АКТ от КАТ

  • 4 066
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
...и ти си голям сладур...
    Ти също  newsm08

# 16
  • Мнения: 18
не се занимавай  , наказанелното постановление ще е обществено порицание за непълнолетни.само ще се ядосваш.

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
не се занимавай  , наказанелното постановление ще е обществено порицание за непълнолетни.само ще се ядосваш.

Днес излезе постановлението, да само порицание е. Но граничните как да се спрат да престанат да се заяждат с момчето, следващият път може и пакетче с дрога да му подхвърлят. Едва ли ще спрат да го тормозят.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Мога да коментирам конкретните правомощия на Гранична полиция... Тяхната власт е НЕОГРАНИЧЕНА... Могат да са цивилни и да те арестуват без никакви обяснения и легитимация... 12-милната морска зона е изключително "тяхна" територия,

 Joy Ха, ха, ха...без да се легитимират... Не мисля, че точно те са над закона, всички са задължени да се легитимират, само граничните не , а ?  hahaha

Аз зная, че 12 милната зона е тяхна територия, но кажи ми с корковите ботуши ли да влизат в морето, след като нямат дори гумена лодка.  hahaha Ей затова се чудят с кого и за какво да се заядат на сушата, защото 70 човека , ако бездействат ще се сетят да ги посъкратят- заплатаджии гадни.  hahaha А между другото да не работиш в гранична полиция, но нали знаеш, присъстващите правят изключение.  Laughing
Между другото варненските граничари са много точни.  Peace

# 19
Здравей и от мен. И аз съм балчиклия и да ти кажа само нашите куки са ми правили актове и фишове - то не бяха господиновци то не беше красьо (пиша ги с малки букви понеже са нищожества!)... Бях студент във Варна и да ти кажа съм глобен веднъж и то наистина бях виновен, а нашите съграждани са ебаси хората. Аз лично алкохол не пия, винаги колана, нови гуми - всичко! и за разни глупости ми пишат актове - що съм на габарити, не съм дал мигач горе до балик, превишена скорост до шоколино !!! (с москвич и беше голям цирк иска акт да ми пише а аз карах с 40!!! и ми вика добре ще пиша фиш!!!!) Искрено се надявам да ми паднат някога в ръцете!!! ще си платят с лихвите! и съм сигулен че този ден ще дойде! Има сега една нова звезда - един висок и мургав - опасен е ама искрено се надявам да ми падне в ръцете.
Лошото е че малка част са такива идиоти и аз все на тях попадам...Голяма част от полицаите са ми познати и винаги когато мога им и ще им помагам!

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, да господинчото е супер гаден, знаеш ли как се е заканил, че ще вземе книжките на целия град. Joy Смешник, добре че не зависи от него. Спирал ме е точно пред полицията- дори не се легитимира, ама и аз стоя и чакам, нищо не давам, никакви документи и той стои и чака, гледаме се само, а аз бях с кучо в колата и тя като се разлае- той махна само с палката да тръгвам. Стана ми много смешно. То нямаше и за какво да се заяде , всичко ми е изрядно, карам с колан и детето е в столче, което не се среща в Балчик- всички ме питат защо ми е столчe?   Laughing
А за халогените един груб полицай ми направи забележка- обаче като ме пусна аз пак си ги включих и потеглих.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт