Рицарки на бялото кантарче - 8 част

  • 30 928
  • 727
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13 822
newsm03 
Ето ме    love001

Как сте, как сте? Май много прегрешения днес, много нещо. Че и увесени носове... Ми то е тъй, като е гладен човек, не му е много весело  Mr. Green И аз не се справям много добре, снощи не издържах и си хапнах. Че и днес не съм от най-послушните  Embarassed

Абе, къде ми е кокошката? ВЕрно онез двечките са я опапали   Shocked

Не се шегувам, наистина не знам какво е станало newsm78 Отивам да я търся в аватарите.

Намерих си яяяяя  Laughing Жива и здрава и все толкова умна  Mr. Green

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 17:56 от бяла птица

# 331
  • Мнения: 4 806
Знаех си аз, не е случайно това зачезване на Птицата...  newsm57
Така, така, така... я марш в ъгъла (далечния, дето не е до хладилника), задължително с литър и половина вода и докато не я изпиеш... да мислиш, що тъй лошо правиш...
Добре, разбирам Айя, че синът й заминава, разбирам бебчето, че тича след малчо, разбирам рицарката, дето гледаше мача, ама едно благородно създание с бяло оперение така да се дъни (изложи, простете) - е това не мож ме накара да разбера.

Птичке, в ръце да се взимаш (знам, знам, че няма да е леко в прекия и преносния смисъл)...  smile3513 smile3511 и да не се повтаря ли беше, потретва ли... аааааааааа

така Ви искам, лейди... радост на нашия клуб...
И като премислиш, да си кажеш ей, че любимият ти аватар показва склонност към заравяне на главата в пясъка Simple Smile  mrstraetz

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 18:21 от Асса

# 332
  • Мнения: 13 822
Йес, сър


Ама нали ги видя онез двечките, какво ли не ме правиха - гониха, скубаха, ядоха. Хубавата кокошчица от аватарчето ми изтриха  newsm09  Как се издържа на такъв терор, а   newsm45  САМО С ЯДЕНЕ  smile3521

ПС. Още новички си имаме Laughing Добре дошли на всички и успех в борбата с омразните килца!
Айя, синчето ти какво прави в София, да не е студент?

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 18:30 от бяла птица

# 333
  • Мнения: 4 806
 newsm57 късно е за оправдания Simple Smile Не се приемат и туй то. Няма, няма и пак няма.  newsm34

Онез двечките, както ги наричаш, си слабеят и си спазват режимите. Е, че им увесените носовете, не е страшно, стига да не е в близост до чиния с вредности разни Simple Smile  red


 newsm57 Птице, ако така се сваляха килата, щеше да Орденът на глухите свирачки (упс, виртуозки), а той не е Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 18:43 от Асса

# 334
# 335
  • Мнения: 2 487
    Момичета, поставяте ли си срокове , като отслабвате. От рода на - 5 кг до Коледа , или 20 кг за 6 месеца.
    От една страна , ако не  стане заплануваното , разочарованието ще е голямо. Но от друга , ако кажеш  " когато стане " , това няма ли да е повод за повече отпущания  и всичко да се проточи в безкрайността?

# 336
  • Мнения: 4 806
Аийя, и да, и не... пфууу, птицата ме разсейва с музикални теми, ама да си кажа
Знам, че е добре да се отслабва с 2-4 кг на месец. Затова мога да кажа, че имам план, защото си ги следя. Но нямам план, защото от 2 до 4 голляяяяяма разлика - нямам майтап, два пъти е разликата.

# 337
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте Hug!
Следобед, писах, писах и всичко зачезна някъде...
Асса, Су Арзу, не, не се отказвам в смисъла, който сте разбрали, просто си мисля дали да не премина към режим "Задържане"...нещо много ми се опъват тия 1,5 кг, пък и с тях и без тях, май няма да има съществена /разбирайте видима/ разлика. newsm78
И вече драстични диети не мога да правя.
Асса, болезнено права си за водата, обаче как да науча тъпата си кратуна, дето цял живот пила по 100 грама да пие повече... Thinking

П.П. Птицо, нещо заобикаляш предложението ми за мир Rolling Eyes...сега мисля и това да ти предложа, белким склониш...

# 338
  • Мнения: 4 806
мариетке, как да кажа, предложната картинка ще има силно терапевтичен и никак не очакван ефект - ако някоя Рицарка случайно (обръщам внимание на СЛУЧАЙНО) дочуе нежното скрибуцане в стомаха си, известно още като пристъргване и я мерне........ ухаааа каъв ефект ще има - всички помисли за запълване на тормозните празнини ще изветреят, заменени с мисълта за тяхното увеличаване (на празнините иде реч)... ето така  Sick Sick

Няма лесно махане отвъд бариерата, която си мисля, че е психическа. ... водата, по-малко сол, по - малко въглехидрат и ще си иде, ще видиш.

# 339
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Знам аз, знам, напоследък наблегнах на сиренето и картофите...затова сега си спретнах една зелева салата с варено яйце и край - заключвам си устата до утре на обед!
А за картинката - ми то щото птиците нали червей ядат Rolling Eyes...ама иначе предложението ти е супер, може и други такива гадости да изтипосаме Sick

# 340
  • Мнения: 1 366
Здравейте и от мен!

Надявам се да сте добре, макар някой да се оплакват от носовете (аз като еврейка не смея да го споменавам тоз орган  Wink )
Да ви кажа, снощи имаше предаване по ТЖ-то за диети. За вредата от тях, за дебели деца и отношението към тях и т.н. Даваха и разни не особено обнадеждаващи статистики. Една от тях беше, че около 70% от отслабващите си връщат с лихва килограмите до година след това.

Ужас! Голям страх, момичета.

На всичкото отгоре и кантара се е заинатил в последната седмица.

Та какво за носовете казвате?!?!?
 

# 341
  • Мнения: 4 806
а, за носовете казваме да не са навесени в чиниите, нищо друго...
Освен да си пожелаем да сме в 30%, а?
Не, сериозно, защо да не сме пък.

# 342
  • Мнения: 1 366
Знам ли защо, ако не си преминал "фаза". Ако не си се настроил, както Айя пишеше, да си на режим цял живот, шанса да се върнеш е огромен. Причини/извинения все ще се намерят - работа, бременност и т.н.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хопааа Party-ей я Тонимирка- добре,че на курса беше супер весело, че сега съм нов човек-ей кво е хубаво да ходиш на курс вместо на работа-няма никакви драми и нерви fight

Сега друго ме заинтерисува-сутринта тръгнах на работа 76,5кг-обядвах пил.бутче(без кожата) и 1 краставица, пих около 2,5л.вода, чай без захар, пак вода и като се прибрах и се притеглих пак съм 76,5-възможно ли е всичко,което поглъщам през деня да го изразходвам до последния грам-защо в края не деня не тежа поне с 100гр повече??
Ако сега имам сили-ама нямам, да измяткам едно Тае-бо ще падна още на тегло-и утре ще стартирам с по-малко килограми,това съм го забелязала винаги става-аз си мисля,че са течности тия грамове по-малко, ама на следващия ден винаги съм по-лека
Който ме е разбрал какъв ми е проблема,ще радвам да ми отговори
П.П. относно крайните срокове-изобщо не си поставям такива, що се отнася до свалянето-аз знам,че колкото по-скоро се потрудя, толкова по-бързо ще дойдат резултатите
Иначе-днес погледнах кога за последно съм била 79кг-на 19.19 , и сега понеже ме делят 0,5 от 76 кг означава,че за един месец ще махна 3кг-ако си го бях заложила като срок, нямаше да стане

# 344
  • Мнения: 2 956
noire така като гледам освен да почнеш да си смяташ калориите и да засилиш движението, друго незнам какво да те посъветвам...нека дадат аккъл и Асса и Небесна...те са малко по-вещи в занаята  Laughing
Птичкееее не такамила, не така.... smile3512 да няма  bash без оправданияяя  Naughty

такаааа...дойде време и аз да си призная, че прегреших току-що...няма да казвам с какво,но съм крайно разочарована от себе си...тъкмо бях добре изкарала дена,ама водата ми куцаше нещо , бях и на зъболекар (не се оправдавам де),ама майка ми донесла едни вкусотии и от това малко, от другото малко и то се събира  Embarassed Embarassed Embarassed моля ви да ми се скарате малко повечко, защото  Banghead отивам да се самобичувам малко  Stop

Общи условия

Активация на акаунт