МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 52

  • 67 863
  • 795
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 443
Благодаря, Densi! Ще се насоча тогава към Too Faced - natural nude eyes.Blush Вчера се сдобих със Sweet Peach, но искам нещо неутрално.

# 301
  • Мнения: 7 565
Погледни и Anastasia Soft glam. Любима неутрална палитра ми е.

Too faced имат и Born this way палитра, която също е неутрална, но има повече цветове и възможности за визии от Natural eyes.

# 302
  • Мнения: 443
Да, видях ги. Колебая се между двете на Anastasia и Born this way.

# 303
  • Мнения: 7 565
Аз лично харесвам повече формулата на Анастасия поради страхотната пигментация и лесното блендване, но имаай предвид, че сенките са доста прашливи и трябва да се работи внимателно и с лека ръка. За сметка на това цветовете на Too faced са по-силно пресовани и почти нямат разпрашаване в палитрата, затова и много трудно се удря дъното на Too faced палитра. Имам доста палитри на ТФ и ги харесвам, но за мен Анастасия е клас над тях.

# 304
  • Мнения: 3 640
Аз много харесвам Too Faced Chocolate bar. И до ден днешен си я използвам всеки ден и съм ударила дъното на два цвята. След това си взех Peachy matte и смятам, че е по-лоша като качество от шоколадовата. На втората сенките са много по-сухи, твърди и преливането далеч не е толкова лесно.

Гледах Neutral eyes и новата им Born this way, но ако те са с качеството на прасковената ще ги пропусна.

# 305
  • Мнения: 1 102
Напоследък любимата ми неутрална палитра е една петичка на Диор 669

Друга любима е Глам на Наташа. Анастасия също е прекрасен вариант, но е доста прашлива. Между Too Faced и Anastasia бих предпочела Anastasia.

# 306
  • Мнения: 31 168
Глам на Наташа е една от най-любимите ми палитри. Просто е уникална.

# 307
  • Мнения: X
Да, видях ги. Колебая се между двете на Anastasia и Born this way.
Бих погледнала и Наташа Глам, Бронз и Анастасия Sultry- зависи какво значи неутрална- топла или студена. Харесвам и трите, а Сълтри все още е една от 3 палитри, които влача навсякъде.

Петрова, какъв е тоя Диор сега?!?! Ако в за лееек грим- ок, ама неутрален смоуки може ли? Имах 2 Диора и 1 Шанел през последната година и половина. Сега майка ми има 2 диора и 1 Шанел Simple Smile

Есмералда, ще пиша и ще кача снимки.

# 308
  • Мнения: 1 102
Принципно съм за Наташа с две ръце, без значение топла или студена палитра. Просто Наташа няма сравнение с други. Nia, любов, тия дни яко бързам и все Диор грабвам. За ежедневен грим ми е прекрасна с едни хубав кафяв молив за леко опушена очна на моя грозен паднал клепач. Сега за тежки визии не става, ама не е като да нямам още 10 палитри в тая гама с по-дълбоки цветове Joy

# 309
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
Вчера я купи и показа известна гримьорка в Инста.
https://instagram.com/desislava_atanasova?utm_medium=copy_link
Densi, тази MUA фрилансър ли е или работи за дадена компания?

PS  Влязох да напиша, че някъде мернах, че щели да спират голямата GOLD палитра на Денона, та ако някой случайно има интерес след толкова време има последен шанс.

# 310
  • Мнения: 31 168
Фрийлансър е Деси.

# 311
  • Мнения: 408
Ще спират Голд???? Удар в сърцето! Там ми е любимото кафяво 😮

# 312
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
Koй/кои кафяво/и по-точно, Илзи?

Петрова, какъв е тоя Диор сега?!?! Ако в за лееек грим- ок, ама неутрален смоуки може ли? Имах 2 Диора и 1 Шанел през последната година и половина. Сега майка ми има 2 диора и 1 Шанел Simple Smile
Simple Smile))))))))))) Винаги ме радваш, Н., страхотно чувство за хумор И драма Wink

# 313
  • Мнения: X
Наташка има и единички, Illzy, пиши на customer service като приключиш някой цвят. Аз им писах, че любимото златно (най-долу в дясно от Голд) ми падна от палитрата и ми пратиха ново. Казаха и че ако ми е любимо и свърши, срещу 10 долара мисля мога да си поръчам.
Агент, I aim to please, но Петрова си знае- не ги одобрявам аз тия безсмислени покупки на гримове средна хубост. Ако не съм с нея това.

# 314
  • Мнения: 408
Агент, любимото кафяво е Log. Като цвят ми е идеално. Текстурата също е страхотна.

Ния, означава ли, че като я спрат ще мога остново да си го поръчам?

Общи условия

Активация на акаунт