Ин Витро център Стефанов - тема 11

  • 11 855
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?

# 16
  • Мнения: 25
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?
Няма място за притеснение, моите винаги са били 2 б група. На последната цитонамазка даже 3-та А. Направете си спокойно назначеното от д-р Стефанов изследване. Всичко ще е наред🤗

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 23:16 от IvonSl

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, пак се включвам с въпрос. На някоя от вас да й е излизал резултат от цитонамазка - 2 б група, и д-р Стефанов да я е пращал при свой колега за изследване (става въпрос за д-р Господинов). Дали има защо да се притеснявам?
Няма място за притеснение, моите винаги са били 2 б група. На последната цитонамазка даже 3-та А. Направете си спокойно назначеното от д-р Стефанов изследване. Всичко ще е наред🤗

Благодаря! Heart

# 18
  • Мнения: 581
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?
Аз ходих няколко пъти Април, и най-вече във Май месец. Правим втори опит при него (първия е успешен през 2017та). Края на Май месец ми беше пункцията, но замръзиха ембрионите. Бях с хиперстимулация. По къс протокол този път, 22 яйцеклетки, 19 годни, накрая останаха за замръзяване само 3. Дано са ми на КЪСМЕТ!! Чакам цикъла сега и почвам хапчета за лигавицата на матката.

# 19
  • Мнения: 1 191
Успех, vermudche! Heart

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, някоя от вас срещала ли се е лично с д-р Стефанов тази година?
Аз ходих няколко пъти Април, и най-вече във Май месец. Правим втори опит при него (първия е успешен през 2017та). Края на Май месец ми беше пункцията, но замръзиха ембрионите. Бях с хиперстимулация. По къс протокол този път, 22 яйцеклетки, 19 годни, накрая останаха за замръзяване само 3. Дано са ми на КЪСМЕТ!! Чакам цикъла сега и почвам хапчета за лигавицата на матката.

Успех ти желая Heart Мен ме отложи за 6-ти път вече и взе да ми се изчерпва яйчниковия резерв. А като отидох за първи път преди 2 години, имах възможност за бременност, ама само тогава му видях очите, после 6-7 пъти се гледахме по вайбър и му превеждахме по 20 лв., та направо не знам накъде да хващам ... той септември пак ще затвори сигурно, август почиват ....

# 21
  • Мнения: 5 072
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.
Благодаря, Ирен Simple Smile Чакаме одобрение по фонда и действаме с друга клиника, а на теб ти желая лека и безпроблемна бременност и много щастлив финал! Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 581
Черешке, точно заради това отношение и отлагане се прехвърлиме в Селена, Пловдив. Там можеш да запишеш час за преглед от днес за утре, а са също много натоварени. Краят на ноември ми беше първият преглед, март вече бях бременна, при това от ЗЕТ. При Стефанов за 2 години размотаване успяхме да направим 1 опит - неуспешен.
Пиши ми на лично, моля те, с координати, имена. За едни приятели. От чужбина се прибраха и искат да отидат някъде, ама дет се вика да ги приемат "веднага" Simple Smile.
Благодаря, и лека бременност и пухкав финал Hug

# 24
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, знаете ли какво е мнението в клиниката относно ваксинирането срещу ковид и все още ли продължават с тестването преди процедура?

# 25
  • Мнения: 581
Продължават с тестването, да. Дори да имаш ваксини, пак ще те тестват.
А за мнението им за ваксините - мисля,  че предпочитат всички да се ваксинират!

# 26
  • Мнения: 56
Продължават с тестването, да. Дори да имаш ваксини, пак ще те тестват.
А за мнението им за ваксините - мисля,  че предпочитат всички да се ваксинират!
А какви тестове правят и на каква цена?

# 27
  • Мнения: 581
PSR  - 70 лв
Антигенен  - 10 лв.
Понякога правят 2 антигенни (бъркат във всяка ноздра по отделно демек), понякога само един. Зависи кога си била там за последно и какво точно ти предстои.
Аз сега ще ходя на вливка  и само един антигенен ще ми направят.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 825
PSR  - 70 лв
Антигенен  - 10 лв.
Понякога правят 2 антигенни (бъркат във всяка ноздра по отделно демек), понякога само един. Зависи кога си била там за последно и какво точно ти предстои.
Аз сега ще ходя на вливка  и само един антигенен ще ми направят.
Честито Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, как стои въпросът със смяна на клиниката, ако сте по фонда? Първо във фонда ли трябва да звънна или да кажа в клиниката за намеренията си? Не сме започнали опит, само дадохме поредните хиляда лева за изследвания и вчера се обадиха, че докторът май пак ще затваря и няма да има опит

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 14:33 от Черешка 🍒

Общи условия

Активация на акаунт