Ин Витро център Стефанов - тема 11

  • 11 920
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 191
HeartBlue HeartИн Витро център Стефанов поема пълния път на лечение на безплодието – от пристъпването на пациентите през прага, през гинекологични и андрологични изследвания, оперативна гинекология, асистирана репродукция (in vitro) и проследяване на бременност.

http://invitrostefanov.com/

Контакти:
ул. „Света Троица“ 152.
До западния вход на църквата "Света Троица"
гр.Стара Загора
България
ivftrakia@abv.bg
042 95 77 75
0886 474 665



Линкове към старите теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=807846
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=881950
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=916977
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=923319;;20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=930012;;20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=948907;;20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=963245;;14
http://www.bg-mamma.com/?topicrefid=18;topic=978019
http://old.bg-mamma.com/?topic=1007998;topicrefid=20
https://www.bg-mamma.com/?topic=1051405

Хотели в района:
Скрит текст:
ХОТЕЛ КАЛИНА  
Стара Загора, ул Проф. Митко Гогошев 21
Телефон: 042 605 017

ХОТЕЛ ФОРУМ
Стара Загора, ул. Хаджи Димитър 94, 6000 Стара Загора
hotelforum.bg
042 631 616

ХОТЕЛ ЧАР
Стара Загора, ул. Кменетц 12
042 601 909

ХОТЕЛ ЕФИР
ул. Х. Д. Асенов 52, 6000 Stara Zagora
hotelefir.bg
042 690 909

HeartBlue HeartHeart

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравейте. Искам да попитам, някой отсядал ли е другаде и вторият ми въпрос-дали има нещо в близост до клиниката. Благодаря.

# 2
  • Мнения: 1 191
Сикрет, в първия пост, в скрития текс има няколко линка с хотели, някой са в близост до клиниката. Адресите са от момичета, които във времето са споделяли, че са отсядари там и са били доволни. Във ФБ групата, бяха споделяни и адреси на апартаменти с краткосрочен наем.

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Аз за това писах другаде,защото прочетох кои са предложените хотели.Ще погледна и апартаментите.Нaдявам се темата малко да "живне" и да се включат и други,не само с коментари за хотели(като мен Grinning ),а и в момента в процедура ли са,посещения и т.н.

# 4
  • Мнения: 1 191
Ако намерите място, което ви хареса, моля споделете и ще го добавя към списъка в следващата тема. Започнаха ли вече да правят процедури? Разкажете, ако искате как се случват сега нещата на фона на пандемията, може да е полезно за някой. Желая ви успех!

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Започнали са процедурите.Когато има преглед,трансфер,биопсия или пункция(за тези знам до сега),се прави Задължително PSR тест.Като теста е сутринта,идва човек от лаборатория Селена (мисля че беше) и взема секрет,от носа и устата.Резултатите излизат по обед-казаха ми от клиниката,че доктора се е разбрал с тях така.Иначе преди това е било,пускаш единият ден PSR и на вторият ден отиваш на дадената манипулация.Дават ти маска,която използваш САМО за клиниката,а като се влиза в клиниката,има приготвени ръкавици и калцуни.Ако се сетя друго,ще добавя после. Simple Smile

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравейте.Имам въпрос-къде в Стара Загора мога да направя цветна снимка. И къде може да се направи,прекъсване/премахване на тръбите.От кой лекар сте доволни,благодаря.

# 7
  • Мнения: 299
Здравей, една приятелка си прави снимка при Д-р Иван Иванов в мед. център Гален. Много е доволна.

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравей, една приятелка си прави снимка при Д-р Иван Иванов в мед. център Гален. Много е доволна.

Благодаря.А да попитам-същият доктор прави ли и премахване/прекъсване на тръби?

# 9
  • Мнения: 299
Не знам, може да попиташ на регистратура или на мейл.
Тел. Номер - 0887620066
Мейл - iivanov_sz@yahoo.com

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте.Имам въпрос-къде в Стара Загора мога да направя цветна снимка. И къде може да се направи,прекъсване/премахване на тръбите.От кой лекар сте доволни,благодаря.

Аз правих при Христов в Ниамед, с упойка, доволна съм Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 11:06 от Бъбриво птиче

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Благодаря. Simple Smile

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравейте.Тъй като не съм от Стара Загора,ще помоля за малко информация.Става дума за лапароскопия,при д-ор Бузалов.Ако може да ми кажете,дали работи със здравна каса и колко струва операцията-премахване на 1 или 2те тръби,и дали сте доволни.Благодаря. Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?
Преди месец,в денят на трансфера.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?

# 16
  • Мнения: 25
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?
Няма място за притеснение, моите винаги са били 2 б група. На последната цитонамазка даже 3-та А. Направете си спокойно назначеното от д-р Стефанов изследване. Всичко ще е наред🤗

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 23:16 от IvonSl

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?
Няма място за притеснение, моите винаги са били 2 б група. На последната цитонамазка даже 3-та А. Направете си спокойно назначеното от д-р Стефанов изследване. Всичко ще е наред🤗

Благодаря! Heart

# 18
  • Мнения: 581
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?
Аз ходих няколко пъти Април, и най-вече във Май месец. Правим втори опит при него (първия е успешен през 2017та). Края на Май месец ми беше пункцията, но замръзиха ембрионите. Бях с хиперстимулация. По къс протокол този път, 22 яйцеклетки, 19 годни, накрая останаха за замръзяване само 3. Дано са ми на КЪСМЕТ!! Чакам цикъла сега и почвам хапчета за лигавицата на матката.

# 19
  • Мнения: 1 191
Успех, vermudche! Heart

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?
Аз ходих няколко пъти Април, и най-вече във Май месец. Правим втори опит при него (първия е успешен през 2017та). Края на Май месец ми беше пункцията, но замръзиха ембрионите. Бях с хиперстимулация. По къс протокол този път, 22 яйцеклетки, 19 годни, накрая останаха за замръзяване само 3. Дано са ми на КЪСМЕТ!! Чакам цикъла сега и почвам хапчета за лигавицата на матката.

Успех ти желая Heart Мен ме отложи за 6-ти път вече и взе да ми се изчерпва яйчниковия резерв. А като отидох за първи път преди 2 години, имах възможност за бременност, ама само тогава му видях очите, после 6-7 пъти се гледахме по вайбър и му превеждахме по 20 лв., та направо не знам накъде да хващам ... той септември пак ще затвори сигурно, август почиват ....

# 21
  • Мнения: 5 081
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.
Благодаря, Ирен Simple Smile Чакаме одобрение по фонда и действаме с друга клиника, а на теб ти желая лека и безпроблемна бременност и много щастлив финал! Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 581
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.
Пиши ми на лично, моля те, с координати, имена. За едни приятели. От чужбина се прибраха и искат да отидат някъде, ама дет се вика да ги приемат "веднага" Simple Smile.
Благодаря, и лека бременност и пухкав финал Hug

# 24
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, знаете ли какво е мнението в клиниката относно ваксинирането срещу ковид и все още ли продължават с тестването преди процедура?

# 25
  • Мнения: 581
Продължават с тестването, да. Дори да имаш ваксини, пак ще те тестват.
А за мнението им за ваксините - мисля,  че предпочитат всички да се ваксинират!

# 26
  • Мнения: 56
Продължават с тестването, да. Дори да имаш ваксини, пак ще те тестват.
А за мнението им за ваксините - мисля,  че предпочитат всички да се ваксинират!
А какви тестове правят и на каква цена?

# 27
  • Мнения: 581
PSR  - 70 лв
Антигенен  - 10 лв.
Понякога правят 2 антигенни (бъркат във всяка ноздра по отделно демек), понякога само един. Зависи кога си била там за последно и какво точно ти предстои.
Аз сега ще ходя на вливка  и само един антигенен ще ми направят.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 825
PSR  - 70 лв
Антигенен  - 10 лв.
Понякога правят 2 антигенни (бъркат във всяка ноздра по отделно демек), понякога само един. Зависи кога си била там за последно и какво точно ти предстои.
Аз сега ще ходя на вливка  и само един антигенен ще ми направят.
Честито Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, как стои въпросът със смяна на клиниката, ако сте по фонда? Първо във фонда ли трябва да звънна или да кажа в клиниката за намеренията си? Не сме започнали опит, само дадохме поредните хиляда лева за изследвания и вчера се обадиха, че докторът май пак ще затваря и няма да има опит

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 14:33 от Черешка 🍒

# 30
  • Мнения: 862
От кога и до кога няма да работи имате ли информация?

# 31
  • Мнения: 890
Момичета, много ми е тъжно като чета. Не знам какво става и защо така действа доктора. Борете се и ако трябва сменете клиниката. Колко бебчета проплакаха и се родиха през тази епидемия. Не е нормално да се спира заради ковода.

# 32
  • Мнения: 862
Силно се надявам да не е вярно, все пак клиниката имаше почивка август. Аз лично имам ембриони за няколко зет, а не искам отново да чакам заради възрастта ми. 😢

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 18:51 от bebka2304

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Какво ли не става-миналата година,"забравили" да ми кажат,че имам като процедура -надраскване на лигавицата."Много се извиняваме,ама следващият месец",след 1 седмица ми звънят да ми кажат,че затварят заради пандемията.6 месеца загубих ей така,защото пропуснали да го видят в досието ми ....Даже ме и питаха,"ама доктора не ви ли е казал?"...Тази година,след като започнахме отново,се наложи да стоя почти целият ден в С.Загора,защото теста за Ковид бил съмнителен и чакали 2ят какво ще покаже.4 часа стоях пред клиниката.И след поредният неуспех,по време на разговора,как всичко ми било направено,от към вливки,надраскване и самият д-ор не знае,не може да разбере какво се случва,защо и сега не се получава.И според него-или дългата стимулация с Гонал и Менопур,или че съм с 2 запушени тръби/и сега ми заявява че трябва да се махнат/.Като заявява,че по принцип,при 2 неуспешни опита,казва на пациентките,да опитат някъде другаде.
А най-интересното - СЛЕД 1 Месец правя цветна снимка,оказва се че едната тръба е запушена и нагъната,а другата=О ,ЧУДО,здрава и проходима...Dizzy Face /b]

Показвам снимката в клиниката ,казва доктора че трябва да се махнат.Питам едната или двете,ами доктора който избера за операцията,той щял да ми каже.Разбирам се със съответният д-ор от С.Загора ,да му се обадя и да ми каже дата за операция,за м.Септември/така и не ми върна обаждане/.

И какво се случва на 04.09-тази година,припадам,губя съзнание.Карат ме в спешното и какво се оказва-БРЕМЕННА,ама извънматочно,като плода/ембриона/или аз не знам как вече да го кажа/ е в здравата тръба и по спешност ме оперираха.Simple Smile

Чакам известно време да се пооправя и отивам ,да се взема досието от там.Така че,какво се случва в клиниката-както една позната каза-като видят кеша там  и очите им светват.

# 34
  • Мнения: 5 081
За смяна на клиниката се ходи в новата клиника. От там издават бележка, че те вземат за пациент, попълват се няколко документа, за да знае фонда, че няма други промени и към тези се добавя издадената заповед. Праща се всичко към фонда, а те издават новата заповед. Много бързо се случват нещата.
Редактирам се
Като чета, искрено се радвам, че още ноември решихме да се махнем от там. Трябваше март да имам консултация с доктора, а по това време вече ми беше трансферът в новата клиника, от който скоро чакаме резултата.

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
iren11-казвай в кой град и клиника си,да идвам там. Grinning

# 36
  • Мнения: 5 081
iren11-казвай в кой град и клиника си,да идвам там. Grinning
В Селена при д-р Матев от 1 опит ЗЕТ се случиха нещата. Края на ноември ни беше първият преглед, като записване на час там е от днес за утре буквално. Няма чакане с месеци като при Стефанов. Пуснахме документи, януари си взех новата заповед и в края на месеца започнахме стимулацията. Март месец ми беше ЗЕТ на 2 3-дневни и се хвана едното.

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Браво, радвам се за вас. Чакам да се пооправя малко и да се разделяме, по-живо по-здраво с тях.

# 38
  • Мнения: 5 081
И да уточня, че аз съм на 41, а ММ на 46, с много тежък мъжки фактор.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Ами и аз да кажа-почти на 31 съм, ММ на 36 и си мислех, че от 3 години сме пациенти на клиниката, а се оказват 2. Явно на мен ми се видяха като 3... Не знам какво да ви кажа, толкова съм разочарована. И ако не бях настоявала за последният опит, нямаше да има такъв. И то заради ТСХ, което показа 2,2,а доктора искаше Най-много 2 да е... И като ми казва, браво, свалила си 20кг,ама искам още 10 и ТСХ още по-малко да е. Само кг и ТСХ са му в главата....

И нещо много важно, което ми каза един гинеколог - когато се вкарва веществото за цветна снимка, може тръбите да са напълно здрави и проходими. Но при самото вкарване на веществото, се получавало нещо като "свиване на организма" и самите тръби да са  се "стегнали", и да излязат запушени. Негова пациентка отишла за Цв, 2те тръби запушени, отишле в Турция - и 2те напълно проходими. Това нещо го чувам за пръв път и бях изумена...

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 17:48 от сикрет

# 40
  • Мнения: 862
Ирен късметлийка си 😉. Аз незнам от къде го извадих това спокойствие да изчакам почти година за да започна втори опит там. Иначе от над 2 години съм пациент на клиниката. На 40 съм, от втория опит имам ембриони за няколко зет. Много се надявам да няма толкова скоро затваряне и до края на годината поне 1 трансфер да мина. Моля ако някой има информация, дали или няма да работят да сподели.
Успех момичета! 🙏

# 41
  • Мнения: 5 081
Ами ние почти 2 години се мотахме при Стефанов и за това време 1 неуспешен опит. В другата клиника нещата се случиха за 3 месеца от първи преглед до трансфер и имаше индивидуален подход - нещо, което липсва за мен при Стефанов, колкото и да ми е симпатичен. ММ веднага направи разлика в отношение и подход към пациент.

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Мм направо е бесен. Особено, когато наскоро разбрахме, че той праща за ЦС или в Плевен или в Ниамед. От други пациентки разбрах, че по един и същи начин действа. А, и в момента се чакало по 7-8 месеца за Първичен преглед. Мм казва, защо не си наеме още хора и още един доктор като него, да му помага... Ама то така, човек като си насмогне..

# 43
  • Мнения: 5 081
Аз бях категорична , че втори опит в тази клиника няма да правя. Бях настроена за Турция, но ММ ми каза - така и така имаме право на още 3 опита по фонда , дай да пробваме в Пловдив. Проучих докторите там и се спрях на д-р Матев, както и видях , че предлагат ИМСИ и МАКС, което за мен беше важно.

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Но най-странното от всичко е, как след 2 неуспешни казва, че грешката е в него. След което казва, че всичко възможно е направил и че при 2 неуспеха при него,съветва хората да отидат на друго място... Вместо да намери решение, да види дали е сгрешил или не, все едно директно се отказва..

# 45
  • Мнения: 56
Момичета, как стои въпросът със смяна на клиниката, ако сте по фонда? Първо във фонда ли трябва да звънна или да кажа в клиниката за намеренията си? Не сме започнали опит, само дадохме поредните хиляда лева за изследвания и вчера се обадиха, че докторът май пак ще затваря и няма да има опит
Как така "май пак ще затварят", кой ви се обади. Последно като говорих с доктора ми каза, че няма намерение да затварят стига да са живи и здрави и освен ако не издадът заповед с която да ги ограничат

# 46
  • Мнения: 862
Черешка или някой друг ако има информация нека сподели. И дано не се случи същото, както миналата година.
Черешка кога трябваше да стартираш опита?

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 22:09 от bebka2304

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте, момичета! Стимулацията ми трябваше да започне вчера. Обадиха ми се да ми кажат, че отлагат опита (7-ми път ми е отлагането, но аз съм си виновна, че стоя там), съжалявали, в петък щяло да се разбере, какво ще се случва с клиниката. Да, но някои момичета бяха започнали стимулацията вече и сега треперят незнаещи ще има ли опит или не. Поддържам връзка  с една жена, ще разбера от нея какво се случва и ще ви пиша. Моята информация е от преди 2 дена. П.С. Ирен, благодаря за информацията за смяната на клиника Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 15:21 от Черешка 🍒

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Миналата година когато затвори,някой ходил ли е през това време да си вземе документите?Да знам как да процедирам и дали в най-скоро време да "бягаме" до клиниката,за да си взема досието..

# 49
  • Мнения: 5 081
Не знам какво точно досие ще вземате. Аз не съм взела нищо и въпреки това смених клиниката. При положение, че всички изследвания ти ги дават и ги има има качени на сайта, както ти дават и протокол за стимулация.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравейте, момичета! Стимулацията ми трябваше да започне вчера. Обадиха ми се да ми кажат, че отлагат опита (7-ми път ми е отлагането, но аз съм си виновна, че стоя там), съжалявали, в петък щяло да се разбере, какво ще се случва с клиниката. Да, но някои момичета бяха започнали стимулацията вече и сега треперят незнаещи ще има ли опит или не. Поддържам връзка  с една жена, ще разбера от нея какво се случва и ще ви пиша. Моята информация е от преди 2 дена. П.С. Ирен, благодаря за информацията за смяната на клиника Simple Smile

Какво стана-ще затварят ли?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте, момичета! Стимулацията ми трябваше да започне вчера. Обадиха ми се да ми кажат, че отлагат опита (7-ми път ми е отлагането, но аз съм си виновна, че стоя там), съжалявали, в петък щяло да се разбере, какво ще се случва с клиниката. Да, но някои момичета бяха започнали стимулацията вече и сега треперят незнаещи ще има ли опит или не. Поддържам връзка  с една жена, ще разбера от нея какво се случва и ще ви пиша. Моята информация е от преди 2 дена. П.С. Ирен, благодаря за информацията за смяната на клиника Simple Smile

Какво стана-ще затварят ли?

Здравей! За затваряне още не се знае, но и на моята позната й канселират опита, а тя започна стимулацията .... Докторът не работи. Клиниката е отворена, но само за изследвания, които могат да се извършат без него. Доколкото разбрах се е разболял, но не се знае кога ще се върне. Току-що ми писа моята позната, чакаше от сутринта да разбере какво ще става.

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Благодаря.

# 53
  • Мнения: 55
Здравейте искам да попитам ,дали правят трансфер на ЗЕТ в клиниката при тези условия? Някой ако е правил скоро ако може да каже как протича той с какви лекарства се прави и какво се плаща, ако не е по фонда? Благодаря Simple Smile

# 54
  • Мнения: 5 081
Здравейте искам да попитам ,дали правят трансфер на ЗЕТ в клиниката при тези условия? Някой ако е правил скоро ако може да каже как протича той с какви лекарства се прави и какво се плаща, ако не е по фонда? Благодаря Simple Smile
Два поста по-горе пише, че в момента процедури не се правят. Същото го пише и във ФБ групата.

# 55
  • Мнения: 581
Мале, незнам - късмет ли е, каръщина ли е това вашето. При мен всичко стана толкова бързо,  и то втори успешен опит.
Не го защитавам или обвинявам. Въпреки всичко, този опит го минах с малко повече нерви.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Доста каръци сме при него явно Sad

# 57
  • Мнения: 581
Една приятелка и тя от вторите - голяма каръщина. Мина година и половина и все още не е направила опит. Аз не планирах да е толкова скоро моя опит, но в крайна сметка я изпреварих.
Ако и аз не се чувствах на място, щях да сменя и клиника, и доктор и всичко.

# 58
  • Мнения: 5 081
Всеки има право на избор. Май повечето от момичетата, които се преместиха по време на затварянето са или бременни , или вече родили.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, здравейте отново! Днес подадох молба до ЦАР за смяна на клиниката. Въпросът ми е, трябва ли да звънна и в "Стефанов", за да им съобщя решението си? Опит, както бях писала не започнахме. Само ми дадоха 2 опаковки Фостимон, които стоят непокътнати заради отложения опит, веднага бих им ги изпратила обратно. Имам и изследване на НК клетки, което съм си платила, дали ще се съгласят да ми изпратят резултата без драми? Дали може да ми направят някакъв проблем? Пропуснах да кажа, че попълних един топ документи преди започване на опита.

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 23:41 от Черешка 🍒

# 60
  • Мнения: 5 081
Няма никакъв проблем, Аз така и не им казах , че сменям клиниката. След заседанието първо пращат заповедите за смяна. Лекарствата би трябвало да се върнат, а резултатите ги има и онлайн.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Няма никакъв проблем, Аз така и не им казах , че сменям клиниката. След заседанието първо пращат заповедите за смяна. Лекарствата би трябвало да се върнат, а резултатите ги има и онлайн.

Отново благодаря, Ирен. Резултатите съм си ги изтеглила, но има едни за НК клетки, които казаха, че няма да ги има онлайн, само се обадих, за да ми кажат дали всичко е наред. Новата ми докторка ги изисква, предполагам, че щом съм си ги заплатила, няма да ми откажат да ми ги пратят. Не искам с лошо да се разделяме, дано наистина минем без драми

# 62
  • Мнения: 862
Черешка поискай си ги по имейл, на мен са ми пращали всичко, което съм поискала на имейл. Пиша си имената и ЕГН.
Успех!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Черешка поискай си ги по имейл, на мен са ми пращали всичко, което съм поискала на имейл. Пиша си имената и ЕГН.
Успех!
bebka2304 и на теб успех! Heart

# 64
  • Мнения: 890
Какво се случва с доктора? Разбрах, че бил болен?

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Само да ви кажа,че вчера си взех изследванията от Клиниката.За 3 години,само 25 листа ми дадоха...И на всичкото отгоре,написали както моите години,така и годините на мъжа ми от тази година.Тоест,ако сме на по 30,на всички документи от 3 години,са така... Просто нямам думи...

# 66
  • Мнения: 862
Какво се случва с доктора? Разбрах, че бил болен?

Дано бързо се оправи и да не изскочи нещо, иначе преди седмица си записах час за надраскване за средата на октомври. На мен ми предстоят ЗЕТ, стимулацията я минах вече.

# 67
  • Мнения: 56
Здравейте момичета. Тези от вас които са пускали имунологични изследвания в клиниката могат ли да споделят за колко време им е излязъл резултата. Blush

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте момичета. Тези от вас които са пускали имунологични изследвания в клиниката могат ли да споделят за колко време им е излязъл резултата. Blush

Здравейте, около 10 дни отне излизането на резултатите (7-8 работни)

# 69
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да попитам дали д-р Стефанов проследява и бременности, които не са вследствие на инвитро процедури?

# 70
  • Мнения: 581
Здравейте, бих искала да попитам дали д-р Стефанов проследява и бременности, които не са вследствие на инвитро процедури?
Той като цяло не следи бременност. След положителен резултат, си правим всяка седмица кръвни изследвания, които пращаме на емайл, ако има нещо той коригираше терапията.  Това беше проследяването последно от Август до Октомври, когато влязох в 12та седмица и вече останаха веднъж месечно да следя 1-2 хормона.
На прегледи при него не се ходи, да следи ембриона. Изрично си пише в инструкциите ни след + резултат, да се запишем на АГ да ни следи.
Hands Thumbsup

# 71
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да попитам дали д-р Стефанов проследява и бременности, които не са вследствие на инвитро процедури?
Той като цяло не следи бременност. След положителен резултат, си правим всяка седмица кръвни изследвания, които пращаме на емайл, ако има нещо той коригираше терапията.  Това беше проследяването последно от Август до Октомври, когато влязох в 12та седмица и вече останаха веднъж месечно да следя 1-2 хормона.
На прегледи при него не се ходи, да следи ембриона. Изрично си пише в инструкциите ни след + резултат, да се запишем на АГ да ни следи.
Hands Thumbsup

Нямах представа, благодаря. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 581
Здравейте, бих искала да попитам дали д-р Стефанов проследява и бременности, които не са вследствие на инвитро процедури?
Той като цяло не следи бременност. След положителен резултат, си правим всяка седмица кръвни изследвания, които пращаме на емайл, ако има нещо той коригираше терапията.  Това беше проследяването последно от Август до Октомври, когато влязох в 12та седмица и вече останаха веднъж месечно да следя 1-2 хормона.
На прегледи при него не се ходи, да следи ембриона. Изрично си пише в инструкциите ни след + резултат, да се запишем на АГ да ни следи.
Hands Thumbsup

Нямах представа, благодаря. Simple Smile
Моля Heart

# 73
  • Мнения: 149
Здравейте на всички . Имам желание да опитам при доктор Стефанов . Може ли да ви попитам какво трябва да направя за да си запазя час? Има ли значение в кой ден от цикъла съм за консултация? Blush

# 74
  • Мнения: 581
Здравейте на всички . Имам желание да опитам при доктор Стефанов . Може ли да ви попитам какво трябва да направя за да си запазя час? Има ли значение в кой ден от цикъла съм за консултация? Blush
Обадете се на рецепцията след 5ти Януари.  Ще излъжа кога точно отварят и те ще ви кажат, за кога има час, в определен ден ли трябва и някакви документи или изследвания, ако трябва да си пуснете/донесете при прегледа.

# 75
  • Мнения: 149
Здравейте на всички . Имам желание да опитам при доктор Стефанов . Може ли да ви попитам какво трябва да направя за да си запазя час? Има ли значение в кой ден от цикъла съм за консултация? Blush
Обадете се на рецепцията след 5ти Януари.  Ще излъжа кога точно отварят и те ще ви кажат, за кога има час, в определен ден ли трябва и някакви документи или изследвания, ако трябва да си пуснете/донесете при прегледа.
Благодаря много:blush:

# 76
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 499
Моля за мнение бива ли клиниката ? Ние т.е. мъжа ми е от тук ст. Загора .Даже пусна спермограма в Стефанов  . Мисли да ни запише час за ДР Стефанов . На кратка за нас аз съм с 4 аборта , Нямаме деца , той има лоша СГ астенотератозооспермия ,морфология 1 % много главични дефекти с мн кг  . АЗ имам тромбофилия и високи НК клетки ( не съм ги изследвала скоро ) и бях на клексан и Ап и на вливки заради НК клетките това ми беше терапията от доц. Русев . Но ми изтекоха водите в 11 г;с; от инфекция според док , правих фертилити тест този месец ами нямам херпеси  , хламидия и микоплазма и уреаплазма въобще всичко е отрицателно там 16 неща са  .... Предните 3 бременности не съм слагала клексан не знаех за тромбофилията

Последна редакция: сб, 04 юни 2022, 01:16 от nasito8988

# 77
  • Мнения: 109
Всеки ще ви даде някакво лично и субективно мнение 'става ли не става ли', а истината е, че от всеки лекар или клиника има безкрайно доволни и безкрайно недоволни пациенти.
Аз имам лични наблюдения от няколко двойки, които имат успешни опити благодарение на д-р. Стефанов и екипа му. Всички са били с различни проблеми, някое от които доста тежки и с безрой неуспехи и в София, и в чужбина.
Запишете си час за консултация и преценете как усещате човека срещу вас.
Чак след 3 неуспешни бременности да бъдете насочена към изследвания и чак тогава да се разбере за тромбофилията е престъпление. Не знам кое АГ е допуснало да сте толкова неинформирана, но определено не трябва да го посещавате повече. Относно тромбофилиите ви съветвам да посетите специалист хематолог, доц. Лисичков примерно.

# 78
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 499
АЗ имам 4 сонтанни аборта  , изледваа съм някой неща при мен , може би трябва и други ,но не сме ходили, на репрудоктивен АГ . А само на обикновенн , ходих в Малинов по препоръка на Аг .

# 79
  • Мнения: 205
Здравейте момичета! Някоя от вас правила ли е инвитро на естествен цикъл в клиниката? За НЯР става въпрос

# 80
  • Мнения: 1
Аз също съм с намален резерв и понеже не отговорих на стимулацията, му предложих да пробваме на естествен цикъл,но той толкова бързо ми отказа,че не успях даже да си довърша изречението. Но може да попиташ и ти,може би при мен не видя смисъл.

# 81
  • Мнения: 5 081
Доколкото знам, не прави ин витро на естествен цикъл.

# 82
  • Мнения: 231
И аз бях чувала така, но миналата есен, докато чаках за преглед, се запознах с една жена на видима възраст над 40, която каза,че ще правят точно на ЕЦ. Така че, явно вече е започнал да го прави прави, когато прецени, че е удачно.

# 83
  • Мнения: 301
Здравейте, най вероятно е коментирано в темата, за което се извинявам. Но може ли някой да сподели какви изследвания искат при първия преглед в клиниката.
Благодаря предварително!

# 84
  • Мнения: 7
Здравейте,
Някой правил ли е инвитро с ДЯ скоро в Ин Витро център Стефанов?  Бих се радвала ако споделите мнение.

# 85
  • Мнения: 5
Heart
Здравейте!
Записвам се и аз да следя темата,насочила съм се към ДЯ.Знам че предстои дълъг път,ще.се радвам взаимно да си даваме кураж.

# 86
  • Мнения: 17
Heart
Здравейте!
Записвам се и аз да следя темата,насочила съм се към ДЯ.Знам че предстои дълъг път,ще.се радвам взаимно да си даваме кураж.

И ние се насочихме натам, след 2 години опити, 4 загуби и половин година ходене в друга клиника. Вече сме с ясно съзнание, че едва ли ще се получи напълно естествено. Стискам палци и за двете ни!

# 87
  • Мнения: 300
Здравейте,борбени момичета.
Искам да попитам някоя от вас знае ли в клиниката на Д-р Стефанов дали се прави хетчинг на ембриони и ако да каква е цената?

# 88
  • Мнения: 19
Здравейте! Д-р Стефанов дава ли болничен за пункция и трансфер или си пускате отпуска?

# 89
  • Мнения: 5 081
Не дават болничен.

# 90
  • Мнения: 16
Здравейте,
Има ли започващи в момента процедури при д-р Стефанов или наскоро започнали?

# 91
  • Мнения: 5
Здравейте!
Вчера беше първият ми преглед при д-р Стефанов,но ще бъда с ДЯ.
Лекарят е много позитивно настроен,любезни и отзивчиви са всички момичета,които са там.Отидих притеснена,а си тръгнах спокойна и оптимистично настроена,че заедно ще успеем

# 92
  • Мнения: 16
Здравейте!
Вчера беше първият ми преглед при д-р Стефанов,но ще бъда с ДЯ.
Лекарят е много позитивно настроен,любезни и отзивчиви са всички момичета,които са там.Отидих притеснена,а си тръгнах спокойна и оптимистично настроена,че заедно ще успеем
Желая ви успех! 🙏 При нас предстои първо посещение скоро. Интересува ме как се случват нещата. Прочетох доста от темите, но са стари и почти различна информация в годините. При нас проблема е мъжки фактор.

# 93
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета, на мен ми предстои втори опит при д-р. Стефанов. Първата ми пункция беше през юли, но за съжаление завърши с нито един развил се ембрион и не стигнахме до трансфер. Ако мога да съм полезна с някаква информация, питайте каквото ви интересува. Стига да имам опит, ще отговоря.

# 94
  • Мнения: 19
Момичета как протича една онлайн консултация? Стефанов ли ви звани или вие не разбрах, по телефона или вайбър? Как стои въпроса с рецептите които ще назначи по време на консултацията от клиниката ли си я взимате?

# 95
  • Мнения: 9
Здравейте,момичета!Виждам,че отдавна никой не е писал!
При нас положението е следното- първи опит-изцяло мъжки фактор!
От януари месец съм на витамини и противозачатъчни,на 02.03 стартирам с декапептил, на преглед съм чак на 14.03!Дано всичко да е наред и да продължим смело напред! Изключително доволна съм от д-р Стефанов и целият екип-много позитивни и винаги усмихнати!Успех на всички!

# 96
  • Мнения: 5
Успех от сърце ,Eliq1913 .Стискам палци Hands Pray При мен ,ако всичко е наред,се надявам докрая на март да има трансфер и така жадувания положителен резултат.

# 97
  • Мнения: 9
Ще бъде!Още малко остана,стискам палци 🍀
И да ви попитам при вас имунологичните изследвания за колко време бяха готови?
Всички са готови освен ANA  титър и скринг,а ги пуснах на 15.02!
НК клетките са доста завишени-два пъти над нормата,предполагам,че ще има вливки,но ще видим на 14-ти какво ще каже доктора

Последна редакция: сб, 04 мар 2023, 15:52 от Eliq1913

# 98
  • Мнения: 5
ANA титърът беше готов за 5-6 календарни дни,но пък все още чакам НК клетките.Кръв за изследвания  дадох на 23.02.За тях ми казаха ,че ще са готови след 10 дни/ НК клетките/, а останалите по-рано. И аз очаквам вливки,вече док ще каже кога и колко .

# 99
  • Мнения: 9
За НК клетките изпратете в понеделник имейл до клиниката и следобяд ще ви изпратят резултатите!Със сигурност вече са готови!

# 100
  • Мнения: 57
Здравейте!Интересувам се в инвитро центъра работят ли с жени с ИЯР и има ли положителни резултати!

# 101
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Предстой ми подготовка за замразен трансфер,но вторият цикъл след пункцията ми закъснява!Предполагам,че е нормално след цялата стимулация!?
Малко предистория
Края на март ми беше пункцията, извадени 21 яйцеклетки, 12 годни (оплодени),9 развили се и 6 оцелели.Замразихме ги, като предварително знаехме, че няма да има свеж трансфер.След което цикъла дойде точно на време,но не й сега!Та въпроса ми е трябва ли да се обадя да кажа,че ми закъснява и евентуално да го предизвикаме или да си чакам апък когато дойде?Нямам никакви симптоми,че скоро може да ми дойде.Закъснението не е голямо-4 дни,но все пак...
Извинявам се дългият пост! Приятен ден

# 102
  • Мнения: 223
Здравейте. Предстои ми ин витро процедура при доктор Стефанов, това ми е първа такава. Има ли някоя от вас, която е успяла и какви са ви отзивите за екипа и доктора. Изглежда ми човечен. Притеснявам се, понеже не знам какво ми предстои. Благодаря

# 103
  • Мнения: 19
Здравейте!Имали момичета след трансфер?Как се чувствате?Аз съм осми ден след ЗЕТ и нямам никакви симптоми,освен лекото придърпване в яйчниците.Късмет и Успех на всички!

# 104
  • Мнения: 57
Момичета, някои правил ли е при доктора инвитро с донорски яйцеклетки и каква е успеваемостта?

# 105
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета,
И аз съм при д-р Стефанов. Предстои ми първо ин витро, МФ  и пункцията ще е около 14ти юли.

# 106
  • Мнения: 49
Здравейте, някой знае ли за колко месеца напред дават сега час за първи преглед при доктор Стефанов

# 107
  • Мнения: 223
Здравейте, някой знае ли за колко месеца напред дават сега час за първи преглед при доктор Стефанов
Здравейте! Аз чаках около 2 месеца

# 108
  • Мнения: 300
Здравейте, има ли момичета които са в ин витро процедура при Стефанов? Доволни ли сте от доктора,от решенията които взема по пътя към вашата мечта?

# 109
  • Мнения: 149
Здравейте, има ли момичета които са в ин витро процедура при Стефанов? Доволни ли сте от доктора,от решенията
които взема по пътя към вашата мечта?

Здравей, аз съм пред процедура но все още нямам мнение и аз като теб търся информация. Реших да отговаря просто ,защото знам колко ни се някой да сподели опит с нас дори и да не ни е от полза .Blush

# 110
  • Мнения: 223
Здравейте. Аз съм в момента при доктор Стефанов. След три години неуспешни опити в момента съм бременна в седма седмица. Винаги се е съобразявал с мен, назначавал ми е правилната терапия. Правих ЗЕТ, тъй като хормоните ми бяха разбошувани и имах коремни неразположения след пункция, от която извадихме 25 яйцеклетки. Чуваме се често, когато се е налагало, както и със сестрите от регистратура. Всички са страхотни, а самия Стефанов ми вдъхна спокойствие от момента,  в който го видях за пръв път. В началото още ми назначи цветна снимка на тръби, после операция за прекъсване на едната тръба понеже имаше хидросалпингс и така до днес.
Желая ви успех! Ако имате въпроси , пишете на лично!

# 111
  • Мнения: 22
Здравейте,

За колко време излизат резултатите от изследване на ДНК- фрагментация ?

Общи условия

Активация на акаунт