Сценарий за изпращане на абитуриенти

  • 6 825
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте. 12 клас съм и с няколко човека пишем сценарий за изпращането. Ще се радвам да споделите ваши интересни идеи, номинации и т.н. Благодаря много!

# 1
  • Мнения: 1 409
Моето изпращане беше преди 10 години. Дай малко повече информация как точно смятате да протече, за да имаме и някакъв контекст.

# 2
  • Мнения: 650
Като гледам ситуацията, май няма да ви трябва сценарий Simple Smile))) Иначе - аз като завършвах, в края на миналия век, в училището бяхме подготвили медали за всички учители в различни категории - т.е. всеки учител да получи наградата си (смешни категории) с цитати от техните часове (всеки учител си има любими лафове и изцепки, знаете). Имаше и по-надарени деца, които можеха и да пеят, съответно всичко стана като един концерт, с прекъсвания за връчване на наградите. Беше страхотно и забавно. Ползвате уредбата от училището, правите го на двора, ако решите да правите нещо подобно.

# 3
  • Мнения: X
ами ще трябва да протече около 30-40 минути, мислим да има прощална реч, номинации

# 4
  • СИ
  • Мнения: 4 406
И такова нещо ли имало? Изостанал съм...
Къде ще ги изпращат тия абитуренти?

# 5
  • Мнения: 1 112
Къде ще го организирате😃?

# 6
  • Мнения: X
в училището Simple Smile

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз миналата година писах сценарий.
Мога да го потърся ..Нашето беше обаче изпращане и раздаване на дипломите, затова първо започнахме със сериозната част, награждаване на отличници, поздравления, после номинации, накрая дипломите. Разбира се беше включена и муз. програма.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Извинете ме, но не се сдържах. 12 години на това ли се научихте само - да търсите в нета някой да ви напише думичките?

# 9
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Направете викторина за учителите с томбола, с въпроси от материала, който сте изучавали.  Например,  който познае как се казва героят . x.... от произведението  y... печели ролка стреч фолио да опакова бърборещите, или който каже без да се запъне  еди кое си стихотворение, получава свински опашки за завързване на стола
или букет за който реши задачата, там им сложете някое сложно уравнение ... или  нещо географско, с награда водка с утеха.... или да изпеят песен, с награда кутия  пияни вишни или бабино ликьорче. Идеята е изпит на учителите  с награди-закачки, но така че  да е забавно и смешно, и да ви помнят дълго време.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 20:10 от Арбанашка кокона

# 10
  • Мнения: X
Аз миналата година писах сценарий.
Мога да го потърся ..Нашето беше обаче изпращане и раздаване на дипломите, затова първо започнахме със сериозната част, награждаване на отличници, поздравления, после номинации, накрая дипломите. Разбира се беше включена и муз. програма.
да, ще се радвам да ми изпратите на лично Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт