Дайте ми идеи за 'нещо за спомен'.

  • 2 578
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
за тези парички ще си купиш чудесни перлени обеци + гривна.....

или по - семпъл часовник.

иначе първото за което се сетих бе ключодържател - използваш го постоянно, винаги е теб Simple Smile

А сега има чудесни по магазините - тип бижу...

Но лично аз бих заложила на перлите   Peace

# 16
  • Мнения: 2 211
Идеята за перлите е много добра. Те подхождат на всичко и ще можеш да ги носиш постоянно.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
склуптура

# 18
  • Мнения: 6 167
благодаря ви, момичета за съветите.
определено обърнахте идеите ми от 'нещо за дома' към 'нещо за мен'
комбинираната идея също е добра  Wink

часовник няма да е, защото аз имам мания към часовници и имам доста.... Blush

но пръстен бих купила и носила ( диамантче или перличка!)
майка ми също одобри идеята много и сега...
остава да се осъществи!

още веднъж благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 11 710
Бих искала към бижутата да добавя и гривна.Ако носиш разбира се!Иначе и моята идея е за бижу или часовник /ама часовник не искаш както прочетох вече/.И да се похвалиш после и да онагледиш какво си избрала!

# 20
  • Мнения: 1 533
Аз имам такъв пръстен спомен, никога не го свалям. Имам и един часовник, който дори спрях да нося, да не би да го повредя, стои си в кутия. Но пръстен определено е най-добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 983
Първото което ми дойде на ум без да чета отговорите беше бижу,а второто беше картина  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Сега като се замислих вместо картината в моята идея може да си купиш икона - хем спомен, хем ще ви пази  Hug
Пръстен обаче задължително Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 006
Видях, че вече май си взела решение, но се включвам, за да подкрепя Пръстена... LaughingСтана малко като Задругата на Пръстена Mr. Green
Аз лично така направих, но имах далеч по-малко пари и не остана за друго PeaceНо пък пръстена е винаги с мен - бяло и жълто злато и върви почти на всичко Mr. Green и понеже се набива на очи, вече всички знаят, че е скъп спомен Praynig

# 24
  • Мнения: 1 294
мислех за икона - обаче у дома незна, пък и 400 лв. каква ще е тая икона, златна... Mr. Green

Идеята ти за икона не е лоша
За 400 лв можеш да си купиш икона, даже може и да не ти стигнат парите Laughing.Става реч за наистина стойностна икона, а не за масово разпространените кичарии.
А за златото...да една истинска икона се изработва с варак(злато на изключително тънки листове).Такава икона може да ти изработи, човек който е завършил иконография.Ще ти я изработи по канона, а ако е  истински вярващ ще спазва пост и ще вложи много положителна енергия в иконата.

Общи условия

Активация на акаунт