Пролетта на прага чука, нови плетки диплим тука - юбилейна тема 100

  • 38 201
  • 751
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 43
С това увеличение, все повече прилича на ластик, обърнат като подгъв. Thinking

# 301
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Най-после успях да изгладя дантелата на роклята, която беше туника и ето я на мен:

# 302
  • Мнения: 47 986
Идеално е станало

# 303
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393

Благодаря, Хепи! 💖

# 304
  • Мнения: 6 894
Ехааа, Лейди, страхотна!
Дай пак снимки в близък план на творението. Сега ще е много добре.

# 305
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Ехааа, Лейди, страхотна!
Дай пак снимки в близък план на творението. Сега ще е много добре.

Благодаря и ето от близо отново:



# 306
  • Мнения: 2 855
Страхотно се е получило и ти стои перфектно. Още като я показа преди време туниката си "откраднах" идеята.

# 307
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Страхотно се е получило и ти стои перфектно. Още като я показа преди време туниката си "откраднах" идеята.

Благодаря и аз се харесвам, а иначе щеше да я подмятам из гардероба...
Сега преработвам една друга, която ми е подарък. 😉

# 308
  • Мнения: 5 383
Лейди, и аз ще се присъединя, роклята е станала прекрасна!
И преди когато я показа много ми хареса, но облечена е още по-красива Heart Eyes
И аз надничам, окаляна до ушите и с черно под ноктите, да не пропусна някоя красота тук, и има защо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 309
  • Мнения: 6 894
Много, много хубаво е станало. И мотивчето и цветовете много добре си пасват.
Такова мотивче не мога да изплета, ще трябва да се понауча още на 1 кука. А е много красиво и нежно твоето. Само раничката , дето изплетох, с каква плетка беше, обикновена някаква.

# 310
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Diorela, имам схема (всъщност много схеми на 1 кука, запазени в Pinterest, а и много отпечатани) - мога да помагам и да я кача тук, ако имате интерес. Вкл. и с разяснения за означенията. Предпочитам схеми, пред обяснения на плетката.

Лично аз много харесвам такива комбинации от плат + плетиво. Simple Smile

# 311
  • Мнения: 47 986
Не съм пробвала с плат, а се замислих за моите дънки, дето ми късеят, дали да не ги украся:) Харесвам и на покривки, кувертюри дори кухненски кърпи, абе харесвам и аз тази комбинация плат и плетиво, но не съм пробвала още. Имах идеи за калъфки, нещо такова, ама нали знаете, идеи много, време малко, (а при мен и умения трябва още да се развиват)
Диорела, я покажи пак раницата

# 312
  • Мнения: 6 894
Лейди, качвай, все ще са от полза за някого. Аз не се оправям със схемите и описания, дори някои и на 2 игли ме затрудняват. Нали от клипчета в YT се научих да плета и до сега ми е по-лесно да гледам от клипче.
Но много ми хареса мотивчето, а би станало и за бордюр. Май ще започна да тренирам с куката, но не зная кога. Почти ме амбицира да се понауча и аз на 1 кука с тази хубава рокля. Simple Smile
До сега само раничката с обикновена плетка и наплетох ръбче на едни бебешки терлички, ама пак гледах и повтарях като папагал от клипа.


Ето, Хепи, заповядай! Девойката с голям кеф си я носи, много я хареса, приятелките, всичките ахкат и тя още повече се радва. И майка й се радва, че така я харесва. Заслужаваше си цял месец, че и повече труд.

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 19:57 от Diorela

# 313
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Добри ви прочете и запазва мъдро мълчание. Simple Smile

не знам как се плете, само намекнах, че при такова начало на лятото, банските трябва да са от вълнена прежда, а вие...

# 314
  • София
  • Мнения: 500
Добри ви прочете и запазва мъдро мълчание. Simple Smile

не знам как се плете, само намекнах, че при такова начало на лятото, банските трябва да са от вълнена прежда, а вие...
почти разгадахте края на ластика ха
Спокойно ще има лято и летни плажни плетки!:sunflower:

Общи условия

Активация на акаунт