Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 332
  • 734
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 383
Отдавна не бях се смяла така като на Василовата драма 😂. Пенев пак е това, което беше - много го харесвам 👍

Не очаквах Захариев да прояви такова тесногръдие.

# 331
  • Мнения: 4 586
Пецан го превърнаха в сърдито старче. Яд го е, че всички други намират щастие и покой и никой не се вълнува от него. Наков много добре му го каза за децата и семейството. Раздели се с майката на двете си малки деца, ама дава акъл на другите как не се отглеждали така деца.
Жекова и Васил са ми толкова писнали. Каквото и да измислят там все едно. Но и Нора/Тасев и Кая/Гринч са ми скучни. Повече химия и емоция имаше при Кръстева/Цонев и Мечо пух! Joy
Стана ми жал за Методиев. Влюбил се в грешната жена, подвел се по възможността да стане богат и вече до гроб пионка на Фотев.
Дано Димова да прогледне за далаверите на баща си.

# 332
  • София
  • Мнения: 4 429


Откраднат живот
Сезон 11 Епизод 19

# 333
  • София
  • Мнения: 2 419
Ох, Фотев 🤮

А-а, цветето в саксия ще го обрули вятъра 😂
Методиев съвсем зависим от Фотев го дават - бизнесмен, ама друг път 😜
Кирето и Наков са най-нормалните 😂

# 334
  • Мнения: 5 846
Наков си има чувства към Петре, за което Кирилова не знае, разбира се. И се страхувам, че тя ще навлезе твърде много в личното пространство на Наков, и това ще го отблъсне от идеята да имат общо дете. 🥴

# 335
  • Мнения: 880
Близки са, но не вярвам да се е влюбил в Пешко. Smile

# 336
  • Мнения: 5 846
Най - малкото не са си безразлични. 😌

# 337
  • Мнения: 5 698
Само аз ли останах с впечатлението, че Васил по-скоро нещо го притесняваше и затова не го свърташе на едно място. Това, че има хемороиди го предположи Жекова, но той май не го е потвърждавал. В разговора му с Пенев имах чувството, че се съглася с него само и само да излезе от стаята и да го оставят на мира.

# 338
  • Мнения: 1 223
Само аз ли останах с впечатлението, че Васил по-скоро нещо го притесняваше и затова не го свърташе на едно място. Това, че има хемороиди го предположи Жекова, но той май не го е потвърждавал. В разговора му с Пенев имах чувството, че се съглася с него само и само да излезе от стаята и да го оставят на мира.
И аз останах с такова впечатление. Сигурно се гласи да убива Фотев.

Жекова ми беше толкова дразнеща в този епизод. А отношение й към Ненева е повече от отвратително и неприемливо. В последните епизоди много ме дразни. Така ли не си направи труда дори да се извини на Ненева за историята с Васил...
А на Мира бая й порасна и на нея работата. Ама е готина мадама.

# 339
  • Мнения: 9 383
Мира и на мен ми се видя разхубавена 👍

# 340
  • Мнения: 35 200
Ох тая Мира така и не я харесах

# 341
  • Мнения: 880
Сега пО бива като не се натиска на никой да я хареса. Wink

# 342
  • Мнения: 1 223
Ооо, определено. Че преди я даваха доста лабилна и лесна. Щеше ми се и тя да си намери любовта, но карай.

# 343
  • София
  • Мнения: 23 176
Само аз ли останах с впечатлението, че Васил по-скоро нещо го притесняваше и затова не го свърташе на едно място. Това, че има хемороиди го предположи Жекова, но той май не го е потвърждавал. В разговора му с Пенев имах чувството, че се съглася с него само и само да излезе от стаята и да го оставят на мира.
И аз останах с такова впечатление. Сигурно се гласи да убива Фотев.

Жекова ми беше толкова дразнеща в този епизод. А отношение й към Ненева е повече от отвратително и неприемливо. В последните епизоди много ме дразни. Така ли не си направи труда дори да се извини на Ненева за историята с Васил...
А на Мира бая й порасна и на нея работата. Ама е готина мадама.
Да... "Няма да се занимавам с доставки, защото Васко има хемороиди..." Айде моля ти се...

# 344
  • Мнения: 35 200
Ооо, определено. Че преди я даваха доста лабилна и лесна. Щеше ми се и тя да си намери любовта, но карай.
Сега Димова я пуснаха на този и онзи

Общи условия

Активация на акаунт