Мами в Италия - Част 24

  • 17 403
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Уф, ей ме дотътрих се и аз в новата теми4ка Crazy
(4ух, 4е сте се затъжили за моята особа Heart Eyes)

Макдирок4е, признавай си без бой какъв повод имаШ за "4ерпня", да не гадаем Naughty

Ей дами, много ми липсвате: ма да знаете, 4е ви 4ета, ниЩо 4е не успявам да пиШа. Вси4ко знам, вси4ко съм из4ела. Мойта госпожица дремка, та рекох да драсна някой ред (после бягам да кося тревата в двора Rolling Eyes)

Гери гледам съвсем се е изгубила, Бимби4ка пък се стяга за бебка.
Лени как е в новия "офис", кефиШ ли се Wink

Влади, мила както го разправяШ за носталгията по бг и Италия, сякаШ аз съм го писала...МНого ми беШе криво в на4ало: не можех да се насладя на престоя, страхувайки се от момента на заминаването. Добре 4е с времето се превъзмогва, та сега гледам да се радвам и като съм тук, както и като съм в бг. Ма си трябва време да се нагоди 4овек...

Кала, ДАни, какво ви правят де4ковците, върШеят ли Crazy

Хайде, напускам, ма пак Ще се завърна Hug Детенцето ми е кроти4ко, ам аз все си намирам работа, та затова трудно "наминавам" тук.

Хубав ден на вси4ки  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Влади, 4,050кг се роди, 52 см.  Laughing Слонче! Да не ти акзвам, че това животинче май по-едро върви  Crazy.
Макдирок, бързо издай повода за черпнята!!!  Mr. Green
Денис, пусни пак някоя снимка на момата, да видим колко е порастнала!  Hug

# 17
  • Мнения: 6 167
бърррзо да се разпиша, че трябва да правя обяд!

ядосана много, сутринта Д. ме изпрати да купувам авторадио от една промоция, която е само днес. казали му, че бройките са ограничени и аз в 9.01 бях в магазина.
продали ги били.
как се продават неща за 1 минута не ми стана ясно.
вбесих се, главно защото 2 будилника ме будят, да стана, да се разкарвам.
имали 5 броя за промоцията.
какви са тия глупости? защо изобщо печатат оферти и ни облъчват , като
нямат какво да продават  #2gunfire #2gunfire
ако бяхме в БГ щях да кажа ' Българска му работа".

после ще ви прочета...
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 708
брей пак доста сте изписали,докато ви из4ета само  Whistling
да кажа за Герито 4е и пуснах един смс пред няколко дена.Добре са,но около тях е о6те строеж.4акат да пристигнат и останалите мебели.Дано скоро им завър6ат строежа,4е се измъ4и това моми4е.

Ина4е Сон4ето с нейната свекърва и мъката по котката ми напомни за една колежка на майка ми дето като и умря котката и после на 40 дена,3 месеца и 9 месеца все подава6е кренвир6и на вси4ки колежки за Бог да прости  котето hahaha
То вярно животин4е и 4овек се привързва ама 4ак пък толкова  Mr. Green

Вале съжелявам за слу4илото се,много съм 4уствителна на тема загуба на деца.Просто сърцето ми се къса.Аз си загубих бебето навремето в самото на4ало на бременността и пак такава мъка,пък камоли родено детенце.Ох думи нямам,мъ4но ми стана много.

Ами това е от мен за сега,пак 6те пи6а като имам малко време.
Цунки много на вси4ки и лек ден   bouquet   bouquet

П.С.Мисля да не взимам 4оропога6тник за бебката,понеже в къ6ти винаги са около 22_23 градуса,а за навън съм и купила 6у6ляково комплект4е дето се пъжа в него.Не мисля да я обли4ам с пола докато не проходи или поне да стане на 9_10 месеца,понеже хи4 не ми харесват такива мъни4ки о6те без коса,неоформени и с пола.....като проходят ве4е е друго не6то.

# 19
  • Мнения: 2 427
Мило Чумбе,аз такова чудо нямах но съм го ползвала докато работех в един магазин за домашни любимци едно време.Да ти кажа правичката,нещо никак не беше убедително това чудо,имаче до сега да съм го взела 100 пъти за в нас.Не знам вашето Вапорето точно какво е ,но онова също чистеше стъкла,подове ,изобщо всичко.УЖ!Даваха го и да дезинфекцира повърхности.Даже тук на жаргон го наричат ченто гради(100градуса),ама тези сто градуса изобщо не са 100 и вместо да дезинфекцира единственото което създава е допълнително влага във вече така или иначе влажна Италия.За стъклата,аз съм убедена че ако се екипираш с влажна кърпа,която не пуска власинки и друг сух парцал в другата ръка,стъклата ще ги изчистиш много по бързо и ефективно отколкото с въпросното Вапорето.Аз пак да кажа,това е според моя опит!Дано има други,които са хванали цаката на въпросната паросмукачка:)
Чумби,я докато си тук и си говорим за тези неща да те питам,можеш ли да ми препоръчаш нещо от Мулинекс.От сума време търся сокоизтисквачка от онези,нали знаеш,които изцеждат плода(а не го смилат директно)и от едната страна тече само сока а от другата излиза остатъчният материал.Трябва ми за бебе.За сокчетата които се почват след 4(6?!)месец.Тук до сега съм виждала единственно сокоизтисквачка тип миксер,в която пускаш плода и миксера го мели барабар с всичкото му.Но се получава нещо като нектар,а на нас ни трябва сокче.Не знам дали обясних разбираемо.В България едно време имах един такъв ,спомням си че беше на Мулинекс,но се беше захабил с морков,и аз нали съм Василиса умница Flutter,бях решила да изваря,забележи,пластмасовата част в тенджера със хлебна сода,та да го избеля.Явно съм си мислила че както не се топят шишетата на беба,така няма се стопи и това,но уви,не беше така,от кръгла ,въпросната пластмасова част се беше извила на осморка!Та търся да си закупя същото нещо но не намирам. Confused

# 20
  • Мнения: 6 167
.Доста често ми се случва да не знам точно къде принадлежа.Като съм тук ми липсва БГ ,като съм в БГ ми липсва ИТ,иди разбери.В началото това чувство беше доста болезнено(не можех нито да замина,нито да остана,без душата ми дасе скъса от мъка и при двата варианта),сега интензивността на усещането намаля,смятам че след време дори ще изчезне.Все пак мисля,че е гадно да си емигрант Tired.

ако се сравня с тази мисъл на Влади, аз съм пълен пън!

чумбе, имам на проклетата прахосмукачка и пара. нищо не става. до блясък...
чисти, не е да не чисти, ама много тежка, Гаджа е нашата.
не е ли ръка да тръккккне..  Confused, както казва майка ми... кофти.

деси, нямаш ли снимчици на бебето!?.. сигурно ти е само до снимки да качваш, но... хех.
моя 'офис' е супер. от 2 дни съм тук. мек стол, въртящ, мога да се пускам от единия край до другия))) административен кеф.
въобще, аз съм родена да кисна в някой офис, затрупана от канцеларски материали  и да си мисля и творя. Mr. Green





# 21
  • Мнения: 2 427
Лени,спута ил роспо,кой е този магазин Laughing?Да не става въпрос за Еуроникс или УниЕуро Wink?Защото и във двата въртят подобни номера,пускат разни брошури по пощенските кутии с разни фантастични цени,след това като отидеш да купуваш продукта,вече бил свършил Thinking!!!Ние така два пъти сме висели пред въпросните нагазини!ПРЕДИ ДА ОТВОРЯТ,за да бъдем първи за промоцията,когато трябваше да купуваме плазмения телевизор.И двата пъти, свършили Shocked....е как ще свършат,то да не е хлебарница да се разграбят телевизорите като топъл хляб за три секунди #Cussing out...ако питаш мен,тея са направо за съд Crossing Arms.Фло обаче втория път като се получи така ,страшно се набра,ходи говори с управитела и го заплаши че ще раздуха случката в пресата за това че разпространяват подвеждаща реклама Close.Онзи му взе номера на телефона и след 10 минути ни звънна за да ни уведоми че след 5 дни можем да си "приберем"обещания телевизор на обещаната цена Sunglasses...
Така че по шмекерии италианците не падат по-долу от нас Peace.
Хе-хе,Клеми,вярно че тежеше 4 кила,ма бях забравила Laughing.
Сонка,сега всички защитници на животните ще скочат да ме линчуват,но мила,аз нямам търпение един ден свеки да ми се обади и да ми каже че едно от кучетата,дъртото, е предало Богу Дух Cry.Еййй това животно просто не го понасям,едно че се скубе като полудяло и навсякъде хвърчат гнусните му косми(пък после да не съм ядяла салами заради токсоплазмозата),друго,че това животно незнайно защо е силно привързано към мен Confused и все ми е в краката,все докато стоя на стола идва да ми диша с невероято отвратителния си дъх от който на моменти ми призлява,точно под носа ми Sick.Грях ми е на душата,ма нямам търпение да отлети към кучешкия рай и тогава обещавам и аз като колежката на Бимбината майка да правя помен за Бог да прости! Praynig

# 22
  • Мнения: 2 427
А Гаджа-та имай в предвид е една от най-добрите марки! Peace
Денисче,и ти като мене майна,3 в 1 Joy!Деца ражда,трева коси,мебели сглобява,боядисва,всичко сама прави!Еххх,ке куло ке анно авуто кон нои и ностри марити,сти кацци Party!!!Сега се сещам и за Валя,че тя освен градина,къща и дети,ходи и на работа и пари изкарва булката Simple Smile.Тя ще да е нeк'ва турбоверсия newsm78,на мен все още ми липсват последните подобрения.Еххх,славен народ сме ние българите.
Аз на едно се благодаря,че точно сега уцелих да забременея Party,като купихме къщата,така си имам извинение че не мога да помогна с нищо Peace,другата година детиту ще бъде малко Outta Joint,така че пак ще се оправят сами.Ми така де,взех и аз да се изтарикатявам и да се поиталянчвам Crossing Arms.Ми интегрирам се както намеря за добре...

# 23
  • Мнения: 3 388
Няма шега, Влади, трябва да се изтарикатяваме и ние, че те иначе на глават ни се качват. Ето аз вчера мебели тръгнах да местя, един шкаф да оправя, после със силикон да запълня една дупка в гаража и някой да не би медал да ми дава или не знам какво друго. Мъжо казва, ауу, да аморе, всичко забелязах, направо съм била перфектна аз, как всичко съм правила. И какво от това? Нищо! После 2 часа като не можах да си намеря ключа за бокса и реши, че съм много безотговорна  в това отношение! Аз, дето, само ред въвеждам в цялата къща и ако не съм аз, няма да може и ризата да си намери сутринта! Ама хайде , че нещо моя мъж само ми лази по нервите днес, а пък и ми е цял ден нервно и леееееко депресивно  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 427
В наша къща Фло нищо не търси,поради простата причина че и на сън да ме бутнеш знам кое къде стои,докато той се чувства в собствения си дом като в необрано лозе.Все пак,не се оплаквам,бившия така и не се беше научил къде стоят слиповете и чорапите му,така че от мъж на мъж правя страшен прогрес,поне Фло белёто си го намира.
Иначе за изтарикатяването съм силно за!!!
Миналата година кто се пренасяхме в тази къща,знаеш ли какво стана Сонка,Флори и едни негов приятел наеха един фургон с които пренесоха багажа пакетиран усърдно от МЕН,стовариха го под портикото,на сухо(говорим за февруари месец),аз нали съм си разбирала от боичките си боядисах стените като пиЧчч,измих,изчистих и дезинфекцирах подове  бани и кухненски плочки,нанесох си мебелите като хамалин,въпреки че тежах 47 кила с мокри дрехи,и си подредих багажериите по местата им.Мой мъж работел...не можел...това което направи той е да прекара милионите кабели ,да закачи на стената двата телевизора,да ги свърже с плейстейшъна и хикс бокса си,да закачи лампите по местата им и толкозззз.
А,да не знабравя,при идването ни тук открих градината с бурени високи два метра,оплевих,прекопах(счупих две лопати ,толкова беше твърд терена) и засях райграса,който в момента реве да бъде подстриган,но никой не реагира на молбите му.Аз с тумбака няма да отида.Както и повече няма да ме хване да местя и да бачкам мъжката му работа,ще ме извинява.Няма време...но проблем,ще си стоим на вили и могили,но аз пръста си няма да мръдна.Е,цяло лято стояхме като чергари,с багажериите натрупани едно върху друго,щото Фло нямаше време за тези работи...нищо не пипнах.Е вярно че после подредих,но и него доста изпотих.Свикнеш ли ги че си Капаче да правиш всичко,умря тя наш'та...
По Скай Виво вчера гледах някаква тъпня,някакво реалити за две двойки нюйоркези,които отидоха да живеят в някакво африканско племе.Милите момичета, докато бачкаха цял ден,мъжете се подпираха на сянка.Тъй като искаха да се оженят по тамошните традиции,булките трябваше първо да построят къщите на младоженците и после шамана можел разреши брака.Ожениха съпрузите им ,докато нюйорчанките бачкаха нещо в гората.Не трябвало да присъствали жените на церемонията,можело и без тях. Joy

# 25
  • Мнения: 3 388
ахахахаххаха, Влади ти направо ме уби с тази женитба ала африкана  Joy Joy Joy

Моя мъж пипа и то доста, каквото си  е там мъжка работа, всичко прави, въпросът е, че аз искам всичко и на момента, не да чакам уикенда, когато той видиш ли не е на работа и често пъти хуквам да върша куп неща, които по принцип не са моя работа, само защото не мога да дочакам въпросния уикенд. То ако чакаме уикендаааа, представям си, ако сме в 2-етажна къща, докато я оправим,  ще дойде време за пенсия ... те затова хубаво за му казали на твоичкия Фло за осигуровките 35 години  Mr. Green

Аз все ще питам за името на бебо. Теодор, пак така ли се произнася в Италия?  Crazy ... че досега не съм срещала персони с това име тук

# 26
  • Мнения: 1 909
да те питам,можеш ли да ми препоръчаш нещо от Мулинекс.От сума време търся сокоизтисквачка

ammymommy, напълно разбирам за какво питаш - бяхме купили една такава, май наистина беше Мулинекс за Сашо като беше бебе, но никаква не я вършеше, евентуално само сок от ябълки, моркови или цвекло можеше да се прави, та сега стои в шкафа, но понеже сега пак трябва за бебка, татко 4умби е поръчал някаква уж точно каквато трябва. Даже е пристигнала в магазина, но нещо не успява да отиде да я вземе. Ще ти кажа като я получа дали върши работа. Добре че ме подсети, да постресна работата. #2gunfire

А пък това Вапорето...върши добре доста  работа, ама аз очаквах много повече. Ще разпитам още малко наоколо - току-виж някой му е хванал цаката. newsm78

# 27
  • Мнения: 6 167
Лени,спута ил роспо,кой е този магазин Laughing?Да не става въпрос за Еуроникс и


Еуроникс, мамка им! 

Гаджата не знам каква марка е, но 1/ струва майка си и баща си и 2/ за нищо не става.

# 28
  • Мнения: 3 388
а иначе, корри да еуроникс, корри да еуроникс! Лени, ти сигурно същата гледка си била сутринта и представям си после разочарованието- не толкова от неосъществената покупка, а от компортаменто-то! Не знаех аз, че са такива измамници
Ние пък сме страшно доволни от един сайт за продажба по интернет, предимно за техника, никога досега сме нямали проблеми и цените, на които сме купували винаги са били много по-изгодни от тези в магазините.

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме  Grinning

Ами,аз,таковата,да взема да ви по4ерпя  Hug




Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 19:32 от mcdirock

Общи условия

Активация на акаунт