Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 276
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 312
Изгледах със закъснение 😂. Тази серия всички бяха свежари 😉. Много ми харесаха сцените с Марио и Зорница и Кирилова и Наков, както и стария Пешко 😂 Хилех се като идиот 🤣.

# 676
  • Мнения: 677
Бебето на Зорница и Марио не можеше ли просто да се роди и да му се радват всички.? Риторичен въпрос, де. Пак драми, пак сълзи...
Хареса ми доцента, те пък щото не знаят в болницата къв съм.

# 677
  • София
  • Мнения: 2 312
Като казаха антитела на Зорница, аз се сетих за Rh- , a то - обикновен COVID 😂

# 678
  • Мнения: 12 406
Те не казаха антитела, говореха за антигенен тест.
Аз изобщо не очаквам Зорница кротко да си стои 2 седмици безсимптомна изолирана в болницата. Повече очаквам да почне да се влошава и накрая Марио да се налага да избира майката или бебето да спасява.

# 679
  • Мнения: 4 452
И аз съм сигурна, че Зорница ще се влоши и ще има драма там. Те ако не се възползват от качествен актьор като Велислав да завъртят пак драмата около него, няма да има с какво да запомним сезона.
Куртева ми е неприятна от началото. Обаче и Захариев гаднично я употреби. Първо голямо съчувствие и мили думи, после и вика да напусне. Не, че тя не е свикнала да се мята на кой ли не, но тук според мен се подведе, че на някой наистина му пука. И нея бая я е шамарил живота. Жал ми стана.
Учудвам се, че Врабчо не се разсърди на Поли как му разказа най-съкровената тайна на Пецан.
Добре, че Кая и ХХ спряха да се цупят. Като влюбени и закачливи ми допадат. Даже Неда много ми хареса в сцената, където го чакаше на свещите вкъщи.
Мазов е на първо място лекар и със сигурност ще му писне от Фотев и ще мине на страната на колегите си. Мира обаче ще изпадне съвсем ниско.
Отчаяно си чакам някаква кулминация аз за всички персонажи, а то едно нищо. Даже Кирилова и Наков ми писнаха. Само в Марио и Зорница ми е надеждата за силни епизоди около тях.

# 680
  • София
  • Мнения: 12 414
На мен Зорница ми е изключително досадна, историята им с Марио още повече. Наков и Кирилова са ми най-интересни и готини.

# 681
  • София
  • Мнения: 749
Същото си мислех и аз снощи докато гледах кахърната физиономия на Зорница, в какъв досаден образ се превърна и само се чуди накого да се озъби и разсърди.
И искам да им се получи дете по естествен начин на Кирилово и Наков, изобщо не е толкова невъзможно. До съвсем неотдавна, когото да си гей е било голям срам и проблем, много от тях са имали за прикритие семейства и деца. И макар и рядко са осъществявали някакъв съпружески полов акт.

# 682
  • Мнения: 9 622
Бебето на Зорница и Марио не можеше ли просто да се роди и да му се радват всички.? Риторичен въпрос, де. Пак драми, пак сълзи...
Хареса ми доцента, те пък щото не знаят в болницата къв съм.
Че то и аз ако съм сценарист и има бременна героиня, бих я тръшнала сериозно на легло, за да има драма майката или детето в даден момент, както спомена Моски.

За мен това би било обидно към хомосексуалните хора Наков и Кирилова да правят секс, за да си направят бебе, пък докато го правят и ако може да се влюбят, да станат хетеро и да влязат в "правия път", направо ще изплискат легена. Изкарват го все едно Захариев е единственият гинеколог, който може да извърши инсеминация, а Кирилова няма да има овулация в следващата една година.

# 683
  • София
  • Мнения: 9 558
Историята на Наков с Кирилова я обърнаха в пълен абсурд и комедия. След като не им стиска да разказват история за гейове, да не я бяха започнали. Преди време може да е било срамно да си гей, но сега нали уж се опитваме да проповядваме нормалност в хомосексуалните отношения. И понеже природата е решила, че еднополови бозайници/човеци не могат да създават потомство, нужна е намеса на медицината, за да не се налага на хомосексуалните двойки да минават през цирковете, които гледахме вчера.
Яд ме е за Свежен, можеха да си го направят хетеро мъж (за другото видяхме, че не им стига смелост), за да има нещо по-интересно около него, а сега само дава съвети на застаряващи пациенти или неориентирани момчета. Много интересно, няма що.

Гледам основно заради Марио и Зорница. Единствени продължават да ми задържат вниманието, въпреки безумния сюжет около тях. За съжаление и тук сценаристите не проявиха креативност.

# 684
  • Мнения: 5 846
Росита, поне бисексуален да го бяха измислили, и да става каквото ще.

Съгласна, че сценаристите трябваше да измислят нещо по-умно за Наков и Кирилова, но просто са страхливи зайци. Но, докато Наков е в играта, ще се гледа..
Мисълта, че ни чака поредната сълзлива история с Батко и Кака, ми изтръпва епифизната жлеза😁

# 685
  • София
  • Мнения: 2 312
Свежен го вкараха покрай Петмезов, но се оказа много добро попадение и решиха да го използват, но наистина не им стиска - страх ги е д не им скочат разни ограничени фенове 😜. Така и така забиха историята с Мирослава в глух коловоз /Фотев/, ми поне да бяха върнали Петмеза в “правия” път 😜

# 686
  • Мнения: 5 846
Единствено могат да се реабилитират сценаристите пред мен е, Петмезов да се прибере при Наков, и да направи на Асето бебе. По"естественпът". 😁🥴 И да си го гледат тримата. 😎😁

# 687
  • Мнения: 772
Е, Петмеза не иска бебе, а така хем тройка, хем бебе ще му дойде множко. Smile

# 688
  • Мнения: 1 745
Единствено могат да се реабилитират сценаристите пред мен е, Петмезов да се прибере при Наков, и да направи на Асето бебе. По"естественпът". 😁🥴 И да си го гледат тримата. 😎😁

Ася си хареса Наков като човек и приятел, а не просто като донор, има съществена разлика.

А това че омазаха нещата няма да коментирам.

# 689
  • Мнения: 3 066
Малко извън темата, но искам да Ви попитам кога Мазов успя да вземе доцентурата на Романова? И изобщо как стана това. Сега гледам стари епизоди и спрямо финала на 10ти сезон където тя каза че е приключила с доцентурата и 1 епизод на 11ти имаше голяма дупка от към време.

Общи условия

Активация на акаунт