Точка кръв в храчка

  • 2 954
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, много се изплаших тази сутрин открачих и в храчката имаше точица кръв, ясно червена просто точица беше. На какво може да се дъжки, от къде може да идва. Имам секрети в носа и сутринта тежест в гърлото все едно там се бяха на събрали храчки те. Няколко пъти изхвърли храчки бяха нормални, докато не се появи точицата кръв и мн се изплаших. Това беше еднократно.

# 1
  • Мнения: 40 752
От всякъде може да е - храчките се спускат от носа все пак, от спукан капиляр може да е, от разранено възпалено гърло... Това не е като да се закашляш и да изкашляш кръв от дробовете.

# 2
  • Мнения: 350
Благодаря! Просто много се изплаших и незнаех на какво се дължи. Да много ми е възпалено гърлото и имам доста секрети в носа

# 3
  • Мнения: 136
Ох и аз съм така аз пък снощи изхрачих храчка и имаше розово в нея и съм много изплашена.😰😰😰

# 4
  • Мнения: 350
Днес ходих на лекар, защото сутринта храчката ми беше цялата в кръв. Прати ме на снимка на бял дроб, там всичко е ок. Каза че може да е някаква раничка
, но аз съм мн изплашена, мисля си какви ли не неща...

# 5
  • Мнения: 40 752
Kaзах ти - от носа е. Отиди на УНГ лекар, ще ти каже, че имаш спукан капиляр или нещо такова да се успокоиш.

# 6
  • Мнения: 2 642
Аз преди много често правех фарингити. Толкова бяха остри, че буквално се получава рана на лигавицата на гърлото. И естествено понякога храчех с кръв.

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте! Може ли да се включа с въпрос? Интубираха ме скоро и седмица след това започнах да храча кръв от дробовете, не много но все пак е стряскащо. Веднага след интубацията имах болки в дробовете. Някой имал ли е подобен опит? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт