Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 232
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 244
Малко извън темата, но искам да Ви попитам кога Мазов успя да вземе доцентурата на Романова? И изобщо как стана това. Сега гледам стари епизоди и спрямо финала на 10ти сезон където тя каза че е приключила с доцентурата и 1 епизод на 11ти имаше голяма дупка от към време.
Може би бъркам, но мисля, че беше още през първите 2-3 сезона на сериала, когато Генадиев беше директор.

# 691
  • Мнения: 9 615
Това, че "събраха" Наков и Кирилова, мъж и жена, e показателнодоколко сценаристите нямат топки да разкажат история за обикновена гей двойка преминавайки през трудности да има дете. Защото играят на струната голям процент от зрителите  да се надавят да се залюбят двамата и да станат реална двойка.
Мисля, че сценаристите сбъркаха с професията на Наков, да го бяха направили психолог и без това той повече в тази роля го дават, а пациенти нямаше да му липсват, само колегите му ще заемат половината му часове Grinning.

Хъмбъл, мен пък това, че ще вкарат драма при Ковачеви ми харесва, че да ги гледам само да ходят по розови облачета ми е ужасно скучно Grinning, а и Велислав ще се справи повече от добре с това героя му да страда, че жена му е с единия крак в гроба.

# 692
  • Мнения: 772
Няма време за трудности. Сериала свършва, трябва да стане бързо. Smile А може би това е трудността, да се случи по естествен начин.
А и както каза някой, много гейове са направили бебета на жени и така се прикриват. Не е нещо сложно.

# 693
  • Мнения: 5 846
В това няма съмнение, че ще се справи..
Да, подведоха зрителя с Наков и Кирилова.. Сега повечето тетки във фейсбук се късат да пишат есета за прелестната двойка и прекрасното им бъдещо бебче.
Каролина, имат един последен вариант : пиянски новогодишен запой у Наков😁

# 694
  • Мнения: 772
И кой кого ще ... и от кой забременя Кирилова. Ще стане интересно. Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 27 127
Аман от драмите около Зорница и Марио. Чудят се вече както да измислят в този трагичен сезон.
Една нормална бременност нямаше в този сериал. Това не е реализъм, а тъпотия до шия.
С Наков и Кирилова също изплискаха водата от легена и в двете насоки.
Сценария е покъртително слаб.

# 696
  • Мнения: 9 615
Каролина, това са прикрити хомосексуалисти, които сами на себе си едва признават, че изпитват влечение към същия пол и ги е срам от това. Както Наков, така и Кирилова са съвсем осъзнати в своята сексуалност и в техните случаи се прибягва или към сурогатна майка, или инсеминация.

Дяволче, е как да нямаше,  ако трябва да сме пунктуални тази на Наталия си мина безпроблемно Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 9 557
То не че е имало много бременности в този сериал, но според мен повечето си бяха безпроблемни - Галя и Пешко по две, Наталия и Калин, Алекс и Биляна. Зорница и Марио два сезона са ги оставили на мира, тя си бременее, имаше някакви болки в началото, но до сега със слонската и бременност всичко е наред. Аз мисля, че е крайно време да вкарат някакво раздижване при тях, защото сега са скучни, а историята им така се завъртя, че само с бремеността може да има проблем, другият вариант е да гътнат Марио от Корона.
От самото начало в сериала историите се въртят около личните и по-рядко професионалните проблеми с героите и не е само при Ковачеви, при всички е така. Което не е проблем, но поне тези проблеми да бяха по-смислени. Остана още малко, сега ще развият драмата при всички, последните 2-3 епизода с магическа пръчка нещата ще се подредят и сериала ще завърши щастливо. Само Фотев ще даде фира, но това е за да има баланс Wink

Ако има пиянски запой, очаквам Наков по-скоро да си легне с Пешко, а не с Кирилова Simple Smile

# 698
  • Мнения: 5 846
Росита, амин! 🙏😁🙌

# 699
  • София
  • Мнения: 22 919
Романова е отвратителна! 🤢

# 700
  • Мнения: 8 958
Пена, респект! ❤️

# 701
  • Мнения: 9 615
Ехх, тоя Мазов какъв цирк е спретнал с Фотев, мислех си, че нещо не е много наред изведнъж доцента така да защитава колегите си, ама си викам "чак толкова долен да е, няма как", ама явно е толкова долен Grinning

# 702
  • София
  • Мнения: 27 127
Да, щеше да е нереално Мазов изведнъж да стане бял и добър, а и Фотев не е такъв глупак, за да го разиграват така. Романова никога не ми е харесвала, за пореден път се видя защо.
Страхотен Пенев. Много ми хареса как най-накрая бе откровен и това му се отплати така както заслужава. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 772
Е, Романова може да е гадна, но знае да се извинява.

# 704
  • Мнения: 9 615
Ще продължава и да разиграва сценки за пред Димова, ако не е наел този да го заплаши и тя да се размекне за него, то на.

Общи условия

Активация на акаунт