Клуб на кръшкачи/ките

  • 4 751
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Що бре? Ние още си имаме тръпката помежду, но е по-рядко. Е, не е съвсем същото както преди 11 год. , но почти, което на този етап ме задоволява.
Ама по едно време хич не ме е*****е за слива и много болеше.

# 16
  • Мнения: 1 418
Всеки има праг на търпимост.Когато този праг се премине следва изневяра.Почти винаги в основата е липсата на внимание от другата страна.Не е нужно много,за да се чустваш обичан,понякога и един поглед е достатъчен...Аз изневерих точно по тази причина и се радвам,че го направих.

# 17
  • Мнения: 1 731
Сега чета книгата на Паулу Куелю "Дневникът на един маг",та там е казано по повод видовете любов следното:
Ерос ,Филос и Агапе-едната е красивата любов ,другата е любов под формата на приятелство ,а Агапе е всепоглъщата любов.Не мога да намеря точният цитат ,но общо взето е това.Няма една любов ,която да е с нас цял живот и да ни следва.Любовта търпи изменения .
"Агапе е съвършената любов,любов която поглъща онзи ,който я изпитва.Който познава и изпитва Агапе,разбира,че всичко друго в живота е без значение,важното е да обича.Такава любов е изпитвал Исус към човечеството.Толкова силна била ,че разтърсила звездите и променила хода на човешката история.Самотният му живот е постигнал това,което крале,империи и армии не са могли да сторят."
Thinking
Тия дни съм на философска вълна,сори . newsm78

# 18
  • Мнения: 4 555
В една връзка имах момент, в който наистина страдах от липса на внимание. Той беше вечно зает, винаги имаше някакви много по-важни неща от мен, всеки опит да говоря с него беше възприеман като "досаждане" и т.н.. и в един момент се запознах с друг. Не съм го търсила нарочно, нито с идеята да отмъщавам, да предизвиквам ревност или да привличам внимание. Минаха месеци, в които всеки ден се срещах с другия, преди да се зародят каквито и да било чувства. Месеци, в които просто си лафихме, за да не си прекарваме дните и вечерите напълно самотно. Свалката се заформи чак на седмия месец от запознанството ни, като през тези седем месеца изобщо не ми е и минавала през ум идеята за изневяра. Просто най-много ме болеше, когато гледах как влюбени двойки се разхождат около мен навсякъде, а аз след работа се прибирах вкъщи и прекарвах вечерите си самотно, чакайки любимият да се наработи. Бяхме водили безкрайно много разговори, но всичко без резултат. Бях направила всичко, което ми дойде наум, включително заплахи, че ще го напусна, ако продължава така, но нищо не се промени. Тогава реших, че просто трябва да се примиря.
И така се стигна до другия.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 13:23 от Карина

# 19
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не че съм горда със себе си, но ще се драсна в клуба, даже ми е доста скорошно,но това е друга история.
Причината не беше много по-различна отколкото при другите писали досега-  когато започна да ме приема като навик, даденост, която  винаги я има и за която не е необдимо да полагаш нови усилия да я задържиш...... ами случи се че в този момент имаше друга тръпка и така....
Винаги обаче съм защитавала позицита, че е важно след подобна забежка да осъзнаеш какво имаш и да се върнеш при него, като това правило важи както за мен така и за този с когото съм. Естествено не говоря запрекрачването на границата, при която се впускаме от една в друга издънка.....

# 20
  • Мнения: 990
Не че съм горда със себе си, но ще се драсна в клуба, даже ми е доста скорошно,но това е друга история.
Причината не беше много по-различна отколкото при другите писали досега-  когато започна да ме приема като навик, даденост, която  винаги я има и за която не е необдимо да полагаш нови усилия да я задържиш...... ами случи се че в този момент имаше друга тръпка и така....
Винаги обаче съм защитавала позицита, че е важно след подобна забежка да осъзнаеш какво имаш и да се върнеш при него, като това правило важи както за мен така и за този с когото съм. Естествено не говоря запрекрачването на границата, при която се впускаме от една в друга издънка.....
И при мен е така....колко си права само....

# 21
  • Мнения: 1 462
Ако не си изневерявал, но си бил с жена, която е изневерявала,

в клуба ли си?

# 22
  • Мнения: 220
Котане, а ти къде се скри smile3503

На бачкане,къде другаде...сега чета мненията ви внимателно и си правя изводите.Не ми се ще да допусна моето котенце да се окаже в положението на някоя от вас . Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 517
Котане, а ти къде се скри smile3503

На бачкане,къде другаде...сега чета мненията ви внимателно и си правя изводите.Не ми се ще да допусна моето котенце да се окаже в положението на някоя от вас . Sunglasses
Човек се учи докато е жив!

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 14:51 от Delta

# 24
  • Мнения: 1 446
Ако не си изневерявал, но си бил с жена, която е изневерявала,

в клуба ли си?

А бе ти педераст ли си? Не, ама съм спал с един, който бил педераст?  Mr. Green

Така че я дай въпроса отново, моля Simple Smile

П.С. Доколкото знам, не е заразно

# 25
  • Мнения: 114
Ако не си изневерявал, но си бил с жена, която е изневерявала,

в клуба ли си?
И аз искам да попитам за същото,само че в обратния вариант-изневериха ми...а аз не съм изневерявала(поне до този момент Wink,е не че понякога не ми се е искало...  : Mr. Green)Е ,брои ли се!

# 26
  • Мнения: 1 446
То си е твоя работа, ако искаш си го броиш, ако искаш не си го брой. Не съм сигурна, ама мисля, че в този клуб не раздават пари. Иначе и аз щях да се запиша  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 891
А защо изневярата трябва да има причина? Не може ли просто да си легнеш с някой, без ангажименти....., без особен смисъл.... просто така......от любопитство.......Без никой да разбира, само заради експириънса, без изобщо това да се отрази на връзката ти???

# 28
  • Мнения: 1 517
А защо изневярата трябва да има причина? Не може ли просто да си легнеш с някой, без ангажименти....., без особен смисъл.... просто така......от любопитство.......Без никой да разбира, само заради експириънса, без изобщо това да се отрази на връзката ти???

Бе то може, ама  ако си половинката на "експериментатора" много боли.

# 29
  • Мнения: 2 891
Не, с условие да не се разбира. С тези експерименти това е най-важно! Плюс това става дума за чист секс и нищо друго! Подобна плоска интрига не бих допуснала да ми развали семейството. Иде рач за някакви моментни, безчувствени и строго животински неща.

Общи условия

Активация на акаунт