Ниски лимфоцити

  • 3 185
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,

От втори месец от бременността лимфоцитите ми са под долна граница в абсолютна стойност и в проценти.
Моля, ако някой има/ е имал подобни резултати да пише какво е било обяснението на лекарите. В момента съм в 30 г.с.  и положението не се е променило. Също така и СУЕ, което варира за дни в доста широки граници /според мен/.
Предварително се извинявам, ако темата не е за тук. Моля, при необходимост, да бъде преместена.
Благодаря за отделеното време

# 1
  • Мнения: 284
Здравейте,

От втори месец от бременността лимфоцитите ми са под долна граница в абсолютна стойност и в проценти.
Моля, ако някой има/ е имал подобни резултати да пише какво е било обяснението на лекарите. В момента съм в 30 г.с.  и положението не се е променило. Също така и СУЕ, което варира за дни в доста широки граници /според мен/.
Предварително се извинявам, ако темата не е за тук. Моля, при необходимост, да бъде преместена.
Благодаря за отделеното време
Относно СУЕ, и през двете ми бременности беше завишено. Според 2 лекари е нормално при бременност. Относно лимфоцитите не мога  да помогна

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря много за отговора. А в какви стойности варираше и от коя седмица/ месец започна да се повишава?

# 3
  • Мнения: 284
Благодаря много за отговора. А в какви стойности варираше и от коя седмица/ месец започна да се повишава?
Още през първия триместър СУЕ беше повишено. Стойност 41. През втория триместър 57. До края на бременността все беше високо

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 08:31 от beba89

# 4
  • Мнения: 8
Благодаря много за отделеното време.

Общи условия

Активация на акаунт