Харесва ли ви новата кайма "Народна"?

  • 7 761
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Тъй като съм идеалната аудитория на рекламата и пробвам всичко, което видя, купих кревнвирши народни. Хич не ми харесаха.  Няма да се престраша да купя кайма.

# 16
  • Мнения: 505
каймата за скара ми хареса, но останалите им неща са  Sick, кучешка радост бе първото което ми мина през ума.

# 17
  • Мнения: 184
На мен много ми харесва, въпреки че е доста евтина и в началото много се чудех дали да купя точно такава:peace: Кренвиршите на тази марка също са много добри Wink

# 18
  • Мнения: 2 126
Тази за скара и универсалната пробвахме.Никак не са лоши Peace

# 19
  • Мнения: 4 406
хм, а сега де- хубава ли е или не?
може ли да има кайма- фалшификат?

# 20
  • Мнения: 920
хм, а сега де- хубава ли е или не?
може ли да има кайма- фалшификат?


На вкус и цвет товарищ нет. Или на български - всичко е въпрос на вкус - казало магарето и се облизало....еди-къде си

# 21
За най-голямо съжаление-НЕ СТАВА.Опитах на лазаня-ужас-беше като пастет.За принцеси-долу-горе.

# 22
  • Мнения: 72
Аз съм пробвала тази за принцеси.На мен ми хареса Peace

# 23
  • Мнения: 2 220
Нямах време да размразявам, а бях решила да правя принцеси. Така че взех от тази за скара. Много ни хареса, грам не се сви. Нищо друго не сме пробвали.  Peace

# 24
  • все тук
  • Мнения: 1 716
И аз гласувам "за" Народната. Правих пържени кюфтета, спагети и лазаня - от универсалната купувах. За принцеси и скара още не съм пробвала, но и това ще стане. А и цената ме удовлетворява.

# 25
  • Мнения: 465
Не е лоша каймата пробвах я Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 35 957
Става Wink

# 27
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Пробвах я, не е по-лоша от останалите кайми. Става.

# 28
  • Мнения: 656
Въобще не! Повече няма да повторя  да я купя!
Peace

# 29
  • Мнения: 252
На мен също ми харесва - няма мазнина и става много хубави и кюфтета и принцеси и манджите, а с другата кюфтета са наполовина и принцесите също.СУПЕР  си е каеймата

Общи условия

Активация на акаунт