Модни консултации - 53

  • 41 570
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за темата Wink
Харесвам пастелни цветове, но като се замисля май нямам такива в гардероба си...чудя се защо...Ментово и лилаво бих носила, жълто също...Май залагам на по- ярките цветове и аз, със светла кожа съм и като че ли повече ми харесва как ми стоят. Но ще следя пастелите, ако се намери нещо, което да ми хареса, ще съм в крак с тренда Laughing
tuali, шала със сладкишите е много интересен. Щом си влюбена в него, вземи го, това май е най- важния мотив за покупка на нещо по- странно и различно. Аз така си купих шал от Ганг с Фрида Кало. Ми, може да е странно, но на мен страшно много ми хареса, мек, тип зимен е, с хубави цветове и комбинативен с много дрехи. Картинката определено много ме привлече...после и една колежка отнесе същия, без да подозира, че и аз съм си го купила.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 18:21 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 19 840
Мерси за темета, Агентче!
И пастелни цветове обичам. Нося всякакви цветове.
Пастелните ми подхождат, придават ми нежно излъчване. Днес бях с пастелно розова риза каре с бяло, светло сини дънки и светло сиво вталено сако, с пастелно розови кубинки. Много добре се чувствах в тази тоналност на фона на ужасния студ навън.
Допълвам се, не излизам без аксесоар парфюм (дори и до магазина отсреща слагам), слънчеви очила, обеци.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 18:40 от Босилка

# 17
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Агентче, bouquet!

Пастели харесвам, но не нося често. Консерва съм на тема цветове.
Обичам мента, крем (off white).

Колкото до аксесоарите - бижутата ми са перманентни от години, и с тях съм консерва. Семпли обеци и супер тънка верижка към тях. Не ги свалям изобщо. Всичко друго слагам по усмотрение.
Нещото, без което не излизам, независимо от сезона, са слънчеви очила - колекционирам си ги, имам 'срамна' бройка. RelaxedMask

# 18
  • Мнения: 18 969
Почти само черно, бежово и пастелно нося. Жилетка си поръчах, носят ли се още такива? https://ruen.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE/%D0%B6%D0%B … 1%83%D0%BF-detail

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не нося. Благодаря за темата.Flowers Hibiscus

# 20
  • Мнения: 19 840
Кукумицинка, не знам дали се носят, но аз мра за такива жилетки. Мерси за линка! Сега ще разцъкам. Нося ги и под сако и само с дънки, джинси. Харесва ми, че могат да се включат и в по-официален и в по-кежуал аутфит.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 305
Кукумицинка, според мен такъв тип жилетка е класика. Цветът е много нежен. Само материята - не ми стигат 30% вълна.

# 22
  • Мнения: 18 969
Да, не е много 30% вълна, обаче масово са и по-изкуствени  материите до 2-3 пъти на тази цена.

# 23
  • Мнения: 7 898
Голяма съм фенка на такива жилетки, имам няколко от тънко мерино, но все тъмно сини, черни или сиви.
Когато имат намаление са направо на смешни цени.

https://www.uniqlo.com/uk/en/women/knitwear/jumpers-cardigans?quickView=428859

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Благодаря за темата, не харесвам такива жилетки. Дори покрай темата се сетих, че имам подобна в пастелно лилаво.

# 25
  • Мнения: 7 261
Пастелни цветове не нося, мисля, че не ми отиват. Жилетката ми харесва, имам такава.

# 26
  • Мнения: X
Чета "мра за" такива жилетки, но виждам "мразя" такива жилетки...😁😁😁 Продължението обаче ме връща обратно и зацепих... хаха... Жилетката е готина, имам доста такива и подновявам непрекъснато, като се износят. Сега търся тъмно синя. Напоследък забелязвам, че материите стават все по- изкуствени.

# 27
  • Мнения: 772
Като се замисля нямам дрехи в пастелни цветове..

# 28
  • Мнения: 6 622
Нося и много харесвам пастелни цветове. Много се радвам, че са актуални сега. Със светла кожа съм, но смятам, че ми отиват.

# 29
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Пастелите са за слабите! По тази причина нямам. Няколко ефирни потника само, за под черно сако.

Общи условия

Активация на акаунт