Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 293
  • 734
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 223
Мира не ми е много ясна какво цели. Фотев ли я е заплашил с нещо, или се взе за голямата счетоводителка вече 🤔 Тя никога не се е държала така с Тасев, както показаха, че ще му говори утре.

# 361
  • Мнения: 880
Чудя се Зорка няма ли да изскочи с някоя простотия. Smile

# 362
  • Мнения: 5 846
Май Петмезов ще си разхищава ДНК - то. 😝😁🥴
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2021-0 … jivot-utre/553111

# 363
  • Мнения: 880
Еей Петмеза ли ще направи бебе на Кирилова. Ужас. Ама поне е би. Smile

# 364
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Какво беше това с нейните поръчки? Защо ги отказа?
Защото трябваше да плати с кредитната карта от тати. Коя/ито после даже и наряза.

# 365
  • Мнения: 4 075
Според мен Наков ще направи бебето. Или поне се надявам да е той. Ще има сега малко драма, да запълним епизодите и на финала ще са Наков и Кирилова.

# 366
  • София
  • Мнения: 4 429



Откраднат живот
Сезон 11 Епизод 20

# 367
  • Мнения: 5 846
🥴Тогава Кирилова и Петмезов ще правят план как да падне Наков в капана. 😝 Предполагам ще му се изтърсят за рождения ден.
Дали е възможно още действието да се развива в края на ноември. 🙏😝😁
Наков бил на 44.

# 368
  • Мнения: 3 082
Мислите ли че на свой гръб Методиев плати за консумативите с цел да се докаже че Романова може да му има доверие?

# 369
  • Мнения: 4 491
Наков постъпи гадно с Кирилова.
А Кая е такава патка, че ходи по това лайно ХХ. Такъв мъж не си заслужава преследването. Никакво самоуважение няма това момиче.
Романова ме води до раздвоение винаги - дали ме дразни, че е като цяло злобна кучка или ми е жал за нея, че не среща любов и разбиране, за да се покаже другата и страна. Методиев ще си изпати покрай чувствата си към нея.
Мира се чудех дали не е минала в отбора Фотев, но явно просто я е страх и гледа да си върши работата по протокол. А и Тасев беше гаден с нея като шеф, да му го върне сега.
Наистина сериала е много надолу като ниво, дано поне има качествен финал, след толкова мъчителни напъни с хемороиди.

# 370
  • София
  • Мнения: 2 354
Ох, Кая е Най-голямата Бяла Птица евър!!!
Заслужава си Гринчи в целия му блясък 😂

# 371
  • Мнения: 4 075
Ох, Кая е Най-голямата Бяла Птица евър!!!
Заслужава си Гринчи в целия му блясък 😂
Еее, недей така с лошо. Любоффффф му викат Joy Но ми се искаше да го фрасне в мутрата.

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 4 589
Ох, Кая е Най-голямата Бяла Птица евър!!!
Заслужава си Гринчи в целия му блясък 😂

То в този сериал коя жена не са я изкарали глупава патка в един момент?
Вече почвам сериозно да мисля, че си е отношение и насаждана народопсихология!

# 373
  • Мнения: 5 685
Честно казано очаквах Димова не да нареже картите от баща си, а научавайки истината да ги изпразни, похарчвайки всичко що има там за така нужните им консумативи и апаратури.
А друго, което очаквах пак от нея, беше, да продаде/върне колието от баща си и с тия пари... консумативи.

# 374
  • Мнения: 5 846
А аз не съм спала да мисля на Васко хемороидите. 😁
Мисля, че не случайно на партито у Наков Петре попита Петмезчо как е със здравето. 😝

Общи условия

Активация на акаунт