Клиники в Истанбул - тема 12

  • 39 747
  • 795
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
Щефи,благодаря.Може ли да споделите в коя истанбелска клиника продължихте.

# 46
  • Мнения: 2 750
gunstick1,  избрах Мемориал, ходих на консултация още  в Аджъбадем и позната туркиня ме води в Liv.

# 47
  • Мнения: 169
здравейте дами, имам въпрос, малко глупав може би. Следният казус: започвам подготовка за трансфер, първия преглед ще го правя в града, в който живея, няма да пътувам до Истанбул. Преди около 24 часа получих леко прокървяване и бързах да запазя час при гинеколога ми за днес вечерта. След което- никакво кървене, явно от нерви и притеснение покрай цялата организация тялото ми се е стегнало. Този следобед започна реалната менстуация, с други думи днес е първи ден. И се чудя дали да отида на прегледа си тази вечер, дали има смисъл, или да го преместя за утре. Малко ми се иска да спестя обяснения с  киселата леля на рецепцията, ако се обадя да местя пак прегледа. Или от преглед на първи ден няма смисъл? Моля за съвет, благодаря предварително!

# 48
  • Мнения: X
аз бях така , ако ти е дошло официално ( силно ) днес след 14;00 утре ти е първия преглед ( на 2 ден от цикл ) а не днес . Точно същото беше при. мен

# 49
  • Мнения: 240
Премести го за други ден. Щом е започнало днес след обяд, утре ти и първи ден. И по принцип прегледите се правят сутрин, за да може да изпратиш всичко на координаторите и след обяд на съвета докторите да решават.

здравейте дами, имам въпрос, малко глупав може би. Следният казус: започвам подготовка за трансфер, първия преглед ще го правя в града, в който живея, няма да пътувам до Истанбул. Преди около 24 часа получих леко прокървяване и бързах да запазя час при гинеколога ми за днес вечерта. След което- никакво кървене, явно от нерви и притеснение покрай цялата организация тялото ми се е стегнало. Този следобед започна реалната менстуация, с други думи днес е първи ден. И се чудя дали да отида на прегледа си тази вечер, дали има смисъл, или да го преместя за утре. Малко ми се иска да спестя обяснения с  киселата леля на рецепцията, ако се обадя да местя пак прегледа. Или от преглед на първи ден няма смисъл? Моля за съвет, благодаря предварително!

# 50
  • Мнения: X
Да задължително сутрин и аз пропуснах да го вметна това . До обяд ги искат .

# 51
  • Мнения: 169
супер сте, организирах си прегледа, благодаря ви!

# 52
  • Мнения: 26
Здравейте момичета. Незнам дали въпроса ми е за тук, но днес бях при аг за резултати от микробиология и се оказа че се изолира Candida albicans - умерено количество. Аг ми изписа Гиназол, спринцовка с единична доза, вагинално. Сега прочетох в интернет че въобще не е препоръчително използването и през първите три месеца, а аз сега съм в 11 г.с., знам че лекарите си знаят работата, но сега малко се притесних като прочетох тази информация и се чудя какво да правя, дали да си сложа сега или да изчакам още 2 седмици, докато вляза в 4 месец. Благодаря.

# 53
  • Мнения: 80
Здравейте, някой да има случайно останал лутинус 100 мг? В Турция ми казаха да се запася до 10та седмица, тук искат да го продължа още 2-3 седмици, но ми изписват лекарство, което е 400 мг и ми се струва твърде много. Много ще съм благодарна, ако някой може да помогне.

# 54
  • Мнения: 26
Здравейте, някой да има случайно останал лутинус 100 мг? В Турция ми казаха да се запася до 10та седмица, тук искат да го продължа още 2-3 седмици, но ми изписват лекарство, което е 400 мг и ми се струва твърде много. Много ще съм благодарна, ако някой може да помогне.
Имам три кутии купуван от турция със срок на годност 02/2023

# 55
  • Мнения: 80
Бихте ли ми продала 2 от тях? Аз съм в София.
Ако сте съгласна, моля да ми пишете съобщение, за да се уговорим Simple Smile

Здравейте, някой да има случайно останал лутинус 100 мг? В Турция ми казаха да се запася до 10та седмица, тук искат да го продължа още 2-3 седмици, но ми изписват лекарство, което е 400 мг и ми се струва твърде много. Много ще съм благодарна, ако някой може да помогне.
Имам три кутии купуван от турция със срок на годност 02/2023

# 56
  • Мнения: 174
Момичета, вие имате ли представа какво е становището на турските болници за ваксинацията и опитите за забременяване? Записала съм се в прословутия регистър, уж за "Пфайзер" или "Модерна", и часът ми е точно преди заминаването за първичния преглед. Ако отида, втората инжекция може би ще се падне някъде около стимулацията. Вие ваксинирани ли сте? А смятате ли да го правите?
Неотдавна по BTV интервюираха доц. Юнакова от "Щерев" и тя каза, че е добре да се ваксинираш ПРЕДИ забременяване, за да може при евентуална бременност да предадеш антитела на бебето си. Но не ми се видя особено убедена, а и след всичко, което преживях в "Щерев", някак по̀ се доверявам на турските специалисти. Ако някой знае какво е тяхното мнение, ще съм благодарна да го сподели. На останалите се извинявам, че раздухвам толкова дразнещата вече тема за ваксините Wink

# 57
  • Мнения: X
Специално мемориал казаха 3 месеца преди бременност да се случват тия неща , аз лично не биж правила стимулация преди това , нито има опити нито нищо , не се знае как влияе на Я това нещо . А пък бременна да се ваксинирам шанс 0 . При положение че е нещо ново

# 58
  • Мнения: 31
Не бих се ваксинирала преди и по време на стимулацията, трансфера и т.н. Изобщо не е ясно как да отразява на бременни и желаещи да забременееят. Прочетете листовката на Файзер, ако не ме лъже паметта там имаше даже изречение, че е препоръчително да НЕ се поставя при опити за забременяване. Всяка ваксина (даже срещу грип  или нещо друго) предизвиква стрес в организма, в момент в който вие трябва да сте най-спокойна и здрава. Просто се пазете, пийте витамини и бъдете здрави!

# 59
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ваксината (ако изобщо има някакво влияние при забременяване), ще влияе при трансфер а не при стимулация. Препоръчва се три месеца преди трансфер да не се слага ваксина, като това е за всяка ваксина, а не конкретно за тази. Причината е, че ваксината временно "форсира" имунитета, докато се образуват антителата, а това може да попречи на имплантацията, защото ембриона е все пак чуждо тяло. Сега вече за другите странични реакции специално за Ковид ваксината всеки да си преценява индивидуално. Аз лично за себе си, като слушам за тези тромбози, а съм с мутации, много се колебая.

Общи условия

Активация на акаунт