пипаха ли ви по корема?

  • 4 482
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз съм давала. Не ме е дразнело - какво толкова - хората го правят с добри чувства.

# 16
  • Мнения: 532
Да пипали са ме и не ми е било чак гадно.Важното е , че като видя бременна жена и искам да я пипна по корема ( позната де , не като видя по улицата някоя ).

# 17
  • Мнения: 3 042
Не са ме пипали. Naughty

# 18
  • Мнения: 2 849
Разни непознати  , не  Naughtyкато се замисля не са ме пипали много по корема дори и близките ми .Само таткото всяка вечер ме глезеше  с мазане по корема . Crazy

# 19
  • Мнения: 2 897
Непознати не са ми пипали корема,само най-близките ми хора и то с мое позволение,за да усетят как бебчо рита...

# 20
  • София
  • Мнения: 978
До сега само съпруга и майка ми са ме пипали по корема. Веднъж на улицата съсем ненадейно посегна към мен една непозната жена, но аз й направих забележка и това беше. При всички положения не бих си затраяла, много е неприятно като усещане

# 21
  • Мнения: 1 986
Непознати не са изявявали желание, само близки, приятелки и съм разрешавала.

 Peace И при мен е така Peace

# 22
  • Мнения: 111
Непознати не са ми пипали корема.Даже не се случвало някой да поиска.Близките-да, но не особено често.

# 23
  • Мнения: 3 323
Не бих разрешила на познати камо ли на непознати, имам проблеми с бременноста и съм нащрек винаги когато наоколо има хора, дори за случайно докосване не може да става дума. Не е от ревност, просто не може някой пък бил той и близък да ме пипа. Също и аз не обичам физически допир.

# 24
  • Мнения: 3 405
Колежките си лепят ръцете по корема ми, особено тези, дето не са раждали. Раждалите знаят, че не е много приятно.
На мен понякога само ми е неприятно, зависи кой е човека.
А непознати Naughty

# 25
  • Мнения: 535
Не са ме пипали непознати, а познатите винаги питат. Мисля,че е нормално да питат. Peace

# 26
  • Мнения: 409
Не са ме пипали непознати, а познатите винаги питат. Мисля,че е нормално да питат. Peace
И аз така

# 27
  • Мнения: 2 000
Не никой не ме е пипал по корема. Нито познати, нито непознати. А, само мъжът ми, а вторият път и големият син много обичаше да ми гали корема  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 500
Ама ти никой ли не даваш да ти пипа корема? "Пипнали са ми детето", как са ти го пипнали точно? Аз не мисля, че има нещо кой знае колко лошо, стига човека да е с добри намерения. Аз на непознати не съм давала да ми пипат по принцип. Но всичките ми близки и приятелките ми са ми пипали и галели по корема и какво?  Сигурна съм, че никой не го прави с лоши чувства, а ако ти е неприятно просто им кажи и точка.

# 29
  • Мнения: 2 159
ами непознати не са ме пипали по корема, но приятелките ми много ми се радваха и все като ме видеха ме погалваха по тумбака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт