Студенти ~ Набор 2001 ~ Тема 84

  • 39 800
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 204
Имаме още един изпит, на 12.07. Дотук е взел 3-те основни. Можеше и повече, но тази година беше ужасна, при нас добавено и с отглеждане на болни старци в ужасна теснотия, с двама дистанционно обучаващи се. Нямаме поправки, това е важното.
А старецът пак е в болница тук. Дългосрочната перспектива не е розова,  по-добрата опция е отглеждане на увреден човек в домашни условия за неопределено време.

# 91
  • Мнения: 1 263
Mrs. Tiggi-M, бързо оздравяване!
Моето дете днес се прибра, ще бъде в карантина 24 часа.
От 15.07. започва работа по допълнитения проект от университета.
Намира време и за игри, само си беше взел един душ и беше заседнал на компа.Или е пред монитора /работа, учене, игри/ или спи. Не е добре, ще го изтърпя една седмица и ще се разправяме:)

# 92
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние след успешно приключилата учебна година сме на почивка, но единодушно решихме, че ни е последната обща или поне  не за толкова много дни. Особено малката е крайно отчаяна, добре че утре се прибираме, та да си починем.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 640
Моето момиче се прибра на 1-ви. Още очаква резултатите от изпитите, които отдаааавна приключиха. Надява се на фърст. Позволи си два дни глезене и днес вече учебното лято започна. Има да наваксва с програмирането, ще не ще, налага ѝ се. Досадно ѝ е открай време, знам, но неизбежно, трябва ѝ.

Поздравления за успешното завършване на всички първокурсници в темата!

# 94
  • Мнения: 330
Здравейте, искам да помоля, ако има детенце специалност Информатика и софтуерни науки в техническия, да ми пише.
Предварително благодаря!

# 95
  • Мнения: 568
Експерименталната психология днес, вече е "отстреляна" с мн. добър. Свърши се тази протяжна, тягостна сесия...Седем изпита, седем петици. Simple Smile Няма да има за стипендия, но карай.  Аз - доволна, тя - също. Първата година в университета, приключи успешно. Мхъм, ... все още не сме напълно happy поради другите грижи. Но и това ще мине, вярвам...
Та, честито ни безгрижно лято и на нас...Simple Smile

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И моят младеж приключи упешно, събра си максималния брой кредити, доволен е- ще може да си избира от специалните курсове догодина. С надежда очаква да замине наесен за Лайден и да се види наяве със състудентите си. Бяха изцяло онлайн тяхната специалност тази година и предпочетохме да остане у дома, предвид здравословното му състояние.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 6 873
julisa, браво!
Тези дни ще излязат и резултатите на моята дъщеря!

julisa, като каза здравословно състояние ... пожелавам му здраве и наред с учението - забавна нова учебна година.
Това желая за всичките ни учещи и/или работещи деца.
Имаше едно дете от набора което беше трансплантирано, минаха доста години. Често мисля за него с надежда, че е добре и всичко е зад гърба му. Не смеех да попитам защото истината е, че не си спомням чие е детето и ми беше неудобно... то и сега е така. Но където и което и да е - дано е здраво и да се чувства добре.

# 98
  • Мнения: 1 263
julisa, браво!
Пожелавам му да е здрав и да му хареса в Нидерландия!

Моето дете така и не си намери личен лекар в Холандия, не е и търсил, уж като си отиде есента, ще  си търси.
Като го знам какъв е обаче, се съмнявам, втория път като отиде, два месеца подсмърча, защото си забрави лекарството за алергията тук, ама добре бил, нямало мисъл, нямал време и т.н.
Толкова добре е бил, че  тук му отказаха да го ваксинират, докато не увладеем сенната хрема, едвам диша!
Следващата седмица в сряда, пак ще се пробва да се ваксинара.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Имаше едно дете от набора което беше трансплантирано, минаха доста години. Често мисля за него с надежда, че е добре и всичко е зад гърба му. Не смеех да попитам защото истината е, че не си спомням чие е детето и ми беше неудобно... то и сега е така. Но където и което и да е - дано е здраво и да се чувства добре.
Ами моят е с трансплантиран бъбрек - в осми клас беше. Да чукна на дърво - чувства се здрав. Утре отиват на контролен преглед в Истанбул, че покрай Ковид  поотложихме доста, иначе и тук го следят на 3 месеца, пие си лекарствата за супресията и така. Даже и антитела си изработи доста след ваксината. Сега ще трябва да намерим и в Холандия някакъв вариант за следене, ако не ще пътува за контролните изследвания и така. Здраве пожелавам на всички - и деца и родители!

# 100
  • София
  • Мнения: 3 610
Поздравления за всички успешно приключили тази учебна година. Слънчево и усмихнато лято!
На моя тепърва му предстои сесия-6 или 7 изпита. Хубавото (и не толкова) е, че отложения изпит от първи семестър са го вместили при другите, а не са го оставили за септември,  както беше обявено първоначално, та може и да намаже месец ваканция.

# 101
  • Мнения: 4
Здравейте, имате ли данни за АМВР от 2020г. с какъв бал са влизали девойките..

# 102
  • Мнения: 1 263
Как сте момичета, събирате ли багажа на студентите?
Моето дете си заминава следващата неделя, в понеделник е на училище.Знае си програмата, преподавателя на курса вече им бил изпратил учебника, безплатно защото той го бил писал.Общо взето и миналата година не сме имали големи разходи за учебници.
Днес се изтърпяхме и напазарувхме малко дрехи, много мрази горкия:)
Намерихме си добър лекар за акнето и сме крачка напред, не му беше приятно че се натресох на прегледа, ама ме изтърпя.
Ще продължи да си работи, предупредили сме го, ако му стане трудно да спира.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 610
Ха, моето едва си дойде преди 3 дена. Вчера му беше последният изпит. Ще изкара почти месец тук. То пък и времето се скапа, а има да трупа слънце и жега, чи ги удави там и каза, че не е имало 3 дни подред лято.

# 104
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Дъщеря ми замина в четвъртък. От понеделник започва лекции. Засега са присъствено.

Общи условия

Активация на акаунт