МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 52

  • 67 856
  • 795
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 745
Момичета, ползавли ли сте нещо на марката Grown Alchemist, в Делириум са намалени до днес?
Харесах си този серум

# 226
  • София
  • Мнения: 4 709
Има ли перлено червило на Мак, което да отговаря на това

# 227
  • Мнения: 3 640
Най-лесно ще е да отидеш с това на ГР в магазините на Мак и да сравниш. Или потърси в pinterest за dupe на mac и ще откриеш.

# 228
  • Мнения: 2 230
Дами, искам да поръчам от сайта на Pat McGrath - за колко време пристигат тук? От САЩ идват, нали? Имате ли идея дали ще се дължат допълнителни такси след 01.07?

# 229
  • Мнения: 22 842
Дами, искам да поръчам от сайта на Pat McGrath - за колко време пристигат тук? От САЩ идват, нали? Имате ли идея дали ще се дължат допълнителни такси след 01.07?
Аз чаках малко повече от 2м.

# 230
  • Мнения: 408
Момичета, от Delirium бързо ли доставят извън София?

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 972
1-2 работни дни.

# 232
  • Мнения: X
Дами, лятното намаление на Сефора започва утре.

# 233
  • София
  • Мнения: 939
Мацки, може ли ако някоя от вас е ходила да сподели какво намаление на парфюми има в Сефора? Благодаря!

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз идвам със същия въпрос.

# 235
  • Мнения: X
Намалени са избрани парфюми, не всички. По спомен Gucci Guilty, няколко варианта, няколко на Нина Ричи, Долче, Герлен, Ели Сааб (girl of now forever), Chanel.
Козметика- доста неща на MUFE (последни стикове, спряни са), Too Faced, KVD, Fenty, Chanel, Shiseido (основно червила и продукти за руси вежди), последните куци мини палитри на Huda, Guerlain, Бяла козметика на Lancome (любимата ми маска е на 50%), Biotherm, Chanel, зимни комплекти на Сефора. Не маркирани като намалени, но на под 50%- всичко на Becca.

# 236
  • Мнения: 360
Момичета, фенти с колко % са намалени? Интересуват ме стиковете им и gloss bomb, ако са на добра цена,да се заредя.

# 237
  • Мнения: X
Няма намаление на глосовете им, само на червила, коректори и ФДТни, не си спомням да е имало и стикове. Няма цялостно намаление на марки, освен Бека, има на избрани продукти.

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря, Ния.Утре ще звънна да ги питам кои точно парфюми на Шанел са намалени.

# 239
  • Мнения: 31 165
Бека приключва и затова разпродават.

Общи условия

Активация на акаунт