Имате ли бретон?

  • 7 530
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Нямам,но имах до скоро.
Отива ми,но съм с чуплива коса и ..трудно го поддържам и оформям.
НЯМАМ НЕРВИ по-точно  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 3 611
много актуална тема Grinning
без бретон бях от нам си колко години, обаче от два месеца ми влезе мухата в главата, т.с ножицата в ръката и все не можех да се реша да го подстригна дето вика баба. извадя го, наглася го, хвана го и се откажа. ще кажеш, че пръст ще си режа Mr. Green
най-накрая, миналата седмица си викам край и го отрязах Laughingнаправих го асиметричен и взех, че се харесах...
само дето сега ми пречи ужасно и ме обхващат едни нервиииии, все го зализвам нагоре Crazy
гласувах -имам, харесва ми, но не го понасям. а сега е толкова модерно да си с бретон Flutter

хахаха, на мен като че ли по лесно ше ми е пръста да си реzна  Crazy

Бтв zабеляzала ли си сега модните мъжки прически... едни дългокоси , с едни големи бретони на една страна и някак небрежно ги отмятат (нал им влиzат в очите, та чак не виждат  Mr. Green)... честно, мноооооо ме кефят  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 992
Не, нямам.
Не мога да си се представя  с бретон newsm78, но имам желание да пробвам, въпросът е кога ще се престраша.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Имам . И на мен на моменти ми писва от него , но все не мога да си пусна по-дълга коса.

# 19
  • Мнения: 7 430
В момента не, преди няколко месеца обаче си имах - асиметричен, на една страна и се харесах.
Този месец мисля да отида на фризьор и пак ще си пострижа Wink

# 20
  • Мнения: 619
вече 8 години нямам.

# 21
  • Мнения: 4 390
Не.
Преди година и половина някъде, в Канада ми направиха асиметричен бретон, който идеално пасваше на подстрижката ми.
За съжаление в България не могат да ме подстригват по този начин и отново съм без бретон Confused

# 22
  • Мнения: 6 910
От около 5-6 години нямам. Много съм благодарна на една фризьорка, че ми помогна да се отърва от него. Косата ми е горе-долу къдрава и бретонът просто не изглеждаше добре.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
П.С. (в тон с косматите теми напоследък  Wink)

Камъчета в моята градинка ли са това  Mr. Green

Не, нямам. Имала съм само когато съм била с къса коса. Иначе не мога да трая.

# 24
  • Мнения: 2 495
Имам, да.Но това са само няколко снопчета коса.С бретон се харесвам повече Peace

# 25
  • Мнения: 695
Имала съм само като дете.Не помня от колко години вече нямам бретон.Много пъти съм си мислила да се подстрижа бретона,но нещо ми се струва,че няма да ме кефи Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
Имам,да!повече се харесвам,а и не мога да изтърпя да порасне.Ако искам го реша настрани и челото ми се открива.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
искам да имам един хубав бретон,но косата ми не го позволява и никога не стои така както очаквам Sad,въпреки това май ще пробвам пак скоро

# 28
# 29
  • Мнения: 811
Нямам,не понасям коса върху лицето си.

Общи условия

Активация на акаунт