ub jeans - Що е то?!

  • 24 144
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тези дни четох за UB JEANS в някой от БЛЯСЪЦИТЕ или КОЙ. Имам бегъл спомен, че тази марка е канадска...но не и българска.

# 16
Гледам реклама на ub jeans, обаче незнам никакви подробности newsm78
какви са тез джинси(дънки), къде ги продават и т.н.
Днес в CCS видях две девойки с торбички с това лого, ама ме досрамя да ги питам от'де са се сдобили с тях  Embarassed
дайте инфо, моля  Hug
п.п. Ако модераторите преценят да преместят темата в "На пазар"

Ами точно в CCS има техен магазин, на един от по-долните етажи, точно срещу ескалатора.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гледам реклама на ub jeans, обаче незнам никакви подробности newsm78
какви са тез джинси(дънки), къде ги продават и т.н.
Днес в CCS видях две девойки с торбички с това лого, ама ме досрамя да ги питам от'де са се сдобили с тях  Embarassed
дайте инфо, моля  Hug
п.п. Ако модераторите преценят да преместят темата в "На пазар"

Ами точно в CCS има техен магазин, на един от по-долните етажи, точно срещу ескалатора.
Въйййййй  Mr. Green Mr. Green, каква съм заблеяна - пропуснала съм го  Crossing Arms

# 18
значи в софия ги има само в CCS:)
така ли да разбирам Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
Има ги и в други магазини в София. Сещам се за един на спирката на Окръжна болница до магазина за чанти. От страната където минават тролеите се пада.

# 20
  • Мнения: 5 647
Преди 1 час си взех от CCS. Моделът е много готин и цените на дънките са нормални.

# 21
  • Мнения: 4 390
Докато живеех в Канада, носех много Urban Behavior (ub) - имам дънки, чанти, потничета, рокли, ти-шъртки, пуловери, панталони, якета... Допада ми.

http://www.urbanbehavior.com/

# 22
  • Мнения: 952
за дънките им нищо не мога да кажа, не съм се заглеждала по тях, но мерих страхотни дънкови ботуши в магазина им и сега съм болна за тях Cry ама как да дам 120лв за дънков ботуш с една тънка подметка дето ще замине на първия месец след гаранцията и убийствено висок ток. Ама като се сетя как ми заспаха на крака и изпадам пак в депресия #Cussing out

# 23
  • Мнения: 70
А В ПЛЕВЕН ИМА ЛИ ТАКИВА ДЪНКИ И КЪДЕ

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Imat li sait? Ako znaete takuv, daite link!

# 25
  • Мнения: 120
Цитат
Гледала съм съм миналогодишния им каталог. Рекламни лица бяха: Елена ББ2, Миро ББ2, Азис, Снежина Вълкова, Иво от Стар Академи
И аз се чудя защо на рекламата за златно чудо Азис е с техни тениски ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 457
Аз си купих такива дънки и честно казано много ми харесват. Платът е много мек- не като на другите дънки и стоят по скоро като панталон. Цветът също ми хареса. Повечето им модели бяха с ниска талия и копчета- поне тези които пробвах аз и имат доста интересни и като дизайн модели.

# 27
  • Мнения: 5 647
Аз си купих такива дънки и честно казано много ми харесват. Платът е много мек- не като на другите дънки и стоят по скоро като панталон. Цветът също ми хареса. Повечето им модели бяха с ниска талия и копчета- поне тези които пробвах аз и имат доста интересни и като дизайн модели.

И моето мнение е такова. преди да си ги взема пообиколих доста магазини. По принцип съм доста претенциозна към дънките, защото не всички модели ми стоят добре.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз си купих такива дънки и честно казано много ми харесват. Платът е много мек- не като на другите дънки и стоят по скоро като панталон. Цветът също ми хареса. Повечето им модели бяха с ниска талия и копчета- поне тези които пробвах аз и имат доста интересни и като дизайн модели.

И моето мнение е такова. преди да си ги взема пообиколих доста магазини. По принцип съм доста претенциозна към дънките, защото не всички модели ми стоят добре.


Дайте малко снимки де, ама-ха. Simple Smile Да видим за какво иде реч... Аз досега не съм попадала на тази марка. ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 647
Аз си купих такива дънки и честно казано много ми харесват. Платът е много мек- не като на другите дънки и стоят по скоро като панталон. Цветът също ми хареса. Повечето им модели бяха с ниска талия и копчета- поне тези които пробвах аз и имат доста интересни и като дизайн модели.

И моето мнение е такова. преди да си ги взема пообиколих доста магазини. По принцип съм доста претенциозна към дънките, защото не всички модели ми стоят добре.


Дайте малко снимки де, ама-ха. Simple Smile Да видим за какво иде реч... Аз досега не съм попадала на тази марка. ooooh!

Нямам апарат в момента.  Embarassed Embarassed Embarassed

В понеделник ще ги снимам.     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт