Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Април 2021 (Тема 9)

  • 92 842
  • 1 551
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 7 480
"само за млади момичета" според мен.
Велур нося много. Не е чак толкова претенциозен, особено обувки/ боти/ ботуши.

# 1 486
  • Мнения: 797
Скрит текст:
Мили дами, от скука изгледах всичките сезони на Приятели и Рейчъл ме вдъхнови със много готини дрехи и  тениски, белички, класика, едни дънки и кецки и е супер. Разрових гардероба и се оказа че всичките ми бели тениски не стават, разкривени, бялото не е снежно освен за пижами няма как да ги нося. Търся читави тениски не мога да намеря, може да имат малък принт, цвете или нещо такова, но дайте идея къде са качествени и как ги перете за да си останат снежно бели. И още един въорос:  носите ли така актуалните ръкави с буфон и разни крилца или са само за "млади" момичета? 🌷🙂
[/spoiler]

Интересно, и аз си мислех това скоро. Не гледам хората по принцип, но скоро ми привлече погледа една жена. Беше облечена със светло сини дънки имаше някакъв розов акцент по тях /дискретен долу на крачола/, с бяла риза, бели сникърси. Дрехите бяха видимо скъпи, красиво съчетани като кройка и модел. Изглеждаше елегантно - свежо, чисто и хубаво. От тогава съм в издирване на подобни.

Миналата година имах блуза с крилца, носих я, имам и с буфан ръкав - риза и рокля и тях нося. Буфанът не е много бухнал. Според мен носенето е, ако ти отива, не е до възраст.

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 22:01 от Sweta

# 1 487
  • София
  • Мнения: 39 123
Да, обичам по-интересни ръкави и нося. За сметка на това гледам частта на тялото да е прибрана и опростена.
Бели тениски - намират се с търсене. Не им треперя, пера ги с другото бяло.

# 1 488
  • Мнения: 20 405
Цитат
. И още един въорос:  носите ли така актуалните ръкави с буфон и разни крилца или са само за "млади" момичета? 🌷🙂
Е, откога са актуални? Аз си ги нося по принцип. На мен ми харесва, че се вижда рамото добре, особено ако е добре оформено стои много добре. До структура е, не е до възраст. Ако се харесваш, си носи смело. За мен са романтични и ги харесвам, имам тениски и рокли с буфон и крилца.

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 20:13 от Босилка

# 1 489
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
До личен стил и излъчване е според мен. За мен лично изглеждат супер романтични и аз не се възприемам с такива, но ги харесвам върху наборки, които са с такова излъчване.

# 1 490
  • Мнения: 10 031
Буфоните ги забелязах септември 2020, взех 2 блузи, обличала съм само едната. Крият раменете, според мен. Смотана мода, и две са ми много. За поли ги взех, плисирани, и онези с тюл отдолу, не знам как се казват.

# 1 491
  • Виена
  • Мнения: 934
Буфани аз си нося, балансират широкия ханш. Обичам да пазарувам сама или със сестра ми, с приятелки избягвам. Мъжът ми е търпелив, но знам, че не му е интересно. Шопингът ми действа успокояващо, просто да позяпам магазините, и без нищо да купя, пак се чувствам добре. На онлайн шопинга не съм голям фен, не ме влекат и разни миш маш сайтове с минали колекции. Но аутлет градчетата си ме влекат. Днес не съм на работа и право в Парндорф. Цял ден изкарах там, от девет и половина... Във Виена още е лок даун, магазините в провинцията, в която е аутлет градчето, са
отворени, уж само за местни, уж има глоба за нарушаване на карантината (1450 евро), аз съм с виенска регисграционна табела на колата и дето се вика на челото ми пише, че съм злостен нарушител. Обаче нищо не ме спря... Купих си само две блузки макс мара, но пък обиколих щастливо

# 1 492
  • Мнения: 2 940
Скрит текст:
Мили дами, от скука изгледах всичките сезони на Приятели и Рейчъл ме вдъхнови със много готини дрехи и  тениски, белички, класика, едни дънки и кецки и е супер. Разрових гардероба и се оказа че всичките ми бели тениски не стават, разкривени, бялото не е снежно освен за пижами няма как да ги нося.
Търся читави тениски не мога да намеря, може да имат малък принт, цвете или нещо такова, но дайте идея къде са качествени и как ги перете за да си останат снежно бели. И още един въорос:  носите ли така актуалните ръкави с буфон и разни крилца или са само за "млади" момичета? 🌷🙂
Нося много бели тениски във всички нюанси на бялото. Последно си купих от Reserved, Мохито и Манго. Гледам да са от 100% плътен памук или компромисно с 2% еластан. Когато са по-свободни не се потят под мишниците и не се оцветяват. Тесните пера след всяко носене, по възможност веднага след като я сваля и само и единствено с бели дрехи, без друг цвят на 40 гр.. Нямам проблем и не са сменили цвета.
На мен ми отиват с буфан ръкав и крилца, и нося, но не прекалено бухнали. С по тесни рамене от ханша съм и така балансирам, и мога да си го позволя. Последно от Reserved купих такива в кремав цвят.

# 1 493
  • Мнения: 15 356
Буфани,крилца,прилепи,паднали ръкави харесвам много и нося.
Бели тениски ,чисто бели имам няколко от НМ,Резърв и Пепко.За обикновена тениска не избирам много,много Харесвам бели кецове,бяла тениска,сини дънки,много е свежо .Отгоре жилетка,сако,тренч,кожено яке,рокерско яке,всичко седи супер.
Има един препарат срещу петна под мишниците ,от Билла го купувам и преди пране пръскам с него .

# 1 494
  • Мнения: 4 551
Хм... И аз съм на вълна семпли бели тениски от чист памук, които да нося с цветни, интересни сака (не че и тях ги имам в изобилие 😂), дънки и кецове. Даже се оглеждам напоследък, но нищо подходящо не откривам.
Искам сако в малиновочервено и друго в аквамарин. Ако намеря - намеря.
За кецовете, спрях се на кожени все пак. Не ми се занимава с поддръжка на текстилни. Може би по-нататък.

# 1 495
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Някои от вас ако имат кецове на Puma от естествена кожа,  може ли да споделят доли са удобни за дълго ходене и как е качеството? В чужди сайтове чета отзиви, че бързо се късат.

# 1 496
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Моите Пума са Смаш, изкуствени са. Много удобни, леки. Счупих ги от носене цяла зима, от октомври насам не ги събувам, като нови са.

Бели памучни тениски накупих от Заландо, различни марки. Държа да са 100% памук. Пера наред с останалото бяло, не им треперя.

# 1 497
  • Мнения: 20 405
Някои от вас ако имат кецове на Puma от естествена кожа,  може ли да споделят доли са удобни за дълго ходене и как е качеството? В чужди сайтове чета отзиви, че бързо се късат.
Аз имам, не мога да кажа колко бързо се скапват, защото имам много и сменям често, но са удобни. Качествени са. Моите са модел бели лимитка дамски Пол Смит. За сравнение с Найки-то, Пума са ми по-удобни, говоря за кецки естествена кожа, Найки са по-твърди. Иначе си предпочитам Рийбок засега.

# 1 498
  • Мнения: 15 356
Бели естествена кожа имам Рикер и са най-най-удобното нещо ,което имам в момента.

# 1 499
  • Мнения: 2 940
Досетих се, че  и от Зара си взех миналата седмица бяла тениска от 100% органичен памук, от детската секция за 12 лв. Blush Там от време на време дебна и за обувки, с моят 35 номер съм имала добри попадения. За носещите S тениските са идеални, стоят в стил овърсайз, свободно и са разкошни - меки и плътни. Цветът не е снежно бял, а естественият цвят на памука.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 10:58 от Sysly

Общи условия

Активация на акаунт