Мами в Италия - Част 24

  • 17 407
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 804
Влади , ми аз сам тук често само дето ви прочитам и не съм редовна в писането !
По въпроса ти не зная как да отговоря , но щом е направен така т.е. на лампа не ми се вярва да се запали .
Можеш да го пробваш през деня за по-сигурно .
Аз марокански лампи нямам да си призная от там си донесох малко работи предимно великолепни спомени и много снимки .
Донесох си чинии , много хубави чаши , таблички , чайници и декори .
Малките са настинали и са със запушени носове .А може и грип да е щото и мъж ми е така от 3 дни .

# 76
  • Мнения: 3 388
Добро утро!  Hug
Влади, свекърва ти май иска аз да се разходя с нея един път, та после ще видиш каква ще е послушна  Laughing Шегувам се, ама така не бива, просто е немислимо. Не я оставяй да ти се качва на главата, че после няма оправия.
И тук да поздрявя двете безкрайно симпатични Макдирокови  Flutter  Много хубави снимки  Peace
Лени, какви джапанки?? ... на мен ми е така студено. И аз си нося якето без ръкав, доста плътни блузки и чорапогащници. А за спане съм сложила вече дебелото пиумино. Аз че съм зиморничава доста, е вярно, но е вярно че тук сутрин и вечер  са 8-9 градуса  Rolling Eyes
Сега ви оставям и ви желая хубав ден, аз ще съм в движение целия ден, така че ще мина да ви навестя в късния следобяд  Crazy

# 77
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бонжур,банда  Hug
Ето ни,поке ма буоне. Peace
Ве4е никой не сервира закуски,Що така. Rolling Eyes

Лени,ние сме дебело обле4ени на снимките Щото там е доста по_хладно от тук и е доста влажно заради езерото пък и около града са все планини. Ина4е и аз тука през деня се Шматкам оЩе доста полятному ама сутрин и ве4ер е клин4. Wink

Влади,Ди Рок4о е бая ревнив,особено когато става дума за дъЩеря му. Даже скоро се бъзикаШе,4е Щял да я затвори в манастир ,4е да му е мирна главата,Щото тя е доста буйни4ка. Mr. Green

Дани,вие кога Ще пътувате? Измислихте ли откъде Ще минете? Кога ви свърШва Рамадана?

Сон4е,благодаря за милите думи  Heart Eyes Като каза пиумино и мъжа ми мрънка да го вадим ве4е ама аз съм се запънала,не искам да си призная ,4е лятото е свърШило  Rolling Eyes

Кала,кога се прибирате?

Деситка,ние  4акаме снимките от Асизи,да знаеШ  Party

Денис4ето дали Ще ни пусне някоя нова снимка на малката Рая,когато има пове4ко време  Blush

Бимби4ке,бях се сетила да те питам,вие обзавели ли сте детската стая или сега тепърва Ще го правите newsm78

Вале,стига го въртя това воланте,удари малко спира4ките и се спри при нас на лаф4е  Wink

Весна съЩо се изгуби от хоризонта. Сигурно е доста заета в работата  Thinking

Клеми,мама Краси оЩе ли е при Италина? А ти как си?  Hug

Надявам се и Пиколина да се вклЮ4и от българска земя,когато има възможност  Blush Heart Eyes

Зай4е,ти неЩо съвсем ни заряза тука.  newsm78

Ще 4акаме и Джорджа да се върне скоро след принудителната отпуска  Peace

А феиам да не ба4ка толкова много,4е Ще вземе да забогатее страШно и какво Ще ги прави после толкоз кинти  Mr. Green


Е,това е.СутреШната проверка е направена. Ки,4е,4е. Ки нон,4е,Лимон4е
 Mr. Green

# 78
# 79
  • Мнения: 6 167
Хайди и от мен))))
явявам се за проверка Mr. Green Mr. Green

снощи извадих пиуминото аз, че на дамиано
все му е хладно, в резултат на което спах до 9.30 Crazy
лени, каквато беше вече почти я няма
със ставането в 6....

владка, аз ги убивам тука)
ходя с дълъг панталон, покриващ джапанки и шал
много е модерно   Mr. Green
дамиано върви 2 метра след или пред мен , хаха
още не е разбрал, че стачкувам, заради едни обувки на geox.
не се сеща.

нооо, дори и в наше село захладнява. факт.

# 80
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Абе друго си е като хапне 4овек  Mr. Green Пък и тази тераска с палми4ките и виста маре съвсем ти подобрява настроението  Hug
Лени ако ти кажа каква бабка видях онзи ден в ЛЮцерн,направо изби рибата. ooooh! БеШе с палто с кожена яка,с яка крокодилска 4анта и с летни 4ехли на босо. 4акаШе автобуса на спирката на гарата. Crazy Не беШе хахо,говореШе си с две други баб4ета. ooooh!
ЗаЩо ста4куваШ? Да не си имала проблеми с Geox ките 4епици  newsm78

# 81
  • Мнения: 6 167
да не е била тази бабка  Joy Joy




Аз в момента се нося хей тъй



Стачкувам, ама мисля че Дамианчо не знае.  Mr. Green
Защото искам едни червени обувки и дудна,
на geox тук много ли са скъпи обувките?
ние имаме, но все от Бг купени...а съм харесала едни...

# 82
  • Мнения: 6 167
да ви кажа, че от снощи открих 'нов свят'
тоест, гледам бтв по интернет.
снощи имаше прекъсвания, днес НИКАКВИ
( може би има значение по кое време сървърите са натоварени)

в момента гледам снощните новини на БТВ
щастие голямо, не мога да повярвам докъде стигат технологиите.

# 83
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени,май не беШе това бабе  Joy hahaha Joy Онова беШе с 4ерно палто  Wink
Ми то и аз ходя горе долу така,само дето Шал4е не съм си заметнала  bowuu
Джеоксите не са от най_евтини те обувки тук. Аз си купувам,но в салдо и от спортните .Другите модели неЩо не ме кефят.
Браво за БТВто. Аз неЩо не 4увствам остра нужда да гледам българска телевизия. Имаме ТВ БЪлгария ама програмата им е толкова тъпа ,4е няма докъде. Единствено ме е яд като дават български филми или други от едно време и не мога да ги гледам. Confused
Оказа се,4е вкъЩи са ни активирали АДСЛ ,но не мога да го ползвам оЩе,понеже мъжа ми се кани от няколко седмици да купи модем. Е,кажете ми само моя ли е толкова загубен. ПлаЩаме си фактурките за абонамента без да ползваме услугата  #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 84
  • Мнения: 6 167
Миленче,
аз гледах вече снощните новини.
Сега Сървайвър ( но заредих първото , че те вече са минали 100).

Харесва ми тази възможност.
Емиграцията не е това, което беше Mr. Green

Иначе също и аз нямам порив за бг тв,
пък и вкъщи Д. е царя на дистанционното Mr. Green
Но сутрин може да си пускам бТВ понякога , както днес  Crazy
после той като си е у дома си е на компютъра и да искам - не мога да гледам

За geox обувките - аз не мога да си намирам модели, които да ми харесват, странни са ми.
но има един модел, който харесвам, във Форли нямат магазин - имат в Чезена, на 20ина километра. И в Болония, ама ме мързи да ходя до там. ( ако няма салди Wink).


за АДСЛ -а. Не е нормално това, верно е )))
много е хубаво,
аз даже съм с файерлес.
Навскякъде ходя с лаптопа, което си е нож с 2 остриета всъщтност.
повишава зависимостта от Нет-а.
понякога дори на терасата излизам...




# 85
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хе хе Лени у нас царете на дистанцията са двама и доста 4есто се водят Пуни4ески войни,но обикновенно взима надмоЩие малкото цар4е. Mr. Green А ме ку4ета ме яли ( но и аз в 10,30 ве4ер заспивам,така,4е слабо ме вълнува кой,как,какво и заЩо ).
СноЩи оба4е се зазяпах в един филм по Скай с Том Круиз и един негър, където Том4о го играе наемен убиец а негрото е таксиджията дето го разкарва от една миШена до друга.
Не беШе лоШ ама откарах до 1 4аса и сутринта в 6,15 като ми звънна 4асовника ми се ревеШе  Tired

# 86
  • Мнения: 2 427
Здравейте пиленца,еййй че хубаво,разписали сте се  love001  love001.Аз дремнах един предобеден сън че нещо заспивах пред компа тази сутрин и се събудих,хапнах,пих кафенце...
Току що прибрах дрешките на Теодор,че са изсъхнали.Вчера се наложи да ги внеса че да не замръкват навън,нали знаете че съм суеверна,та днес още сутринта ги изнесах да ги доизсуша на слънчице.
Лени,ми много ми харесва този начин на обличане,може би не съм фен единственно на джапанките със шал,но иначе е супер!На Геокс вярно че са скъпи нещата,но са добри,аз нямам нищо тяхно за съжаление,но вземам на дъщеря ми обувки от там(тази година пробвах с Ковалски),и аз като Мила предпочитам спортните им артикули,но ты като винаги си купувам някакви други обувки за спортни обувки от Геокс просто не остава ред.Аз от поне 4 години рева за някакви мокасини,страшно ми харесва жена в мокасина.Харесала съм си едни тъмнозеленки велурени на Марела в комплект с една зелена крокодилска торба с кафеви велурени дръжки и само от време на време обикалям да си ги гледам,щото поне до есента на другата година година сме със силно затегнати колани.Тоя строеж и бебето поглъщат всеки чентезим,така че една година ще си нося нещата които имам(ако вляза в тях след раждането).
Лени преди една година във Вог имаше страшни фото на Стивън Меисел,точно в такъв стил,много ме кефи този брой,все си го разглеждам Sunglasses.

# 87
  • Мнения: 2 427



Уффф,в Yahoo image всичко е кодирано!няма как да ги публикувам другите.
За мен Мейсел е най великият моден фотограф след Нютън!!!
Няма жив втори като него.
Много ми харесва тази мода да обличаш нещата които първи ти се изпречат пред погледа без оглед на стил или материя.

# 88
  • Мнения: 6 167
.
Лени преди една година във Вог имаше страшни фото на Стивън Меисел,точно в такъв стил,много ме кефи този брой,все си го разглеждам Sunglasses.


ни тъ разбрах?
я линк дай  Wink

# 89
  • Мнения: 2 427
http://images.search.yahoo.com/search/images?p=hollywood+fashion … fp-t-500&b=21
Лени,не се отварят,за съжаление Rolling Eyes.Виж ако успeeш да намериш нещо ти на някое друго месте,
Търси hollywood style,steven meysel.Fashon editor edward enninful.
Хехе Мак Ди Рокче,той твоя мъж хубаво си мисли Laughing,ама ако го направи току виж щерка ти драснала за Сен Тропе със някой хубав поп Wink.Така като я гледам Джуклата ти,татю и ще има да взема.Да са ни живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт