Фотошоп за малки и големи

  • 53 250
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 46 650
Добре дошла, МаленаHeart Eyes Hug

Някой да ми помогне  Praynig ако е попадал на картинки със сапунени балончета, нищо не откривам, а ми трябват  Tired

# 316
  • Мнения: 1 033
Никол, сигурно си гугълствала Mr. Green, но тук ми се видяха симпатични.

# 317
  • Мнения: 46 650
Никол, сигурно си гугълствала Mr. Green, но тук ми се видяха симпатични.


Гугълствах около час  Mr. Green но тези съм ги изпуснала  Embarassed мерси  Hug

# 318
  • Мнения: 505
едно здравей и от нас на Биляна... нали така се казваш а Милена е малката ти принцеса....
добре си ни дошла от Барселоната...   bouquet много хубави снимки си ни показала...добре че има такива пътуващи като тебе---че да изплакнем и ние очи...

# 319
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добре дошла, МаленаHeart Eyes Hug

Някой да ми помогне  Praynig ако е попадал на картинки със сапунени балончета, нищо не откривам, а ми трябват  Tired

Аз пък открих ето това:

# 320
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И това

# 321
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Имате ли идеи вече за календари?

# 322
  • Мнения: 6 039
едно здравей и от нас на Биляна... нали така се казваш а Милена е малката ти принцеса....
добре си ни дошла от Барселоната...   bouquet много хубави снимки си ни показала...добре че има такива пътуващи като тебе---че да изплакнем и ние очи...

да, Биляна съм, по-известна тук като Малена.
Малена е дъщеря ми.


Имате ли идеи вече за календари?

А какво ги правите после тези календари?

# 323
  • Мнения: 2 467
Една съвсем начинаеща моли за малко помощ  Hug
Какво съм барала и натискала из Фотошопа, и сега като изрязвам с pen tool ми селектира това, което не искам да копирам (вместо фигурата която съм очертала, всичко останали се селектира  Sad ).
Как го обясних само  Embarassed  Дано някои ме разбере...

# 324
# 325
  • Мнения: 1 502
Някой да ми помогне  Praynig ако е попадал на картинки със сапунени балончета, нищо не откривам, а ми трябват  Tired

Погледни тук http://www.thelittlepillow.com/download_July2003.htm, има и доста други идеи.

# 326
  • Мнения: 672
Привет Малена, и добре дошла!
Липсваха ни красотите, които показваш Simple Smile.
Често виждам Малена с баба си. Сигурно се чуди жената, колко много майки я заглеждат Grinning, от малка е известна Laughing.
 

# 327
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 075
Това сътворих преди време и в момента съм в творчески застой.

# 328
  • Мнения: 6 039
Привет Малена, и добре дошла!
Липсваха ни красотите, които показваш Simple Smile.
Често виждам Малена с баба си. Сигурно се чуди жената, колко много майки я заглеждат Grinning, от малка е известна Laughing.
 

така ли? значи я познаваш Grinning  bouquet

 Miriel,
много е хубава, само малко цветчетата са малко размазани



# 329
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Привет на всички и поздравления за красотите, който сте сътворили smile3501

Имам аз едно такова въпросче :

Става дума за един action, който разбива снимка на малки снимчици , някой беше пуснал тук линк и аз го изтеглих.
Ето за това става дума



Видях го пак по Фотошопските теми използван, но всяка малка снимчица не беше част от една цяла , а всяка беше различна снимка. Ей това не можах да разбера как става.

Надявам се да съм обяснила горе-долу читаво какъв ми е проблема  Blush и някой да ме светне как става  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт