Пастет на 1г. 5м.

  • 2 319
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Аз скоро дадох на Ива за първи път детски пастет и много й хареса. 

# 16
  • Мнения: 1 353
Не бих дала, мисля си само за клюнове, нокти и пилешки крака, като помириша пастет.
И аз така  Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 1 358
А домашен как точно мога да направя ?
Какво месо и как се прави ?

# 18
  • Мнения: 7 803
А домашен как точно мога да направя ?
Какво месо и как се прави ?
това ме интересува и мен

# 19
  • Мнения: 4 428
Миналата седмица забърках нещо като домашен пастет - сварени на пара свинско бонфиле и малко лук, пасирани със сирене. Малката го хареса на сандвич.

Звучи много вкусно chef Ще си го запиша, като рецепта Grinning

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз скоро дадох на Ива за първи път детски пастет и много й хареса. 

И аз дадох наскоро, давам рядко, харесва й.

# 21
  • Мнения: 5 299
Аз, като стана на годинка, давам. Ама тук пастетите май са по-сигурни. Ако има, купи вносен  Peace
И аз така. Бяхме в Испания, когато малката беше на 1 год. и започнах да й давам сутрин за закуска филийка с пастет. Обожава го просто. Сега тук(От Бг) купувам на Hame Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 298
Миналата седмица забърках нещо като домашен пастет - сварени на пара свинско бонфиле и малко лук, пасирани със сирене. Малката го хареса на сандвич.

Звучи много вкусно chef Ще си го запиша, като рецепта Grinning
И на мене ми хареса  Laughing, а си беше чиста импровизация. Но ако каже някой тук по-професионална рецепта, ще пробвам и нея.
От тази тема разбирам, че имало детски пастети, моля мамите да споделят какви са и от къде могат да се купят, щото аз не съм виждала по детските щандове и магазини ...

# 23
  • Мнения: 7 803
в супермаркетите при пастетите ги има на няколко фирми

# 24
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз пък нямам никакви предубеждения- давам детски пастети  Тея много го харесва- е, не изяжда цяла филия, но й се услажда- на мънички хапчици с огромно удоволствие  chef

# 25
  • София
  • Мнения: 565
Аз съм купила детски пастет на Hame, но още не мога да се престраша да дам на моето момченце. Но при нас е сложно- имаше алергия към белтъка на кравето мляко и сега се захранваме с млечни продукти. Съответно трябва да съм внимателна и с останалите.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
[От тази тема разбирам, че имало детски пастети, моля мамите да споделят какви са и от къде могат да се купят, щото аз не съм виждала по детските щандове и магазини ...
Продават се във всички хранителни магазини. Лесно ще ги откриеш, намират се при останалите пастети. Кутийките им са много шарени с човечета и животни по тях.

# 27
  • Мнения: 8 917
Не съм давал пастет и не бих дала скоро Thinking

# 28
  • Мнения: 1 881
От много време се каня да му направя домашен,

Само да кажа, че правенето на пастет е мнго по - опасно, отколкото боклуците в готовите пастети. Май е проблема в стерилизацията, наскоро ми казаха за цяло семейство /2 от които деца/ с много тежко натравяне от домашен пастет, на който привидно нищо му нямало. Лекарите казали никога да не се прави пастет!!!

Аз съм давала купен, не мога да кажа, че много й харесва, но пробвам доста неща, защото почти нищо не яде сутрин и след обяд Cry

# 29
  • Мнения: 1 032
Купувала съм преди около месец детски пастет, но малката не остана очарована и си го изядох аз. За пастет на Хаме чувам за пръв път. Къде го продават?

Общи условия

Активация на акаунт