломат със керамични плотове. Според мен керамичните плотове са значително по-лесни за поддръжка. Така че това не би трябвало да те тревожи. По-важното за този модел печка е че не можеш да ползваш единия котлон, когато фурната е включена. Аз бях доста изненадана да го прочета в упътването. Има някаква защита ..... Така че ако очакваш много готвене - мисля че е по-добре да избереш модела с обикновени котлони или с газов. Иначе аз съм доволна от моята печка, даже и с това ограничение.

# 19
  • Мнения: 11 607
По-важното за този модел печка е че не можеш да ползваш единия котлон, когато фурната е включена. Аз бях доста изненадана да го прочета в упътването. Има някаква защита .....

Наистина ли е така? Много интересно! Значи добре,че не сме си взели такава,че като ми се наложи да готвя повече щеше да има да се вайкам... и да се ядосвам! Благодаря за любопитната информация!

# 20
Благодаря ви, че се включихте всички така дейно и научихме нови неща за този модел. Сега картината е вече много по-пълна. Аз мисля, че се спрях на вариант един бързо нагряващ и един газов котлон и задължително фурна на ел., но къде все пак има предлагане на Кьортинг, аз не съм попадала, а доста търсих?

# 21
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
"Кьортинг" се предлага в Технополис.Моята я взех от там.

# 22
Нямаше - но ще търся пак. Благодаря за насоката!

# 23
  • Мнения: 547
Кьортинг е друго търговско име, ориентирано към немският пазар, на Горенье. Ако не ме лъже паметта, Горенье се произвеждат в Словения, но заводът е на немската Кьортинг(двете фирми се обединяват преди 20-ина години).

За печките на Елдом Инвест нямам мнение.

# 24
  • Мнения: 24
За съжаление е така, защото тези керамични котлони са с по-голяма мощност от обикновените. И за да не изгърмят бушоните на целия блок са сложили ограничения.
Но пък ми харесва, че котлоните загряват моментално, за разлика от обикновените. Страхувам се да използвам газ и затова тези котлони са идеални за мен.

# 25
  • Мнения: 160
подарихме на бабата  такава(по случай юбилей) и тя е доволна,(прави ни баница и  беше добре опечена ),печката е изцяло на ток  и е с обикновени котлони 
 успех в избора   Peace

Общи условия

Активация на акаунт