Заведение с настолни игри?

  • 10 545
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 309
Здравейте!
Има ли заведение с настолни игри във Варна или в Стара Загора, ако да, то къде?

# 1
  • Мнения: 2 021
Във Варна Бар Арест (Рубик) организират Game Night понякога. Намерете им страницата във ФБ (aко ползвате) и разгледайте събитията. Аз лично не съм ходила, но бих отишла някой ден като отворят нормално.

# 2
  • Мнения: 6 736
Варна, търговски център Явор, заведението на ниво - 1 има маси за Не се сърди човече, Монополи и подобни такива игри.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 182
Здравейте,
аз ще коментирам и за заведение за настолни игри в София, може да бъде полезно за някой любител на настолните игри.

Казва се клуб "Еуфория" имат огромна база от настолни игри. Намират се на  бул. „княз Александър Дондуков“ 57Е.

# 4
  • Мнения: 1 106
Stoyanova.A, в този клуб просто се осигурява място за игра или хората играят помежду си? Мисълта ми е дали трябва да събирам компания или не. Също дали има външна част или се играе само на закрито? Благодаря  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7
Това е много интересно. Съвременните настолни игри са чудесни, някои от тях дори са доста сложни. Отдавна се каня да посетя такова място в София

# 6
  • София
  • Мнения: 1 182
Stoyanova.A, в този клуб просто се осигурява място за игра или хората играят помежду си? Мисълта ми е дали трябва да събирам компания или не. Също дали има външна част или се играе само на закрито? Благодаря  Simple Smile
Здрасти,

чак сега виждам, но се надявам, че не е късно да отговоря. В заведението има богат асортимент от настолни игри, както и професионални маси, които да са удобни за разпъване на самите игри. Има хора, които обясняват, те също са запалени по настолните игри и играят, за компания може да се намери, но можеш да събереш и своя.

Има игри за различен брой хора - от 2ма души до 5 - 6, парти игри и за повече. Интересното е даже, че има игри, които имат опция и за игра от 1 човек. 

Външна част за съжаление няма, но вътре лятото е прохладно и има голямо пространство между масите.

Това е много интересно. Съвременните настолни игри са чудесни, някои от тях дори са доста сложни. Отдавна се каня да посетя такова място в София

Да, то си имат ранг на сложността. Интересното е, че някои изглеждат супер сложни заради компонентите, но когато започнеш да играеш, много бързо вникваш. Аз имам няколко любими игри, но нямам и нищо против да разучавам и нови.

# 7
  • Мнения: 983
В Пловдив има ли такива заведения?

# 8
  • Мнения: 1 896
В Пловдив има ли такива заведения?

Има- "Офлайн" се казва. "Данаил Николаев" 39.

# 9
  • Мнения: 3 960
Здравейте!
Интересувам се от клуб за борд игри в София. Искам да посещавам такъв, да се запозная с нови хора и да играем заедно. Ще се радвам ако има хоря от тук с които да можем да играем заедно.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1
Дали някой знае за клуб/заведение/събития за настолни игри в Стара Загора?

Бордовите са ми едно от двете любими хобита, и след като преди няколко дена се преместих да живея в Ст.З., си търся компания/място (-: . Имам десетина разопаковани/неразопаковани настолни гири.

Общи условия

Активация на акаунт