Българско бельо?!

  • 78 440
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
Китайските моделчета често изглеждат симпатично,но качеството им напоследък е отврат  Sick
Преди съм попадала на сравнително добро тяхно бельо,но това май е минало.Последните два сутиена,които се изкуших да си взема,много бързо се деформираха и ми станаха адски неудобни,да не говорим,че телта под банела задължително прокъсва плата...това са пари,дадени на вятъра.Ще пробвам българските.Сайтът на  Excite не ми се отваря #Crazy.И защо тези производители не пишат адресите на магазините,с които работят?Мога ли сега да обикалям целия град в търсене на гащи и т.н.? Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 539
Сайтът на Ексайт ще ти се отвори, ако махнеш тиренцето накрая Wink

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Винаги препоръчвам българско бельо на  Excite, по-нагоре има линк.
Те са класи над останалите наши прозиводители, по-скъпи са, комплекта е 40-50 лв., но в сравнение с Уондърбра и Рефлекшънс е  евтино.  Laughing
Чакам новата им колекция.

Христи , Киа, ФИнес ... са оригинални колкото китайските моделчета.

Не съм ползвала Excite, но изобщо не мога да се съглася за Финес  Peace
Имам поне 3-4 сутиена, чашка С, не се отпускат, пера ги в пералнята; удобни са, не си променят формата и нямат общо с разни еднодневки от по 5 лева.... Naughty

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз имам няколко комплекта на Венера стил,Клеопатра и Финес.
На Клеопатра са по-скъпички.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Не съм ползвала Excite, но изобщо не мога да се съглася за Финес  Peace
Имам поне 3-4 сутиена, чашка С, не се отпускат, пера ги в пералнята; удобни са, не си променят формата и нямат общо с разни еднодневки от по 5 лева.... Naughty

Имах предвид  дизайна! Ако не им гледаш етикетите само Excite се открояват и конкурират по изящност скъпите вносни марки.

# 20
  • Мнения: 9 903
за New line никой нищо не каза? или греша марката?

# 21
  • Мнения: 9 903
ъъ, Ню силует имах предвид.

# 22
  • Мнения: 794
Venera Style  Peace

# 23
  • Мнения: 417
New silhouette има магазин почти на ъгъла м/у Графа и бул.Васил Левски/до Попа/
А относно Еxcite - наистина са по добрите.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 025
Магазинче за бълг. бельо има в подлеза на Окр.болница.Обикновено има разнообразие на модели и размери.Другото за което се сещам е на "Шишман" близо до магазинчето на Линд.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

# 26
  • Мнения: 510
Имам бельо на Венера стил и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 1 547
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 2 164
Смърфиета, моите съм ги купила от Пловдив, в София не съм виждала. Имаше преди време тема в "На пазар", една мама си е купила от Герена, копирам адреса.
Цитат
Магазина е на пазара на Герена, отстрани до зарзавата има метални магазинчета, около 10тина бройки, има само едно за бельо, ще го откриете!!

# 29
  • Мнения: 528
"Христи" имат магазин в подлеза на Спортната палата.

Общи условия

Активация на акаунт