Колко време след раждането подновихте половите контакти?

  • 4 536
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 878
Раждах нормално и 1 седмица след раждането ве4е имах желание EmbarassedНо из4аках 20 дена,защото ме боляха шевовете и ми беше дори по хубаво,отколкото преди това Embarassed

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
След 40 дена, почти до тогава ми бяха и лохиите. Раждах си нормално, нямах нито шевове, нито охлузвания.  Първият път не беше болезнено, свърших си както трябва, но учудвашо ми беше всичко много на сухо. Сега вече се нормализират нещата,но сякаш по-голямо удоволствие изпитвам от преди и направо ми е невероятно   Blush

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На 33-ия ден след секцио

# 18
  • Мнения: 992
След около месец и половина, когато се изчистих от лохиите.
Раждах нормално, без шевове.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Имам огромно желание, но чакам да ми спрат лохиите.
Страх ме е малко, но като се има в предвид, че нямам никакви шевове и съм раждала нормално се надявам да няма проблеми. И за овлажняването сме се погрижили купихме си Gleitgelen и скоро мислим да го пробваме  Mr. Green Като пробваме ще споделя как е минало  Peace

# 20
  • Мнения: 6 164
Все ми се струва, че след секцио е по-рано, защото при нормалното пречи болката от епизиотомията. Не помня кога newsm78  Май беше по-малко от месец...  newsm78

# 21
  • Мнения: 8 917
Бях секцио и до 25-30 ден си подновихме контактите Peace

# 22
  • Мнения: 2 019
след 2мес.,имах епизиотомия

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
След секцио цифром и словом петдесет/50/ дни,но можеше и по-рано.

# 24
  • Мнения: 2 126
Абсолютно нормално е това което казваш,Аila Peace
И аз раждах секцио и след около месец по инициатива на мъжът ми подновихме контактите.Беше ми много некомфортно и някак си се усещах тясна (все едно са ме зашили Mr. Green) По-късно вече това усещане премина,но дъъъълго изпивах пълно безразличие към сексуални контакти.Може би от месец някъде,нещата се попромениха Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 12 233
    Хем ми действат успокояващо някои отговори, че не е само при мен, хем не ми се чака толкова време... Cry

# 26
  • Мнения: 903
Аз мога да си призная, че от както разбрахме, че съм бременна спряхме със секса, а като родих даже не се и сещах за това... А също кърмя, но незнам дали е от хормоните или на психична основа... раждането ми беше нормално с 3 външни и 1 вътреше шеф...
При нас секса още е мираж  Weary

# 27
  • Мнения: 3 929
Аз родих нормално. Половите контакти подновихме след около 40 дни. Отначало се страхувах, имах чувството, че нещо ще се разкъса. А и като че ли нямах особено желание, чувствах се страшно уморена.

# 28
  • Мнения: 2 271
И аз така!Не,че имах проблем,но на мъжО му беше странно с моите  "млечни" гърди.После свикна,като разбра,че скоро няма да "пресъхват" Laughing

# 29
  • Мнения: 6 390
нормално раждане - след около 2 месеца, без кой знае какво желание... но да допълня - апетита идва с яденето  Wink

Общи условия

Активация на акаунт