Крем за около очи - тема 11

  • 72 752
  • 525
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 941
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 464
Понеже дискутираме продукти на Ординъри (да зная, че има стотици страници във форума посветени на бранда) искам да постна линк към една изключително откровена статия за тези продукти, каквато не бях чела от много, много време. Открих блога приз профила на Барбарела. За мен беше изключително полезна:
https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2020/05/26/всичко-за-the-ordinary-част-i/

# 77
  • Мнения: 5 941
Понеже дискутираме продукти на Ординъри (да зная, че има стотици страници във форума посветени на бранда) искам да постна линк към една изключително откровена статия за тези продукти, каквато не бях чела от много, много време. Открих блога приз профила на Барбарела. За мен беше изключително полезна:
https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2020/05/26/всичко-за-the-ordinary-част-i/
Е, това аз съм го писала 😊

# 78
  • Мнения: 913
Barbarella*, благодаря за полезната статия. Може ли да споделиш каква е кожата ти?

# 79
  • София
  • Мнения: 1 464
Да, да, зная, затова написах, че открих блога през твоя профил. Прекрасен е. Уникален изказ и стил ❤

# 80
  • Мнения: 2 804
Момичета, кой от двата крема бихте ми препоръчали за 40+ :ESTEE LAUDER REVITALIZING SUPREME+  или  Resilience Multi-Effect Eye Creme  ?
Първият е от любимите ми. На 44 съм, с много суха околоочна зона, торбички и подпухващи горни клепачи, плюс тъмни кръгове.
Не съм елиминирала изцяло никой от изброените проблеми, де Joy
All  About Eyes на Клиник също не е никак лош вариант. Червеният на Кларанс - също. Благодарение на положителни коментари тук в момента съм с него и не съжалявам.
В хладилника стои и недоизразходена опаковка Abeille Royal на Герлен. Помага ми за сухотата и озарява, но не работи за подпухването. И прави лош кир ефект в комбинация със слънцезащитния екран на Кларанс, който ползвам.

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 20:04 от Light Beam

# 81
  • Мнения: 831
Здравейте, момичета! В търсене съм на околоочен крем за фини линии и леки торбички. Имате ли впечатления от околоочния крем на Gala Secrets?  Съдържа пептиди и би трябвало да има някакво действие върху фините линии. В последните месеци ползвах Advanced Night Repair Eye на Estee Lauder. Хидратира добре, но нищо повече от това (поне за мен). Ползвах го заедно със серума за очи на Medik8 с витамин C, за който мога да кажа, че изсветли зоната под очите.

# 82
  • BG
  • Мнения: 2 217
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.

На мен, този крем ми осигуряваше хидратация през лятото и бях доволна, но бях под 40г. Почитател съм на серията Abeille Royale и я използвам, от време на време.

# 83
  • Мнения: 5 941
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.

На мен, този крем ми осигуряваше хидратация през лятото и бях доволна, но бях под 40г. Почитател съм на серията Abeille Royale и я използвам, от време на време.
На мен ми се появи обрив от тази серия.

# 84
  • BG
  • Мнения: 2 217
На мен ми се появи обрив от тази серия.

Явно зависи от кожата, а и може да са сменили междувременно формулата, имат такава практика. Но така или иначе, след като има и нежелани реакции е хубаво да се внимава. Най-добре човек да си вземе тестер, независимо какъв крем си купува.

# 85
  • Мнения: X
Една позната продава амуей. Поръчвам си чат пат, по-точно веднъж в годината. Харесва ми тоника за хидратиране, който се слага преди крем. Един ден ми даде тестер на най-новия им околоочен крем против бръчки. Само с едно намазване и светнах - няма бръчици, торнички, кожата се изпъна. Обаче пустия крем струва над 300лв за 15 мл количество. Ще му разгледам съставките и ще се опитам да видя ключиви съставки

# 86
  • София
  • Мнения: 1 464
Крем, дори да струва 300лв за 15мл, който да изтрива бръчките около очите или пък другаде - няма.

# 87
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Зависи от бръчките и възрастта.
С комплексни грижи (не само крем) могат да станат незабележими.
И не е задължително единичната цена на продукта да е 300 лв.
Но всеки сам си преценя какво и как да ползва.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 464
Разбира се. Всеки преценява сам за себе си - дали да вярва, че един тестер на крем за очи може да изтрие бръчките под очите или не. Просто като прочета, че само след едно намазване и кожата така се била опънала и бръчките вече ги нямало и се чудя има ли хора, които да ги вярват тези неща..

# 89
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Вярвам в натрупания от мен през годините личен опит.Резултатите са налице.И то не защото така искам да си мисля. .
Не налагам мнение, нито убеждавам  когото и да било в каквото и да било.
Кой с каквото.иска да се маже.
Не съм господар на ничия кесия, всеки сам преценя колко и за какво да даде.Не е моя работа.
Между другото, отдавана не  деля козметиката на скъпа и евтина , а на работеща и не работеща за мен.

А иначе  кой в какворо иска да вярва.Не ми пречи.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 11:06 от sl

Общи условия

Активация на акаунт