Децата ви след 5,10,15...и повече години

  • 1 157
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Амиии, всъщност не си представям какво ще представляват след 15 години, за да не ги натоварвам със собствените си желания...

Каквото и да се случи, накъдето и да поемат, надявам се да са добри, състрадателни, но и уверени, да знаят какво искат, но и да имат идея как да го постигнат.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мисля, че се оформя като тоя тип, които са сравнително тихи, но уверени в себе си и правещи каквото си знаят. Наблюдателно и упорито.

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 13:14 от daffodil

# 17
  • Мнения: 11 607
Аз не знам довечера като се прибера от работа как ще ги заваря децата, а какво остава да си ги представям след 5,10,15г. Само се моля едно  Praynig Praynig Praynig да бъдат живи и здрави и да са доволни от живота,които имат и това да не пречи на никой!

# 18
  • Мнения: 2 757
Представям си го буен, своенравен, измислящ бели непрекъснато, лош ученик.
СЪмнявам се, че ще завърши висше образование. Но като попорасне, примерно към 30така го виждам като самоук бизнесмен  Laughing
Най-вероятно женкар, авантюрист, особняк с прибърван и недомислен брак.
Не знам защо го виждам такъв наистина  newsm78
Родителите му не сме такива хора  Thinking
Дано не съм познала

# 19
  • Мнения: 2 700
Нямам никаква представа. Знам, че е много умна и любознателна, което е предпоставка за добро образование и кариера. Знам също, че е силно емоционална, поради което не знам дали в накакъв определен момент емоциите не биха надделяли над разума.
Надявам се да е жива, здрава и щастлива, да е съумяла да вземе всичко най-добро от това, което сме се опитали да й дадем. Praynig

# 20
  • Мнения: 4 406
след 10 години ще е ученик с променлив успех, клонящ към много добър, а след 15-20 години ще бъде полиглот и ще се занимава с интелектуален труд, ако запази интереса от сегашно време, ще бъде архитект...

# 21
  • Мнения: 7 391
Как си ги представяте..?
Ха,ха.Интересна тема.Както и да си ги представяте резултата винаги е далеч от вашите представи.Това ,което сте изградили като ценности у детето остават,но приложено по-толкова специфичен начин,че понякой път ви е чудно - това моето дете ли е.Казвам го от опит.Трудно ми беше да си представя как биха изглеждали,как ще се държат,но сега вече виждам и съм доволна от резултата.Е, всичко е далеч от моите представи,но резултата е отличен.Все пак има нещо и от това за което съм мечтала,но пътя по който се постига е далеееееееееееееч от моите планове и представи. Laughing  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 098
Сега сме на 12 и на 10. Преди 10 години имах мечти, които сега не са реалност. Вероятно и сега бих могла да имам мечти за след 10 години, които едва ли ще бъдат реалност.  Rolling Eyes Всъщност това ще бъдат моите мечти, а не тяхните.

Според мен е важно как те самите се виждат. За какво мечтаят. Имат ли представа как да постигнат мечтите си. И мечтите им могат ли да бъдат постигнати или ще останат само мечти.  Rolling Eyes Интересува ме и цената, която трябва да платят за да ги постигнат.  Могат ли да я платят и готови ли са за това.  Praynig Моля се и се надявам да мога да им помогна. Да разберат истинската си мечта и да платят нейната цена.

Същевременно си давам сметка, че не винаги цената има паричен израз.

Общи условия

Активация на акаунт