Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 18 В очакване на пролетта... :)

  • 54 536
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 601
Момичета,какво мислите за този цвят коса ?Какъв е точно цвета-средно русо ли..., пепелно кестеняво ли...??
Как се постига такъв цвят върху шоколадов цвят на коса?
Може би първо се изсветлява..?
Благодаря предварително за отговорите.

# 271
  • Мнения: 8 804
светло пепеляво русо 8.1, русо пепеляво 7.1
ако сега си шоколадово кестенява, ще трябва първо да се обезцвети, не го прави сама, защото после няма да си доволна от полученото

# 272
  • Мнения: 1 122
Не знам дали е по темата, но имам една кератинова терапия на Пруве. Мисля днес да я използвам и пробвам как ще е. Четох много добри отзиви, седи се с нея 30 мин, мисля, че няма да издържа толкова време тъй като имам излизане. Ще я нанеса само по краищата и дължините, а не и на скалпа както пише. Дано не ми я омазни много, затова и не смеех да я ползвам, но сега съм почивка и ще рискувам Simple Smile. Ако ви интересува, мога да дам отзиви за нея по - късно през деня. За протокола само :боядисвам я всеки месец при фризьор и от известно време се къса лесно. Simple Smile

# 273
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Не знам дали е по темата, но имам една кератинова терапия на Пруве. Мисля днес да я използвам и пробвам как ще е. Четох много добри отзиви, седи се с нея 30 мин, мисля, че няма да издържа толкова време тъй като имам излизане. Ще я нанеса само по краищата и дължините, а не и на скалпа както пише. Дано не ми я омазни много, затова и не смеех да я ползвам, но сега съм почивка и ще рискувам Simple Smile. Ако ви интересува, мога да дам отзиви за нея по - късно през деня. За протокола само :боядисвам я всеки месец при фризьор и от известно време се къса лесно. Simple Smile
Полина, може ли на ЛС да споделиш при кой фризьор боядисваш косата, знам, че живеем в един и същи град Simple Smile
Аз ходя при Николета https://m.facebook.com/profile.php?id=229502220857122&ref=content_filter.
Преди пак ходих при нея, но после започнах да ходя при Асен в Авел, пак се върнах при нея обаче, по доволна съм от нея Simple Smile

# 274
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ако става въпрос за шампоанчетата-оцветители, които са в пакетчета (например Виктория, Марион) не държат дълго, при мен цвета падна след 3-4 измивания (т.е. издържа не повече от 14 дни), но и не съм очаквала повече. Препоръчвам ти боя, но не мога да кажа точна марка, защото нямам бели коси и като цяло всички ми вършат работа. Аз лично харесвам Лореал Екселънс и си ползвам нея Simple Smile

Едит: За маскимално лесно нанасяне съм чувала добри отзиви за мус боите, нанасяли се лесно като шампоан. Прилагам снимка на такава, но да отбележа, че не съм я ползвала.



Мен шампоан-оцветител в пакетче, мисля, че точно Марион беше, изобщо не ме хвана.
Мус боите са лесни за използване в домашни условия. Години наред се боядисвах в черно и тъмно кестеняво (което пак ставаше черно). По принцип "правят" цвета по-тъмен, отколкото изглежда на опаковката. Не мога да кажа доколко покриват бели коси - аз нямах, когато ползвах мусове. Вече имам десетина косъма, но в момента съм тъмно руса при естествен цвят кестеняво и ползвам Syos Oleo Intense Simple Smile

# 275
  • Мнения: 2 586
Някой ползвал ли е боя цвят metallic rose gold? Побърках се да гледам бои, много искам да се боядисам и поръчах като за начало Preference 7.23 Bali. От години съм ниво 7 и мисля, че ще се получи.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 1 119

Мен шампоан-оцветител в пакетче, мисля, че точно Марион беше, изобщо не ме хвана.
Мус боите са лесни за използване в домашни условия. Години наред се боядисвах в черно и тъмно кестеняво (което пак ставаше черно). По принцип "правят" цвета по-тъмен, отколкото изглежда на опаковката. Не мога да кажа доколко покриват бели коси - аз нямах, когато ползвах мусове. Вече имам десетина косъма, но в момента съм тъмно руса при естествен цвят кестеняво и ползвам Syos Oleo Intense Simple Smile
Като за първи път и набързо се боядисах с шампоан оцветител на Роза импекс, става само за 5 минути според инструкциите. Но има само два цвята черно и кафяво, но кафявото е много тъмно не е моето, няма как пак да го ползвам.
На шампоаните оцветители на Марион и Виктория само като прочетох че трябва да стоят 40 минути на главата ме хвана ужас.
Знаеш ли мус боята колко трябва да стои на главата? Казваш, че си я ползвала.

# 277
  • Мнения: 4 246
С мусовете се стои, като с всяка друга боя - 30-40 мин /в упътването пише/. Разликата с обикновените бои е в това, че се нанася лесно!

# 278
  • Перник
  • Мнения: 4 863
С мусовете се стои, като с всяка друга боя - 30-40 мин /в упътването пише/. Разликата с обикновените бои е в това, че се нанася лесно!

Точно така! Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 948
Сетила съм се да ви питам. Непосредствено преди топлинно третиране ли да слагам термозащита или може когато косата е измита, нанесено на влажна коса термо, изсушена и на другия ден директно да обработвам сухата коса с уреда?

# 280
  • Мнения: 14 302
Аз винаги слагам на влажна коса и суша. То на мен това ми е и основната топлина обработка де, но все пак, на суха коса никога не съм слагала термо...

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз слагам на влажна коса.

# 282
  • Мнения: 3 998
Аз слагам и на влажна и на суха коса , когато е суха олио(ако ще я изправям или навивам) а на мокра крем. Така съм открила, че ми става най- добре косата.

# 283
  • Мнения: 3 640
Кое термо олио използваш?

# 284
  • Мнения: 3 998
Кое термо олио използваш?
От 1г ползвам Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale, от скоро имам термото на Напура и Митик ойл. Имам и капките на Oway .

Общи условия

Активация на акаунт