Плюсове и минуси на кварталите в София - 11-та тема

  • 57 513
  • 775
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 539
Тангра нека си плюят Студентски  и си хвалят панелките,  така се успокояват, като си мислят  че там е Гомор и при тях е супер. 😊

# 361
  • София
  • Мнения: 11 489
Grinning тъй, де, всеки си хвали каквото си има.
Иначе не съм в панелка нито в Люлин, нито в Надежда.

# 362
  • Мнения: 9 787
Хахах, ново ж.к. откриха брокерите в София  Laughing (и няколко търкалящи се човечета)

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2c16252936608487 … k=6wr5k2&f1=1

# 363
  • Мнения: 539
Ами аз не казвам че сте  в Люлин, нито в Надежда, но затова го показах клипа, макар че не е от скоро, сега още се е развил, да не лалате всеки път че студентски е неква клоака

Хахах, ново ж.к. откриха брокерите в София

Той ще да е някой нов брокер от Сусурлево

# 364
  • София
  • Мнения: 11 489
Клипа в 80% от времето се върти около парка до МЕИ Grinning. Там не е клоака, да.

# 365
  • София
  • Мнения: 9 920
Grinning ако се търси безопасност направо с бронирана кола да се минат тия 500м. Трамвай отдавна няма за съжаление.
представям си ако живее в западните или в Овча Купел...
moonriver, застроява се много. Също така е и зелена зона, ако някой това го притеснява. Света Троица все още не е зелена зона, но там преобладава старо панелно строителство. Има само няколко нови блока около градинката Света Троица. Иначе е много зелен квартал с междублокови пространства, точно заради старото строителство. За жалост в нашия квартал при срутване на къщи всичко плътно се застроява. Не оставят никакво разстояние. На някой може и да му е недостатък липсата на ТЕЦ. За нас е предимство, но всеки с разбиранията си.
Кое е "старо" панелно и защо е кофти по изказа разбирам и ко е по-новото - след 1984??

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 17:54 от Starrydream

# 366
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Защо трябва да гледаме Ст град на клипче? Който е дошъл от Чуковец ,да се запознава със Софийските квартали чрез дрон Simple Smile
Всеки ,според възможностите и акъла да си взима жилище. Но, софиянец трудно ще се засили точно към Студентски град и да обяснявате тук колко е топ квартал, няма смисъл.

# 367
  • София
  • Мнения: 25
Абе бе не знам кой е шарана купил ателие в което се опитва незаконно да пуска наематели и да реве, че държавата е кофти за дето не му дава да се регистрира там.... Студентски град и преди застрояването и сега си е едно мръсно, шумно и претъпкано място.

# 368
  • Мнения: 40 913
Кой какво е купил и продал важно ли е за да се пише по принципни въпроси в анонимен форум??? Някои нямат против да споделят и го правят, други не искат да се разголват. Нищо лошо не виждам в дискретността.

# 369
  • София
  • Мнения: 25
Кой знае кви панелни плъхове сте и вие Ами се правите във форума на вся и все Joy  Ателие, едностаен важното е че купуват хората, а не клапат само празни приказки по форумите и да завиждат и обиждат

Ти започна с обидите към PureLove като я нарече шаран и как била от панелките и как си бил с десетки хиляди евро напред от имот и как всеки с различно мнение от твоето за ст град бил софиянец от крайните квартали... ама избърза да го изтриеш. И не, не е важно да се купува по поляните между общежитията на ст. град....

# 370
  • Мнения: 539
Вижте си постовете навсякъде, почти за всичко засягате и винаги се стига до глупости , за това ставам краен понякога и за това спирам, защото няма смисъл да се занимавам с дребнавост, човек трябва да контактува с широкоскроени и умни хора и да си помагат с информация, няма да стигна до нивото на квартални заядливи лели BYE BYE от мен и успех със сделките Sunglasses

# 371
  • Мнения: 404
Хахах, ново ж.к. откриха брокерите в София  Laughing (и няколко търкалящи се човечета)

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2c16252936608487 … k=6wr5k2&f1=1
По-добре Брокерски паметник Joy

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 19:49 от Hydra

# 372
  • Мнения: 9 787
Коментирахме в темата за обявите напоследък 1-2 панелни апартамента в Гоце Делчев. Повечето мнения бяха позитивни за квартала, независимо, че ставаше дума за панелки за ремонт. Локацията надделява. Харесва се и хората купуват, не се застояват жилищата, ако са с пазарна цена.

Скрит текст:
Хахах, ново ж.к. откриха брокерите в София  Laughing (и няколко търкалящи се човечета)

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2c1625293660 … r5k2&f1=1
По-добре Брокерски паметник Joy

А, не си ли чувала за Заимовата градинка и Мадарската баня Laughing? Той лично Заимов (неясно кой Заимов) я е притежавал, а Мадара дори не знае, че си има баня в София. Scream

# 373
  • София
  • Мнения: 4 668
Вижте си постовете навсякъде, почти за всичко засягате и винаги се стига до глупости , за това ставам краен понякога и за това спирам, защото няма смисъл да се занимавам с дребнавост, човек трябва да контактува с широкоскроени и умни хора и да си помагат с информация, няма да стигна до нивото на квартални заядливи лели BYE BYE от мен и успех със сделките Sunglasses
queenn , аз много добре се досещам защо се пише с такава злоба към Ст Град. Ама си го пазя в тайна, че банът не ми мърда.
Казано заобиколно, да, това е място за широкоскроени и умни хора, които могат да преглътнат егото си.

Ходил съм в делнични дни в пикови часове по други квартали.
Нито намирам в Студентски трафикът за по-натоварен, нито за по-презастроено, нито проблемите с паркиране.
Това са глупости, писани от завистливи хора, които не могат да направят реална преценка и сравнение.
От ст град се излиза за 5 мин. Аз лично, излизам от квартала за 30сек. Но признавам, съм изключение. В други квартали, може да си откъртиш 30 мин само докато излезеш от уличките.
За паркирането, само като се видят цените и наемите на гаражите е ясно, че не е проблем.
Масово има наеми по 70-80лв, и разбира се, нагоре.
Точно днес един приятел ми обади за 2но подземно паркомясто място до телекомуникациите за под 15к Е.
Пълно е с места за паркиране.
А и в крайна сметка, купете си по 1 гараж, стига сте рИвали. Аз имам няколко гаража и не хленча, че трудно се паркирало. Точно в студентски, гаражите вървяха по 5кЕ за по-евтините сгради и по 10к за по-скъпите.
За презастрояването, просто преди беше само поляни. Сега си е съвсем нормално. Поляните се застроиха. Няма нищо общо с абсурдите по Ман Ливади и Овча купел. Където са "прозорец срещу прозорец".

Не мога да си обясня защо е тази злоба и плюене. Аз избягвам да нареждам други квартали, а съм видял колосални ужасии.

# 374
  • Мнения: 197
Здравейте,какво Ви е мнението за Света троица.Обмислям да купя апартамент там-спряла съм се на два-единия е на Симеон и Димитър Петков,а др до Фантастико и Аладин.Коя част на квартала е за предпочитане.Благодаря предварително  за отзивите

Общи условия

Активация на акаунт