Помогнете!Повръщане и изтощение!

  • 8 619
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Дава се глюкозатен разтвор-банка от аптеката, рехидратин-прахче, също може, в аптеката ще ви кажат как се разтваря, и вместо вода може от студените чайове на Nestle. Изтощението е от повръщането. То не са му останали сили. Аз като ми се е случвало, съм се чувствала по същия начин, и то само от еднократно повръщане. Това всичкото е за вируса с повръщане и разтройство, за другите случай, незнам.

# 16
  • Мнения: 3 835
Mamica, направо ме шашна, как така не е ял цяла седмица в яслата? И не закусва в къщи? И какви са тия секрети от лятото, дето ще повръща досега от тях? Според мен потърси мнение от специалист. Има много злояди деца, но основно ме притеснява това повръщане. Успех и скорошно оправяне.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз на твое място щях да съм много притеснена.
Знам за проблемите ви с липсата на апетит, те сега не са толкова водещи според мен. Това повръщане (особено щом е като гейзер) не ми харесва много.
Аз бих го завела на детски гастроентеролог. И не трябва да те плаши самата мисъл за преглед при този специалист.
Надявам се да вземеш бързо правилното решение!  Peace
Пиши после какво става?

# 18
  • Мнения: 4 176
Ми ето. Днес сме в къщи. Не е повърнал. Яде намазана филийка с пастет и пи фреш от грозде. Ще видим утре как, ще е .
Ама той и в яслата не повръща всеки ден. Повръща сутрин като започне да реве и кашля. Обаче отказва да яде.

Общи условия

Активация на акаунт