Кратки истории за истински изживявания - нашият романтичен дневник

  • 3 829
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 008
Ние си гледаме снощи "Живите мъртви" и той ми вика "Ако тебе те ухапе бродещ(разбирайте зомби), аз веднага ще те гръмна в главата да не се мъчиш" 😌😌
И ми подаде една шепа собственоръчно обелени семки, че мене ме мързи. 😇

Е това е любов Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 19 419
Ще цитирам ФБ мъдрост:
"Любов е, когато и пиян/а, и трезвен/а, звъниш на една и съща жена/мъж"

# 32
  • София
  • Мнения: 16 216
След 369 дни 12/7 заедно, всяка секунда, в която  вкъщи няма деца, е романтика.

# 33
  • София
  • Мнения: 19 419
Трябва има лозунг- "Раждайте повече деца, за да оцените  моментите, когато напуснат гнездото".

# 34
  • София
  • Мнения: 16 216
Имах предвид 3-7 минути романтика Simple Smile. Другата ще почака до наесен, когато "отлита" и номер 3.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 887
Подарявай му някакви малки изненади, свързани с нещата, които той обича....
Много отдавна, когато аз бях любовно вдъхновена, си бях измислила една специална моя игра. В различни моменти, случки, ситуации, места, аз питах обекта на моите вълнения: "А точно тук някой казвал ли ти е, че те обича?"
Отговорът винаги беше отрицателен, а аз му казвах, че го обичам, запечатано с целувка.
Тази игра действа изключително позитивно на романтичната струна в душата на всеки човек и до такава степен свиква с нея, че подсъзнателно си я иска. Simple Smile
Местата и ситуациите, на които можеш да попиташ това любимия човек са изключително разнообразни и неизчерпаеми, точно като вашата любов в момента. Simple Smile
Успех и все така да се обичате!

# 36
  • София
  • Мнения: 19 419
Имах предвид 3-7 минути романтика Simple Smile. Другата ще почака до наесен, когато "отлита" и номер 3.
Да цитирам Карадочева: Тогава, тогава, предвиждам такъв живот, че само си викам: Дано!  Satisfied
Особено както си с 3 деца (шегувам се, да не се обидиш)

# 37
  • София
  • Мнения: 16 216
Ааа, не се обиждам Simple Smile, изтърсакът отложи с 11 години "Деня на освобождението".

# 38
  • Мнения: 6 682
Разкажи и на нас за печените мандарини, че стана интересно:)

А, то даже не е интересно.

Скрит текст:
Мъжът ми ме пита защо толкова мразя мандарини, разказах му една глупава история от детството. Приятели на родителите ми бяха донесли цяла торба с мандарини за децата, беше още във времената, когато мандарината беше луксозна стока. С брат ми се затворихме в детската и ги изядохме всичките, но за да разнообразим вкуса, някои парчета сложихме да се пекат на радиатора. Миризмата! Вкусът! Следичките от печени мандаринени полумесеци, запечени върху метала, неизчистваеми! Отвратителна гадост, която се носеше дни наред из апартамента, че и всеки път, когато се включи радиаторът... А физиономиите на родителското тяло Dizzy Face

Дъщеря ми си прави сама украса за коледната елха. Мандарини, портокали и грейпфрути пече на ниска температура 170°-200° във фурната (Фаренхайт Simple Smile ). Стават като топки за елха, жълти и оранжеви. Аз обичам миризмата на цитрусови плодове.

# 39
  • Мнения: X
Някой пише високо въглехидратна статия. Smiley Ще получим ли линк поне? Thinking
По темата. Истинска романтика са целувки след "Снежанка" със стабилно чесънче. Това вече е доверие, лИбоФФФ, тръпка (буквално и преносно). МечИта и розички с измити зъби и вкус на паста е лесна работа и всички го можем. То се и обезцени от толкова филмчета, песнички и "празници", подхранващи определени продажби. Пробвайте чесънчето. Ако не ви се получи романтично, поне гони вируси, вампири и калабалъка на опашката в магазина. Hands V
Как само се гаврите с горката жена🤣🤣🤣 а тя така се надяваше на романтична идея за Слънчо Laughing
Разкажи и на нас за печените мандарини, че стана интересно:)

А, то даже не е интересно.

Скрит текст:
Мъжът ми ме пита защо толкова мразя мандарини, разказах му една глупава история от детството. Приятели на родителите ми бяха донесли цяла торба с мандарини за децата, беше още във времената, когато мандарината беше луксозна стока. С брат ми се затворихме в детската и ги изядохме всичките, но за да разнообразим вкуса, някои парчета сложихме да се пекат на радиатора. Миризмата! Вкусът! Следичките от печени мандаринени полумесеци, запечени върху метала, неизчистваеми! Отвратителна гадост, която се носеше дни наред из апартамента, че и всеки път, когато се включи радиаторът... А физиономиите на родителското тяло Dizzy Face

Дъщеря ми си прави сама украса за коледната елха. Мандарини, портокали и грейпфрути пече на ниска температура 170°-200° във фурната (Фаренхайт Simple Smile ). Стават като топки за елха, жълти и оранжеви. Аз обичам миризмата на цитрусови плодове.
Остави Фаренхайт, кажи колко е по Целзий, че ми стана любопитно.

# 40
  • Мнения: 9 882
Продават звезди, истински, които можеш да наречеш както ти хрумне. Предлагам всеки месец да му купува по една и Слънчо ще си има собствена галактика. Сертификатите - гордо на стената в рамки.Така ще е отметнала 2021. После ще му мисли.

# 41
  • Мнения: X
Продават звезди, истински, които можеш да наречеш както ти хрумне. Предлагам всеки месец да му купува по една и Слънчо ще си има собствена галактика. Сертификатите - гордо на стената в рамки.Така ще е отметнала 2021. После ще му мисли.
Може да ги кръсти на милото - звезда Слънчо1, Слънчо2....Слънчо15...добра идея Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 9 882
Може и на любимите им секс пози. По-романтично би било, със съответната картинка на сертификата.

# 43
  • Мнения: 2 147
Как само се гаврите с горката жена🤣🤣🤣 а тя така се надяваше на романтична идея за Слънчо Laughing
Каквото повикало, такова се обадило. Ако получавахме комисионни за списването, такава романтика на талази щеше да се лее в темата, че Слънчо щяхме да го превърнем в Супернова.

# 44
  • Мнения: 6 682
Скрит текст:
Някой пише високо въглехидратна статия. Smiley Ще получим ли линк поне? Thinking
По темата. Истинска романтика са целувки след "Снежанка" със стабилно чесънче. Това вече е доверие, лИбоФФФ, тръпка (буквално и преносно). МечИта и розички с измити зъби и вкус на паста е лесна работа и всички го можем. То се и обезцени от толкова филмчета, песнички и "празници", подхранващи определени продажби. Пробвайте чесънчето. Ако не ви се получи романтично, поне гони вируси, вампири и калабалъка на опашката в магазина. Hands V
Как само се гаврите с горката жена🤣🤣🤣 а тя така се надяваше на романтична идея за Слънчо Laughing
Разкажи и на нас за печените мандарини, че стана интересно:)

А, то даже не е интересно.

Скрит текст:
Мъжът ми ме пита защо толкова мразя мандарини, разказах му една глупава история от детството. Приятели на родителите ми бяха донесли цяла торба с мандарини за децата, беше още във времената, когато мандарината беше луксозна стока. С брат ми се затворихме в детската и ги изядохме всичките, но за да разнообразим вкуса, някои парчета сложихме да се пекат на радиатора. Миризмата! Вкусът! Следичките от печени мандаринени полумесеци, запечени върху метала, неизчистваеми! Отвратителна гадост, която се носеше дни наред из апартамента, че и всеки път, когато се включи радиаторът... А физиономиите на родителското тяло Dizzy Face

Дъщеря ми си прави сама украса за коледната елха. Мандарини, портокали и грейпфрути пече на ниска температура 170°-200° във фурната (Фаренхайт Simple Smile ). Стават като топки за елха, жълти и оранжеви. Аз обичам миризмата на цитрусови плодове.
Остави Фаренхайт, кажи колко е по Целзий, че ми стана любопитно.

80 до към 100 
Но моята печка си е по Фаренхайт. Оставяш ги цяла нощ, сутринта са вече твърди, изсъхнали.
Калкулатора на W10 има и функции по директно конвертиране на мерки.
Ама вие нали сте с телефони там...

Общи условия

Активация на акаунт