Дългото чакане след трансфер-тема 90

  • 53 743
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Около 6 г.с.,лекарят ти е прав.
И аз съм с Аспирин ,нямям кървене,от Акард обаче имах,хем по-ниска бе дозата...

# 691
  • Мнения: 413
Момичета, излезе ми резултата, не мога да повярвам, на седмото небе съм от щастие...пожелавам ви на всички да видите този резултат скоро от сърце ви го желая..аз още не мога да го асимилирам...❤
Пуснах си и прогестерон, някой дали разбира повече, за да ми каже дали е добра тази стойност?

# 692
  • Мнения: 5 130
Честито, Алекс ! Добре е.

# 693
  • Мнения: 241

Честито Алекс! И двете стойности са идеални.Лека и успешна бременност!
И аз пуснах кръвен тест сутринта,7ми ден на 3 бластоциста,но резултатът ще е готов следобед.За пръв път (от 4ри трансфера) имам положително предчувствие,дано съм права.А и вчера видях едва забележима (дано да не е въображаема:grinning:)втора чертичка на пикливия тест.МНОГО бавно ще ми тече времето днес.Надявам се и аз да се похваля с + резултат.Успех на всички очакващи резултати!

# 694
  • Мнения: 413
Ще ти стискам палци да е положителен, въпреки че щом имаш бледа черта от вчера е почти сигурно. Предполагам, че си чела много, но и.аз да ти вдъхна кураж с една снимка от листовката на surecheck.
Ще чакам да се похвалиш следобед. Blush


Честито Алекс! И двете стойности са идеални.Лека и успешна бременност!
И аз пуснах кръвен тест сутринта,7ми ден на 3 бластоциста,но резултатът ще е готов следобед.За пръв път (от 4ри трансфера) имам положително предчувствие,дано съм права.А и вчера видях едва забележима (дано да не е въображаема:grinning:)втора чертичка на пикливия тест.МНОГО бавно ще ми тече времето днес.Надявам се и аз да се похваля с + резултат.Успех на всички очакващи резултати!

# 695
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Алекс, честито,както вече са ти писали и двете стойности са ок.
Крем карамел стискам силно палчета за успех!

# 696
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета. Бях се включила преди няколко седмици. Тази сутрин ми беше трансфера на едно 5-дневно ембрионче. Тест ще направя на 9-ти ден. 😇 Пожелавам от сърце на всички многооо късмет! 🍀🍀🍀

# 697
  • Мнения: 76
Като ви слушам как на 9-10 ти ден си правите тестове. Аз със моите 15 дена, които трябва да чакам, направо ще се побъркам 🙄

# 698
  • Мнения: 676
Алекс, честито. Чудесни стойности.
Крем карамел, стискам палци за +++++++.
Аз днес също не издържах и си пуснах кръвен на 9-ти ден, но за съжаление резултата ще излезе чак утре сутрин.
Мечо пух, на мен докторката също ми каза на 14-ти ден да се тествам, но аз бях загубила ума и дума и на питах дали уринарен има предвид. А до колкото виждам на 10-ти ден вече си показва доста добри стойности при повечето момичета. Така , че ако искаш да не те тресе параноя , пусни си един тест , но не се доверявай на 100%.

# 699
  • Мнения: 413
И моят тест беше за 14 ден, но реших толкова рано, защото имам инжекции утре и да не ги слагам, ако няма нищо, но за щастие ще си ги слагам, ако трябва и 9 месеца, само да има щастлив финал.
lady25 късмет и на теб, утре сутрин да се похвалиш.

# 700
  • Мнения: 76
Алекс, честито. Чудесни стойности.
Крем карамел, стискам палци за +++++++.
Аз днес също не издържах и си пуснах кръвен на 9-ти ден, но за съжаление резултата ще излезе чак утре сутрин.
Мечо пух, на мен докторката също ми каза на 14-ти ден да се тествам, но аз бях загубила ума и дума и на питах дали уринарен има предвид. А до колкото виждам на 10-ти ден вече си показва доста добри стойности при повечето момичета. Така , че ако искаш да не те тресе параноя , пусни си един тест , но не се доверявай на 100%.
Утре ми е 4ти ден от трансфера и трябва да си сложа Овитрел, който пък 10 дена след това показва фалшива бременност. Тоест и да си направя тест по-рано, само може да се заблудя. Ще си чакам, пък дано си заслужава ❤️

# 701
  • Мнения: 241

Момичета резултатът ми излезе,но уви не е това,  на което се надявах,едва 8 mIU/ml. Ясно е че е биохимична и няма надежда,ще повторя в петък все пак и ще се настройвам психически за нов опит през юни,няма да се откажа лесно.Стискам палци на всички,които все още чакат.Успех!

# 702
  • Мнения: 207
Кремкарамел, естествено, че трябва да продължиш да правиш опити.
Според мен почти всички жени стигат до резултат ВСЕ някога, но трябва търпение и опити.
Нямат деца тези, които не правят опити.
Ще стане, изобщо не се ядосвай.

На мен ми предстои зет трансфер утре, стиснете палци и дано най-накрая да имам успех.

# 703
  • Мнения: 413
Kremkaramel, съжалявам, че е толкова ниско, имах предчувствие, че ще ти е положителен...въпреки всичко пусни си наистина още един. В началото на темата нали има развитието ден по ден и чак на 9 ден го дава, че стойностите са достатъчно високи за тест за бластоцисти. Не знам за 7ми ден това дали може да се води окончателно, нека кажат и другите мнение.

# 704
  • Мнения: 615
Kremkaramel, съжалявам, че е толкова ниско, имах предчувствие, че ще ти е положителен...въпреки всичко пусни си наистина още един. В началото на темата нали има развитието ден по ден и чак на 9 ден го дава, че стойностите са достатъчно високи за тест за бластоцисти. Не знам за 7ми ден това дали може да се води окончателно, нека кажат и другите мнение.
Въпреки че във форума момичетата писаха, че е невъзможно имплантацията  да е на 9 ден, аз още съм на мнение, че моята имплантация беше на 9 ден.
Не бих се доверила на тест на 7 ден.
Два пъти съм правила трансфер  и винаги съм слушала доктора и съм си чакала датата за теста, определена  ми от него.

Общи условия

Активация на акаунт