косопад

  • 3 095
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз ги купувам от аптека и мисля, че се разпространяват само в аптеките  Peace Ползвала съм ги, след 3-4 седмици ефектът е осезателен!

# 16
  • Мнения: 5 103
Ампули Фито Peace

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От една седмица пия дражетата на Фито.Много е рано за резултат.Мисля да си взема и ампулите.

# 18
  • Мнения: 184
Чувала съм, че капсулите "Ревалид" били много ефикасни. Аз използвам червения шампоан на Vichi, който е против косопад и също действа Peace

# 19
След първата бременност имах косопад. Ползвах ампулите и шампоана против косопад на Phyto и съм много доволна. Препоръчвам ги на мами с този проблем.

# 20
  • Мнения: 1 149
А някой пробвал ли е "Ривалид"-има ли ефект?

# 21
  • Мнения: 6 164
Ама зависи от косопадааа... Ако е след раждане е на хормонална основа, ако е от стрес... По принцип есенно време и на мен ми пада. А сега съчетано есен+раждане, направо джакпота ударих! ooooh!

  • Икаров е добър.
  • Фитовал ампули и шампоан също.
  • Мерц витамини!...

# 22
А имате ли поглед шампоаните, които са против косопад дали стимулират омазняването на косата , която и по принцип бързо се омазнява. Дали влияе. И ако не, за кой точно не стимулира омазняването, коя марка.

# 23

Цитат
много ви благодаря ще пробвам с ампулите-надявам се да има ефект. Ще пиша за резултата!

Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 19:24 от Дивиана

# 24
  • Мнения: 870
probvai ampulite za kosopad s p4elno mle4ece i maskite s 4esan na taq cosmofarma super sa pak neka da RASPRAVQT 4E EDI KOI SI BIL REKLAMNO LICE I SA MNOOGO EVTINI I EFIKASNI A TEQ DETO PI6AT PROTIV TAZIFIRMA SA QVNO REKLAMNI LICA NA SKAPITE FIRMI

Вече става смешно  smile3532 smile3534 smile3533

# 25
  • Мнения: 357
probvai ampulite za kosopad s p4elno mle4ece i maskite s 4esan na taq cosmofarma super sa pak neka da RASPRAVQT 4E EDI KOI SI BIL REKLAMNO LICE I SA MNOOGO EVTINI I EFIKASNI A TEQ DETO PI6AT PROTIV TAZIFIRMA SA QVNO REKLAMNI LICA NA SKAPITE FIRMI

Вече става смешно  smile3532 smile3534 smile3533

Съгласна съм с теб  newsm10   smile3521   smile3532

Мисля,че дори и тази маска да е добра таз девойка направи така,че да не си купим от нея. Аз също ползвам маска с чесан,но на друга фирма,а когато си я купувах преди време и питах за въпросната маска на cosmofarma по препоръка на въпросната девойка от форума продавачката само ме попита дали от форума съм разбрала за нея и веднага ми предложи друга маска с чесън,която по думите и е много по-добра и беше горе долу същата цена.Всеки си решава,няма нужда от лъжи   bouquet

# 26
  • Мнения: 266

... веднага ми предложи друга маска с чесън,която по думите и е много по-добра и беше горе долу същата цена.Всеки си решава,няма нужда от лъжи   bouquet


Каква маска с чесън използваш, на коя фирма, каква цена и откъде се снабди с нея? Мирише ли неприятно? Моля те, сподели ефикасността й. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 357

... веднага ми предложи друга маска с чесън,която по думите и е много по-добра и беше горе долу същата цена.Всеки си решава,няма нужда от лъжи   bouquet


Каква маска с чесън използваш, на коя фирма, каква цена и откъде се снабди с нея? Мирише ли неприятно? Моля те, сподели ефикасността й. Simple Smile

Маската се казва LOOK'N CREAM.Аз си взех кутия от 300g,но мисля,че имаше и по-голяма.Струваше някаде кам 10-12 лв.Не си спомням точно колко беше,но в някакъв такъв интервал струваше.не бих казала,че мирише гадно,е не е кой знае колко приятен аромат,но не бих казала гаден.Пише,че е за увеличаване на растежа,срещу заплетени краища и срещу косопад.Аз съм доволна.За съжаление не съм я купувала от Сф,а от Пловдив от магазин Зара,но предполагам,че и в Сф все някаде ще може да се намери.Успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 781

... веднага ми предложи друга маска с чесън,която по думите и е много по-добра и беше горе долу същата цена.Всеки си решава,няма нужда от лъжи   bouquet


Каква маска с чесън използваш, на коя фирма, каква цена и откъде се снабди с нея? Мирише ли неприятно? Моля те, сподели ефикасността й. Simple Smile

Маската се казва LOOK'N CREAM.Аз си взех кутия от 300g,но мисля,че имаше и по-голяма.Струваше някаде кам 10-12 лв.Не си спомням точно колко беше,но в някакъв такъв интервал струваше.не бих казала,че мирише гадно,е не е кой знае колко приятен аромат,но не бих казала гаден.Пише,че е за увеличаване на растежа,срещу заплетени краища и срещу косопад.Аз съм доволна.За съжаление не съм я купувала от Сф,а от Пловдив от магазин Зара,но предполагам,че и в Сф все някаде ще може да се намери.Успех   bouquet
А дали ще е удобно да ми кажеш каде се намира магазина .

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

... веднага ми предложи друга маска с чесън,която по думите и е много по-добра и беше горе долу същата цена.Всеки си решава,няма нужда от лъжи   bouquet


Каква маска с чесън използваш, на коя фирма, каква цена и откъде се снабди с нея? Мирише ли неприятно? Моля те, сподели ефикасността й. Simple Smile

Маската се казва LOOK'N CREAM.Аз си взех кутия от 300g,но мисля,че имаше и по-голяма.Струваше някаде кам 10-12 лв.Не си спомням точно колко беше,но в някакъв такъв интервал струваше.не бих казала,че мирише гадно,е не е кой знае колко приятен аромат,но не бих казала гаден.Пише,че е за увеличаване на растежа,срещу заплетени краища и срещу косопад.Аз съм доволна.За съжаление не съм я купувала от Сф,а от Пловдив от магазин Зара,но предполагам,че и в Сф все някаде ще може да се намери.Успех   bouquet
А дали ще е удобно да ми кажеш каде се намира магазина .

ЗАРА имат магазини на много места. Най-първият им магазин и много добре зареден е до Младоженския дом на "Ген.Заимов" Иначе имат и в Закрития мост и другаде.Тази маска с чесъна и аз си я купих от Зара до Младоженския дом,

Общи условия

Активация на акаунт