Търся електронна книга - 32

  • 90 242
  • 920
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 63
Здравейте, търся книгите на Ана Тод "След сблъсъка" и "След падането". Намерих в предишни теми един линк, но там са с версията с Хари, а аз търся редактирания вариант. Благодаря ви предварително Simple Smile

# 106
  • Мнения: 4
Здравейте, търся поредицата Деми монд на Род Рийс. Ще се радвам, ако някой я има да ми я изпрати 😊

# 107
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
И аз бих желала да ми изпратите Пеперуда в леда и Красив играч!
delenita123@gmail.com

# 108
  • Мнения: 26
В rulit.me има всички книги Sunglasses
Здравейте, търся книгите на Ана Тод "След сблъсъка" и "След падането". Намерих в предишни теми един линк, но там са с версията с Хари, а аз търся редактирания вариант. Благодаря ви предварително Simple Smile

# 109
  • Мнения: 63
В rulit.me има всички книги Sunglasses
Здравейте, търся книгите на Ана Тод "След сблъсъка" и "След падането". Намерих в предишни теми един линк, но там са с версията с Хари, а аз търся редактирания вариант. Благодаря ви предварително Simple Smile
Точно там ги има, но втората и третата книга не са с Хардин, а с Хари. Аз търся версията с Хардин Simple Smile

# 110
  • Мнения: 38
Здравейте! Търся книгата "Сенките помежду ни" на Триша Левънселър. Благодаря Ви!

# 111
  • София
  • Мнения: 620
Търся последната книга от поредицата “Дъгата на косата” на Нийл Шустърмян - “Звън”. 

biki@abv.big
Благодаря!

# 112
  • Мнения: 258
И аз бих желала да ми изпратите Пеперуда в леда и Красив играч!
delenita123@gmail.com

Имате поща

# 113
  • Мнения: 53
Здравейте и аз търся Забивката на Ел Кенеди
Veronica.kirilova@abv.bg
Здравейте, търся "Забивката" на Ел Кенеди. hristina.h@yahoo.com
Благодаря предварително!

# 114
  • Мнения: 48
Здравейте, търся книгата “Шест врани” на Лий Бардуго. Бих била благодарна ако ми я изпратите на gerikoleva06@gmail.com Simple Smile

Здравейте, и аз търся книгата "Шест врани".
Благодаря предварително ! имейл: elenavzdravkova72@gmail.com

И аз ги търся двете книги - Шест врани и Алчни крале. Ако някой ги има, може ли и на мен да ги прати?
keti90@abv.bg

# 115
  • Мнения: 2
Здравейте, доста усилия положих да открия онлайн книгата - "Останалото е мълчание" на Алекс Майкълидис. Няма я в никоя от познатите "онлайн библиотеки", формата на файла е без значение. Единственото което успях да открия беше в една от темите във форума, но линка който беше даден, вече не функционира. Много благодаря предварително! Heart

# 116
  • София
  • Мнения: 7 810
Алекс Майкълидис - "Останалото е мълчание" - https://dox.abv.bg/download?id=97276292db# - Линк за сваляне

# 117
  • Мнения: 258
Здравейте и аз търся Забивката на Ел Кенеди
Veronica.kirilova@abv.bg
Здравейте, търся "Забивката" на Ел Кенеди. hristina.h@yahoo.com
Благодаря предварително!

Имате поща

# 118
  • Мнения: 557
Здравейте и аз търся Забивката на Ел Кенеди
Veronica.kirilova@abv.bg
Здравейте, търся "Забивката" на Ел Кенеди. hristina.h@yahoo.com
Благодаря предварително!

Имате поща
Може ри на мен snejanks09@gmail.com

# 119
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Здравейте,

Търся книги на Марлена де Бласи:
"Хиляда дни във Венеция"
"Лято в Сицилия"

nickita_@abv.bg
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт